trynitrix trynitrix komentáře u knih

Knihu jsem četla dlouho nějak nebyl čas ale když už byl tak mě ponořil do děje a ještě s projížděním fotek z určitého dne na instagramu byl neskutečný zážitek, měla jsem ebook a neukazovali se mi ve čtečce fotky. Kniha naprosto úžasná a vřele doporučuji po dočtení jsem si pořídila Knihu v pevné vazbě přímo od autorky s věnováním a otiskem ťapky Marvela :-D

PS: Příběh vás nakopne tak že máte chuť vyrazit taky , tak jsem si vyrazila s přáteli aspoň ta menší track 25km a večer pak litovala :-D takže vím že já bych hřebenovku nedala :-D

02.01.2021 5 z 5

Hvězdný šéf Hvězdný šéf J. D. Hawkins

Neurazí ani nenadchne příjemné chvilkové čtení.

15.09.2019 3 z 5

Cesta Cesta Cormac McCarthy

Knihu jsem četla kvůli výzvě a asi jsem si i vybrala dobře bála jsem se toho žánru nebo spíš výběru jestli mě to bude bavit, ale svým způsobem se mi kniha líbila, i když kniha pořádně nemá začátek ani konec tak vypráví o cestě otce a syna po světě který zasáhla nějaká neznáma apokalypsa, tak to bylo velice zajímavé držela jsem jim celou dobu palečky a ten konec možná mi slzička ukápla :-D Doporučuji ;-)

28.07.2017 4 z 5

Ostrov s vůní čerstvého chleba Ostrov s vůní čerstvého chleba Jenny Colgan

Úžasná to kniha a děkuji za doporučení od Aracely.
Tak krásný a jednoduchý oddechový příběh do kterého se rádi vžijete a hlavně do městečka mno a o chlebu ani nemluvím normálně jsem slintala na obyčejným chlebem že chci taky a hlavně za recepty na konci :-D Příběh je i emotivní takže se vcítíte to dané situace a hlavních hrdinů :-) DOPORUČUJI všema deseti ;-)

25.06.2017 5 z 5

Skóre Skóre Elle Kennedy

Jako u těch dvou předchozích : Suprová rychlečtivá jednohubka, to mam ráda :-)
SPOILER KE 4 DÍLU:
Už jsem těším na Tuckra a zbouchnutou Sabrinu :-D

06.04.2017 4 z 5

Stopy minulosti Stopy minulosti Lisa Jane Smith

Nápad s Jackem Rozparovačem byl super trochu tajemna kdo co :-D Opět jsem si oblíbila další postavu Violet tak jsem na ni zvědava :-D a Stefan a Damon prostě bratři ;-)

15.07.2015 4 z 5

Drzý bastard Drzý bastard Vi Keeland

Za mě topovka u knihy jsem se bavila.

16.11.2023 4 z 5

Domek v Irsku Domek v Irsku Julie Caplin

Opět krasné od reagování od okolí, taková klasika na relax .

05.07.2022 4 z 5

Chata ve Švýcarsku Chata ve Švýcarsku Julie Caplin

Tento příběh o chlup slabší než předchozí ale i tak se mi líbil hlavně popis Švýcarské krajiny, jet tím vlakem musí být teda zážitek.

27.05.2022 4 z 5

Cukrárna v Paříži Cukrárna v Paříži Julie Caplin

Mě se kniha líbila i postavy jsem si oblíbila, trošku zdlouhavé sebeuvědomění vztahu NiNy a Base (věčný nasí*ač) :-D ale příběh jsem si užila, takový relax u čtení.
Ale pořád u mě vede Kodaň :-)

02.04.2022 5 z 5

Výměna Výměna Beth O’Leary

Pro mě trochu slabší příběhově oproti Spolubidlící ta byla fajn .
Tady mi příšlo trochu přehnané co dělala babi v tom městě takhle měnit lidi snad ani není možné pro mě hodně vlezlí přístup. U Leeny to už je jiný oříšek ,nebylo to tak špané že tam trochu zápasila stím venkovským životem.

12.01.2022 3 z 5

Lov Lov Elle Kennedy

Klasika co neomrzí :-)

01.06.2019 4 z 5

Něco skutečného Něco skutečného Erin Watt

Kniha ok , kdo by nechtěl chodit s celebritou :-D aspoň trochu :-D nebo ve snu :-D Jen mi vadily ty jejich jména jak to číst nebo vyslovit ,kámoška co to zrovna četla semnou ať to čtu jako vagína :-D :-D tak jsem si to zkratila na vang ;-)

23.07.2018 4 z 5

Alfa samec Alfa samec Vi Keeland

Další oddychovka na čtení ale tady jsem se vtípkům smála od začátku až do konce pěkný těším se na další knižní vydání. "třeba o Romanovi" :-D
Drew byl úžasný a Emerie také, mezi nimi to sršelo už od začátku a vývoj příběhu zajímavý i to se může stát.

10.04.2018 4 z 5

Nightingale Way Nightingale Way Samantha Young

Pěkný zakončení série.
Kdo by si nepřál sexy souseda :-D

10.04.2018 4 z 5

Prokletý princ Prokletý princ Erin Watt

Opět čtivé a napínavé ale jako co ten konec sakra to nám dělají schválně :-D

07.08.2017 5 z 5

Papírová princezna Papírová princezna Erin Watt

Je to takové kliše že ani nevíte jak a pohltí vás ten přiběh. Četla jsem komentáře takže knihu nějak už kometovat nebudu protože bych se opakovala. Za mě super a ten konec VRRR takže se už těším na další díl :-D

28.05.2017 5 z 5

Krásná katastrofa Krásná katastrofa Jamie McGuire

Kniha je hodně čtivá, návyková a příběh vás pohltí. Děj je hodně emotivní, je to z extrému do extrému, prostě mazec :-)
V určitých momentech věty typu jako: Z lásky k nenávisti jen krůček a opačně :-) to přesně vystihuje Trevise a Abby...

Knihu doporučuji k přečtení!

21.06.2016 5 z 5

Až do dna Až do dna Chloe Neill

Tak tato kniha pro mě byl příběhově slabší, na úkor minulého dílu kvůli konci jsem musela dat 4* ale tady opět konec velký zvrat, který si říkáte opět cože??? takže dávám o hvězdu méně.
Nevím prostě mi tento příběh přišel dlouhý táhlý a některé věci o ničem, asi mě nejvíc bavily pasáže s Jonahem :-D
Tak jsem zvědává na další pokračování ;-) jestli to bude mí zase tu dřívější jiskru ;-)

29.05.2016 3 z 5

Inferno Inferno Lisa Jane Smith

Na to že to byl závěrečný díl, tak jsem teda čekala od Juliana víc a o hodně víc, aby to bylo strašidelnější a on spíš ukázal skoro tu lepší jeho stránku, jak jinak přece kvůli Jenny :-D láska až za hrob :-D Myslím že, kdybych tyto 3 knihy nečetla o nic bych nepřišla ale zvědavost byla větší :-D

17.05.2016 3 z 5