tygřímáma tygřímáma komentáře u knih

Nevhodný návrh Nevhodný návrh Julia Quinn

(SPOILER) Příběh Popelky v 19. století.
A stejně jako v pohádce, i tento román má šťastný konec.

12.06.2020 4 z 5

Mamma mia! - Na mateřské s trojčaty Mamma mia! - Na mateřské s trojčaty Jackie Clune

(SPOILER) Úsměvné vyprávění maminky 4 dětí - 18timěsíčného batolete a trojčat.
I 4 děti se nechají zvládnout s grácií a humorem, aniž by utrpěl partnerský život.

12.06.2020

Dům s minulostí Dům s minulostí Sandra Brown

(SPOILER) Laura prodává dům, který zdělila po rodičích, kvůli obrovským otcovým dluhům. Jediným zájemcem o koupi je Lauřin bývalý spolužák James.
Prodej a následná koupě domu zamíchá s osudy hlavních hrdinů.

S tebou už nikdy S tebou už nikdy Alexandra Potter

(SPOILER) V 18 letech potkala Lucy pana Dokonalého. Jejich cesty se však rozejdou a náhodou se potkají až po 10 letech. Ale Naty už není pan Dokonalý. A pro Lucy je velmi těžké se s Natym rozejít.

Kdo miluje nejvíc Kdo miluje nejvíc Tess Stimson

(SPOILER) Mateřství je dar. Ale mateřství s dvojčaty může být někdy i pěkně krušné. Není nic jednoduššího, než si najmout chůvu. To se ale nelíbí manželovi hlavní hrdinky a situaci řeší velmi nerozumným krokem.

Slečna nebezpečná Slečna nebezpečná Jana Benková

(SPOILER) Amálie. 30tiletá, úspěšná manažerka kosmetické firmy, která střídá muže jako ponožky. Zajímá ji jen milencovo kreditka a sex. Jednoho dne se však zamiluje. Ale Matěj nezabírá na její ženské zbraně. Chová se k ní spíše jako kamarád.
Jak příběh dopadne si ale musíte přečíst samy. Vřele doporučuju.

Lucie v pozici stromu Lucie v pozici stromu Beáta Matyášová

Knížka nám představí 3 dlouholeté kamarádky - Lucii, Leonu a Marii.
Všechny 3 zažívají životní prohry i vítězství, řeší partnerské krize i naplňují své touhy a přání. Někdy se daří více, jindy méně.

Zachránila mě slza Zachránila mě slza Angele Lieby

Nádherný příběh o naději a lásce. Važme si svého zdraví a všeho, co máme.
Knihu doporučuji.

Jak jsem zachránil ZOO v Táboře Jak jsem zachránil ZOO v Táboře Evžen Korec

Táborskou zoo mám kousek od svého bydliště a tak mě celá kauza záchránila moc zajímala. Médii proběhla jen velmi malá část informací a to ještě někdy ne zcela pravdivých. O to s větší chutí jsem se do knížky začetla. Klobouk dolů před takovým super "bláznem", jehož srdíčko bije pro zvířata a zvířátka.

05.06.2020 5 z 5

Nezvěstná blondýna Nezvěstná blondýna Petra Nachtmanová

Čtivá oddechovka s překvapivou zápletkou a ještě překvapivějším koncem.

05.06.2020 4 z 5

Zpáteční letenky Zpáteční letenky Danka Šárková

Super oddychovka o společném nepříteli, který spojuje. A když se spojí 2 ublížené ženské, je to pořádný kolotoč překvapení, setkání, dobrodružství a erotiky.

31.05.2020 4 z 5

Láska ve špičce italské boty Láska ve špičce italské boty Blanka Malá

Naprosto skvělá oddechovka. Z knihy na vás dýchne léto, moře, dobré jídlo a láska. Kniha má spád a švih a moc dobře se čte. Doporučuji.

09.09.2023 5 z 5

Sexy hoteliér Sexy hoteliér Alice Clayton

Nenáročná oddychovka, ve které je od počátku jasné, jak to skončí.

13.08.2020 3 z 5

Hádka Hádka Petra Nachtmanová

Letní oddychovka, která ani nenadchne, ani neurazí. Chvilkami jsem se trošku v příběhu ztrácela.

15.07.2020 2 z 5

Miluj mě navždy Miluj mě navždy Katarína Gillerová

Mě osobně kniha moc nebavila, přišla mi taková roztahaná. Ale přesto jsem ji dočetla. Konec byl překvapivý, ze života.

06.07.2020 2 z 5

Advokát a jeho pán Advokát a jeho pán Josef Klíma

Zajímavý pohled do zákulisí české justice i podsvětí. Knížka mě dost bavila.

13.06.2020 4 z 5

Hlídej si svou holčičku Hlídej si svou holčičku Zdenka Hamerová

Moc fajn detektivka s úžasným koncem, doporučuji

13.06.2020 4 z 5

Lži v posteli Lži v posteli Gaby Hauptmann

(SPOILER) Nině se nedaří v práci, ani v soukromém životě. Je čas na změnu. Pak potká Nicka, ale ten jí něco tají.

12.06.2020 3 z 5

Smyslnost Smyslnost Nicole Jordan

(SPOILER) Krásná Vanessa se rozhodne napravit chybu svého bratra a zachránit rodinné jmění. Cena je ale velmi vysoká.
Ale ve finále se vítěz cítí jako poražený a naopak.

12.06.2020

Nebezpečná zóna Nebezpečná zóna Joy Fielding

(SPOILER) Vše odstartuje sázka 3 kamarádů. Sázka, která sice nemá vítěze, ale hodně poražených.
Přesto na konci příběhu zůstávají 2 lidé dokonale šťastni.