TwoFace TwoFace komentáře u knih

To na tobě doschne To na tobě doschne Ivan Kraus

Oddechová jednohubka.

04.04.2021 4 z 5

Smerš - rok v táboře nepřítele Smerš - rok v táboře nepřítele Michail Dimitrovič Mondič

Tohle je síla. Krátké, občas těžko čitelné, ale po zbytek surové jako ruská duše (ne, fakt jim ty jejich ksichty hodných strejdů, co to myslí dobře nežeru.)

20.03.2021 4 z 5

Zpověď policajta Zpověď policajta Zdeněk Nagovský

Tohle dá asi jen lidem obeznámeným alespoň trochu s výkonem služby. Pěkně napsané, zajímavé zkušenosti.

20.03.2021 4 z 5

A den se vrátil A den se vrátil Jozef Leikert

Každá blbá nána, co se dojímá nad Hanou a Tatérem a vlhne při pomyšlení na koncentráčnický sex a čokoládu, by si měla povinně přečíst tuto knihu, aby se vrátila zpět do reality. V knize je zmíněn i můj děda, který koncentrák přežil a přestože vždy tvrdil, že už tu dlouho nebude, dožil se takřka jednadevadesáti let. Nikdy o tom nevykládal hezky.

20.03.2021 5 z 5

Návraty stíhačů Návraty stíhačů Ladislav Valoušek

Špatně sehnatelná, skvěle čtivá kniha - deník, pojednávají o zážitcích pilota Ladislava Valouška. Doporučuji napřed přečíst První doma od Fajtla, a následně tuto. Zatímco Fajtl je uhlazený, diplomatický, Valoušek se s tím nemaže. Pro fanoušky čs. letectví povinnost.

19.03.2021 5 z 5

Český krtek v CIA Český krtek v CIA Vladimír Ševela

Knize by prospělo o třetinu zkrátit, na konci už vysloveně kulhá, i kvůli samotnému Köcherovi. Každopádně velice zajímavé čtení.

19.03.2021 4 z 5

Posekej si ten trávník, nejsou vidět hadi Posekej si ten trávník, nejsou vidět hadi Matěj Ptaszek

Čtivě napsané, hezké fotky, konec knihy už ale ztrácí náboj. Za přečtení ale určitě stojí!

19.03.2021 4 z 5

Nejsem hrdina Nejsem hrdina Mark Owen (p)

Líbila se mi víc než Nelehký den.

19.03.2021 4 z 5

Nelehký den - příběh člena týmu SEAL Nelehký den - příběh člena týmu SEAL Mark Owen (p)

Kniha dobrá, ale překlad na facku.

19.03.2021 3 z 5

Létající tygři Létající tygři John Toland

Knihu jsem dostal od kamaráda z Brna, který ji našel vyhozenou a smutnou na ulici. Ač jsem od ní mnoho nečekal, byl jsem příjemně překvapen. Kniha pěkně popisuje vznik a činnost Létajících tygrů v Číně a přestože je malinká, obsahuje vše podstatné k tématu.