trynitrix trynitrix komentáře u knih

Farma zvířat Farma zvířat George Orwell (p)

NOOOO mazec
Četla jsem kvůli výzvě a jsem ráda, knihu nebudu nijak komentovat, protOže bych se opakovala co už tu zaznělo v komentářích.

26.10.2021 5 z 5

Kavárna v Kodani Kavárna v Kodani Julie Caplin

Kniha mě nachla tím stylem že jsem koukala i kolik stojí letenky do Kodaně a chtěla bych jí strašně vidět i ten zábavný park :-D
Jinak klasika romantika a takový relax při čtení který vás vtáhne do děje.
Každá postava má své kouzlo a tím jak se postupem času záčíná uvědomovat jaký byl a jak se začíná měnit .

12.01.2022 5 z 5

Co víc říct bylo to čtivé že jsem to nečekala a hlavně jednu tu chvíli jsem z toho byla tak naměko ale asi těhu hormony prožívala jsem to sním. Obdiv že to zvládl.

16.11.2023 5 z 5

Hodnej kluk Hodnej kluk Elle Kennedy

Asi mě tady většina ukamenuje ale až zas mě to nenadchlo,ale ani neurazilo, předešlé knihy byly lepší a napínavější toto takové oddechové čtivé klišé, Blakeyyyy mi lezl troch ze začátku na nervy :-D ale knížka mi utekla celkem rychle. A těším se na pokračování s Erikssonem.

14.02.2018 4 z 5

Návrh Návrh Elle Kennedy

I když příběh je na stejné brdo jako u podobných knih, tak tenhle neměl chybu přemíra vtipnosti a to nesmí chybět :-D Garrett a Hanna k sobě prostě patří.
Klasika hodně přátelství ,poznávání , lásky a i hlavně nelibné minulosti.
Doporučuji jak začnete hned to zhltne te :-D

10.07.2016 5 z 5

Boháč z Park Avenue Boháč z Park Avenue Vi Keeland

Dám plný počet kniha si to zaslouží veselá, vtipná, emotivní a fakt jsem se bavila a ten konec opravdu nečekané.
Nejvíc mě teda pobavila hra kalhotek :-D

07.09.2022 5 z 5

Hotýlek na Islandu Hotýlek na Islandu Julie Caplin

Přesně oddechovka mám ráda tenhle relax u knihy. Co se týká postav klasika ale okouzlil mě Island hlavně když někde výletily tak jsem si to hned musela vyhledat jak to tam vypadá :-D

15.04.2022 5 z 5

Léto s kovbojem Léto s kovbojem Jaromíra Kolárová

Miluju film, tak jsem zkusila i knihu a nezklamalo :-)

03.10.2021 5 z 5

Plán Plán Elle Kennedy

Juchůů užasný to příběh Tuck a Sabrina a taky krásný zakončení serie Campus. Nevím nějak bych děj nerozepisovala myslím že hodnocení mluví samo za sebe a doporučuji kniha byla super a ty dva a mala Jamie ;-)

21.05.2017 5 z 5

Pláž v Chorvatsku Pláž v Chorvatsku Julie Caplin

Kniha se mi líbila, už jen z důvodu že to bylo u moře které já miluju.
Příběh pěkný klasika oddechovka.

04.05.2022 5 z 5

Pekárna v Brooklynu Pekárna v Brooklynu Julie Caplin

Byla jsem na příběh o Sophii zvědavá a už jen zdůvodu co se dozvěděla a jak se stím popere .

04.03.2022 5 z 5

Sexy profesor Sexy profesor Vi Keeland

Jak osudové :-) Příběh byl fajn klasika od této spisovatelky příjemné oddechové čtení s trochou dramatu .

28.07.2021 4 z 5

Spolubydlící Spolubydlící Beth O’Leary

Koukám že už to tady je zmíněné jakou formou to bylo psané a taky jsem stím na začátku měla problém a možná i trochu i do konce ale příběh mě tak zaujal že jsem jí musela dočíst takže se to dalo :-D a velice příjemné čtení a v tehlé době i zajímavé. (kdo četl tak pochopí proč)
A hlavně se teď těším na další díl Výměna

25.07.2021 4 z 5

Omyl Omyl Elle Kennedy

Suprová rychlečtivá jednohubka, to mam ráda :-)

16.11.2016 5 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Kniha mě velice překvapila hodně jsem o ni uvažovala ale po přečtení recenzí to je tak 50 na 50 ale i přesto jsem si ji od kamarádky půjčila byla zní nadšená. Pan Grey je snový muž chtěla bych tedy až na nějaký věci :-D Líbil se mi vztah který mezi nimi vzniká, nezkrotná přitažlivost popisy různých dějů nevidím v tom nic sprostého hold má někdo své neříkám že bych to podstoupila ale pár věcí možná :-D Knihu doporučuji a těším se na druhý díl.

30.01.2013 5 z 5

Nesnáším tě Nesnáším tě Vi Keeland

Příběh krásný, čtivý, vtipný a na mě ted s hormony moc emotivní :-D
Ale knihu jsem si užila.

26.09.2022 4 z 5

Drzý kravaťák Drzý kravaťák Vi Keeland

Až neuvěřitelné,příběh se mi líbil hezky se četl a navíc byl vtipný . Zajímavá zápletka s bejvalkou na zpestření děje ,to musí být .

21.09.2022 5 z 5

Archerův hlas Archerův hlas Mia Sheridan

Přesně kdo by si Achera neoblíbil natož se do něj nezamiloval v určitých momentech mi pukalo srdce a hlavně na konci jsem myslela že to semnou sekne krásná kniha :-)

10.08.2016 5 z 5

Čajovna v Tokiu Čajovna v Tokiu Julie Caplin

Opět krásný příběh. Hned bych frčela do Japonska, kniha vás tak navnadí že ani nevíte jak :-D už jen to co popisovala tak to doopravdy vidět ,ochutnat ty jídla a vyšlápnout na horu Fudži.
A miluju Sakury :-)

10.05.2022 5 z 5

Metráček aneb Nemožně tlustá holka Metráček aneb Nemožně tlustá holka Stanislav Rudolf

Mám ráda film tak jsem si přečetla i knížku .
Tak jsem zvědavá na druhý díl když už jsem u toho.

17.01.2022 4 z 5