Týnidlo Týnidlo komentáře u knih

Game Game Anders de la Motte

Tato kniha mě vtáhla do děje už od samého počátku a nepustila do poslední tečky. Popis děje mi krásně sedl a neměla jsem žádné obtíže s dlouhými odstavci popisů nebo velice táhnutého děje jako tomu bývá u jiných knih, bylo to svižné a akční. Hlavní postavy byly sympatické a lehko jsem se do jejich role vžila. Jak jsem četla, v komentářích je hodně zmiňováno používání anglických nepřeložených spojení, mně to ale vůbec nevadilo a spíše mi to děj udělalo zajímavějším. Hodně zvláštní, s čím jsem se ještě nesetkala byl samotný styl autora. Děj byl psaný z pohledu vypravěče a mně celou knihu připadalo, že to vypráví dotyčná postava, což mě velise zaujalo. Kniha je velice čtivá a určitě mě dovede ke koupi druhého dílu.

13.03.2016 4 z 5

Chvíle před koncem Chvíle před koncem Lauren Oliver

Chvíle před koncem má velice poutavý nápad, kterým mě upoutala. Jen hlavní hrdinka mi nebyla dvakrát moc sympatická, někdy jsem její chování moc nechápala a přišlo mi to opravdu podivné. Líbilo se mi prostředí školy, kde se děj valnou většinu odehrával a bavila jsem se. Kniha je moc krásně napsaná a čtivá.

15.02.2016 4 z 5

Vyhonit ďábla: O vztazích, sexu a intimitě Vyhonit ďábla: O vztazích, sexu a intimitě Terézia Ferjančeková

Už nějakou dobou poslouchám podcast Vyhonit ďábla a když holky na Instagramu oznámily, že bude i kniha, neváhala jsem ani minutu. Je to neskutečně čtivá záležitost, takový doplněk k podcastu.
Opravdu moc doporučuji, já knihu zhltla za dva dny, čte se sama. Líbil se mi výběr témat, člověk se v knize dozví nové informace, názory atd.
Jestli bude někdy pokračování, tak se už teď moc těším !!

17.02.2022 5 z 5

Psí poslání Psí poslání W. Bruce Cameron

Patří k mým nejmilejším knihám :3 Je vážně skvělá.

09.02.2017 5 z 5

Pocitáty Pocitáty Kateřina Rezková

Nádherná kniha, která mě okouzlila naprosto vším.

30.10.2018 5 z 5

Sama sobě majákem Sama sobě majákem Kateřina Rezková

Originalita a dokonalost v jednom. Neskutečně krásná, dojemná a motivující kniha!

04.12.2017 5 z 5

Sama sebou Sama sebou Lisa Renee Jones

Skvělým, velice čtivým a lehce napínavým dějem si mě autorka opět získala a nalákala mě i na třetí knihu.

12.08.2017 4 z 5

V tvojí kůži V tvojí kůži Lisa Renee Jones

Čtivá a i napínavá kniha :) Určitě se vrhnu i na druhý díl.

11.02.2017 4 z 5