ufounek17 ufounek17 komentáře u knih

Teda...měla být ještě dvakrát tolik tlustá...to se četlo úplně samo..doporučuji !!!!

21.09.2017 5 z 5

V kleci V kleci Ellison Cooper

Za mě ano !!!! V průběhu čtení jsem mela za vrahy spoustu lidi, ale nenapadlo me, že jim skutečně je onen vrah. A to me došlo až téměř na konci. Super. Jdu na Pohřbení..tesim se.

11.07.2022 5 z 5

Pohřbení Pohřbení Ellison Cooper

První díl byl lepší…ale Toten byl také super.

14.07.2022 5 z 5

Zlámané kosti Zlámané kosti Angela Marsons

Dobré čtení ...

29.02.2020 5 z 5

Zloba Zloba Chris Carter

Neskutečný !!!

04.03.2023 5 z 5

Stalker Stalker Lars Kepler

Tak na to nemám slov. Od Hypnotizéra po Stalkera...neměl chybu ani jeden díl...nej nej uplně nej byl Hypnotizér a Stalker. Nemohla jsem knihu kolikrát odrhnout od čtení. Doporučuji.

04.09.2016 5 z 5

Babička Babička Božena Němcová

Rozhodně to není kniha pro základní školy. Právě na ZŠ to pro mě bylo nezáživné a stupidní čtení...dnes na to koukám jinak....

16.01.2016 5 z 5

Našeptávač Našeptávač Donato Carrisi

Ze začátku jsem se nemohla začíst. Par dní ležela a premyslela , že sáhnu po jiné. Ale nakonec jsem ji znovu otevřela a pak na dvakrát byla přečtená. Za mě super.

11.04.2021 5 z 5

Lovec králíků Lovec králíků Lars Kepler

Naprosto strhující.

29.01.2019 5 z 5

Řbitov zviřátek Řbitov zviřátek Stephen King

Typická Kingovina, hrůzostrašný, absurdní horor plný hnusu a zvrácenych událostí....Četlo se to velmi rychle....

22.04.2017 5 z 5

Otec musí zemřít Otec musí zemřít Sandrone Dazieri

Mě se to moc líbilo. Četlo se to samo. Dante úplně super týpek

07.07.2022 5 z 5

Porodní sestra z Osvětimi Porodní sestra z Osvětimi Magda Knedler

Zvláštní kniha. To je první kniha, která se mi špatně četla. Netěšila jsem se k ní. Pribeh samozřejmě smutný, ale kniha musí být hlava a musím se k ni rada vracet. Za mě dvě hvězdy.

09.01.2022 2 z 5

Playground Playground Lars Kepler

Tak takhle jsem ještě knihu se 434 stranami rychle přečtenou neměla. Téměř za den s přestávkami byla zhltnuta!!!! Jen tak dal. Doufám ze brzy zase vyjde nějaká TOP kniha. Za mě Ano.

17.07.2019 5 z 5

Mengeleho děvče Mengeleho děvče Viola Stern Fischerová

Uffff....není to pro slabé povahy ... obdivuhodná žena.

05.03.2019 5 z 5

Čaroděj Čaroděj Wilbur Smith

Napínavé a čtivé jako ty předchozí. Super spokojenost. Doporučuji.

04.03.2018 5 z 5

Paganiniho smlouva Paganiniho smlouva Lars Kepler

dobře jsem si početla. Výborná knížka...už mám za sebou hypnotizéra,písečného muže,paganiniho smlouvu a tedka čtu svědkyni ohně (začíná velmi poutavě!)...jen mě mrzí, že jsem nevěděla dřív, že to jde za sebou...četla jsem to na přeskáčku.jenže příběhy si dobře pamatuju,takže si to polepím sama. DOPORUČUJU!!

31.07.2016 5 z 5

Zapomenutý faraon Zapomenutý faraon Philipp Vandenberg

Luxusní čtení...Vandenberg nezklamal...mužu jen doporučit milovníkům Egyptologie

17.10.2015 5 z 5

Lexikon světla a tmy Lexikon světla a tmy Simon Stranger

Jedním dechem. Nejdřív mi trvalo se začíst, přiznám se, chtěla jsem knihu ze začátku odložit. Jednoho dne v práci jsem ji vzala zpět do ruky a dočetla jsem ji najednou. Za mě pecka.

14.03.2022 5 z 5

To To Stephen King

Prostě King. Skoro vždy, v jeho knihách umře dítě. Prostě se s tím nepáře. Super.

20.09.2021 5 z 5

Dcery jezera Dcery jezera Wendy Webb

Na dva zátahy jsem knihu přečetla. Tak mě pohltil ten pribeh, ze určitě sahnu po další od teto autorky. Pecka a doporučuji.

24.04.2021 5 z 5