Vasobdivovatel Vasobdivovatel komentáře u knih

Hubička / Námluvy / Nebožka Barbora Hubička / Námluvy / Nebožka Barbora Karolina Světlá (p)

Povídky jsou velmi čtivé ,zábavné a je tam všechno co jsem očekával od slavné bestsellerové spisovatelky Karolíny Světlé!

29.10.2020 5 z 5

Kresby z Ještědí Kresby z Ještědí Karolina Světlá (p)

Povídky jsem četl s radostí stejně jako všechny díla Karolíny Světlé. Nejvíce se mi líbila Teta Vavřincová a Nebožka Barbora. Některé povídky mají šťastný konec a některé smutný.

29.10.2020 5 z 5

Tři zlaté vlasy děda Vševěda Tři zlaté vlasy děda Vševěda Vojtěch Kubašta

hezká pohádka

22.10.2020 5 z 5

Bolek Bolek Bolek Polívka

Nudná kniha kde všechno jsou jen obrázky.

22.10.2020 odpad!

Dobrý člověk Dobrý člověk Božena Němcová

(SPOILER) Povídka mě trochu zklamala . Všechno neidůležitější se odehraje kolem deseti stránek. Na Němcovou mě to až mrzelo.Člověk pořád čeká až se něco stane.Všechno záleží jenom na tom, že: Madla si nechce vzít jesenického mlynáře a proto jde sloužit do Vídně .Jde k převozníkovi Hájkovi do kterého se zamiluje. Jde sloužit k paní a jednoho dne jde s paní Kateřinou na koncert nebo na pouť a Madla tam najde svého bratra který se ztratil a teď hraje jako muzikant. Když je jí paní odjede, zaklepe někdo na dům a je to jesenický mlynář. Přijde tam Hájek a ho odežene. Budou mít svatbu.

22.10.2020 3 z 5

Takhle jsem si to teda nepředstavovala Takhle jsem si to teda nepředstavovala Halina Pawlowská

Krásná kniha nejlepšího co jsem od Haliny četla.

01.10.2020 5 z 5

Krásná vtipná kniha nejlepšího co jsem u Haliny četla.

01.10.2020 5 z 5

Když Chaplin potkal Buriana Když Chaplin potkal Buriana Ondřej Suchý

No tak ujde to!

01.10.2020 2 z 5

Když Chaplin potkal Buriana Když Chaplin potkal Buriana Ondřej Suchý

No tak ujde to.

01.10.2020 2 z 5

Romaneta z Ještěda I-II Romaneta z Ještěda I-II Karolina Světlá (p)

Karolína Světlá má plno knih ve kterých je úplně to samé.

27.09.2020