trynitrix trynitrix komentáře u knih

Kresby v prachu Kresby v prachu Zoë Klein

Velice poutavý a zajímavý příběh ohledně archeologie a soukromého života Page.Kniha se mi líbila i když sem tam kapitolka vázla ale i tak příběh měl náboj hlavně hodně citů a pocitů. Můžu doporučit.A co se týká Izraele normálně po přečtení knihy bych měla chuť se tam podívat :-D

27.10.2012 4 z 5

Kruh ohně Kruh ohně Michelle Zink

Je fakt že druhý díl byl nejlepší ale tento závěr taky ušel jen mě zklamala Alice ohledně její postavy v knize samí bububu a ono spíš ona nic až teda na konci no. Ale Lia a Dimitri krááásný :-)

19.09.2012 4 z 5

Nová láska na obzoru Nová láska na obzoru Veronika Kabátová

Taková víkendová pohodička na čtení tenhle žánr jsme dlouho teď nečetla takže to přišlo k chuti si zavzpomínat :-)
Jen co se tykalo příběhu přišlo mi to takové usekané ty kapitoly ale to je jen můj názor, osobně bych třeba v příběhu nějak pokračovala a rozvedla ho.

20.08.2012 4 z 5

Nádherný zmatek Nádherný zmatek Kami Garcia

Tak myslím že třetí díl byl asi nejlepší hlavně co se týkalo konce a zase děj váznul jako v předchozích od začátku pořád něco řeší a pořad nic neví. A tohle asi nebyl poslední díl skončilo to tak nějak já bych řekla otevřeně.

17.08.2012 4 z 5

Nádherná temnota Nádherná temnota Kami Garcia

No nevím jak začít pořád mě nenadchla jako jiný fantasy je tady jen 50% akce teoreticky všechno tady plyne tak jednoduše co se týká příběhu. Ale co se týká postav líbil se mi vyvíjející vztah mezi Ethanem a Liv škoda že to nedopadlo byla bych radši než kdyby byl s Lenou (ale tak to hold mělo být) :-D v tomhle díle z Leny byla pěkná naivka pipina jedna :-D ale jak tomu dal konec vše se vysvětlilo a největší pecka Link ale to už si nechám pro sebe :-D třetí poslední díl bude velice zajímavý snad přidají na akčnosti.

09.08.2012 3 z 5

Muka Muka Lauren Kate

Mno konečně tohle bylo o 90% lepší šálek čaje než první díl. Svým způsobem už trochu i Luce přemýšlela na tím co se děje a nevypadala jako schizofrenička jak působila v prvním díle :-D. A i postavy se mi líbily Shelby a Miles prostě pecka ty dva :-) Jen mě zklamal Daniel nevím dělal tam ze sebe akorát debila v celým díle :-D Mno sem zvědavá na třetí díl jak to teda všechno bude :-)

28.03.2012 4 z 5

Arizona Arizona Eden Maguire

Nevím co jinýho napsat než dobrý příběh možná se mi líbil víc než první Jonas hodně mě Arizonin příběh zaujal a i dojal jelikož některé pasáže byli smutné bylo mi ji líto. A co se týká vyřešení případu měla jsem pár podezřelých ale ten kdo to byl mě vůbec nenapadl fajne závěr a už se těším na další dílek Summer :-)

10.03.2012 5 z 5

Otrokyně Otrokyně Lisa Jane Smith

Druhý díl byl o kapičku lepší Cassie až tak naivní nebyla :-D Já si nemůžu pomoct ale co se týče spisovatelky tak píše tak zvláštně že někdy to nedává smysl nebo možná to je překladem. Ale je fakt že Tajný kruh se mi čte líp než deníky mno nic jsem zvědavá na třetí díl Moc. Uvidíme v čem se polepší hlavní hrdinové a co se týče kluků zamlouvá se mi spíše Nick i když není tak výrazný jako Adam jako po stavově.

15.02.2012 4 z 5

Prameny touhy Prameny touhy Ellen Alpsten

Moc pěkně napsaná knížka příběh mě úplně pohltil. I když toto není můj žánr jelikož je to příběh 19 století a dobrodružný příběh ale kniha mě opravdu překvapila a znova bych si něco podobného přečetla. Vřele doporučuji :-)

15.02.2012 5 z 5

Kocourek Klubko a jeho kamarádi Kocourek Klubko a jeho kamarádi Lucienne Erville

Moje nejoblíbenější dětská knížka ještě teď jí mam doma pěkně schovanou v prvním vydání vřele doporučuji dětí si jí oblíbí jak příběhem tak i ilustrací moc se povedla. :-)

14.02.2012