TracyB TracyB komentáře u knih

Tma Tma Bernard Minier

Za mě nejlepší kniha ze série. Ze začátku jsem si říkala, kde je Servaz, kde je Samira a ti ostatní, na které si člověk velice rychle zvykl, ale po pár desítkách stran mi to vůbec nevadilo. Bylo to opět zamotané, strhující a napínavé tak, že jsem byla ochotna obětovat spánek, prostě jsem se od toho nemohla odtrhnout. Martine Servazi, budeš mi chybět.

20.04.2017 5 z 5

Nebezpečná laskavost Nebezpečná laskavost Darcey Bell

Mě se to hodně líbilo. Od knihy jsem neměla jsem moc velké očekávání, čekala jsem něco ve stylu Moriarty, která mě poslední dobou začíná nudit, ale i tak jsem dala knize šanci a byla jsem velmi mile překvapená. Postavy jsou vykresleny perfektně, klidně bych vynechala ten blog, ten konec mě malilinko zklamal, ale stejně na prvotinu vynikající a určitě stojí za přečtení.

31.03.2018 5 z 5

Snaž se nedýchat Snaž se nedýchat Holly Seddon

Tohle byla jízda, která člověka tedy nenechala moc nadechnout.
Hlavní hrdinka - alkoholička, což já osobně beru jako bonus, který činí knihu ještě o stupeň přitažlivější, aneb....sem s dalšími takhle výborně napsanými a propracovanými knihami s vyšetřujícími alkoholiky :-)

12.10.2017 5 z 5

Sucho Sucho Jane Harper

Tahle kniha mě navzdory hodnocení prostě nenadchla. Přišla mi nezáživná, nedokázala si udržet moji pozornost, druhá polovina byla o něco lepší, ale celkově jen slabší průměr.

24.06.2017 3 z 5

Mráz Mráz Bernard Minier

Čtivá, výborná krimi, která má spád, mě po dlouhé době zasáhla tak, jak málo co. Po severské vlně je velmi, velmi příjemným překvapením. Postavy a prostředí jsou popsány tak, že člověk má pocit, jako by se sám ocitl uprostřed děje.
Bylo zde pár nelogičností, ale Vám to, pane Miniere, prostě odpouštím :-) :-) :-)

14.04.2017 5 z 5

Andělíčkářka Andělíčkářka Camilla Läckberg

Moje první setkání s autorkou a rozhodně ne poslední. Začátek byl lehce rozpačitý, spousta jmen atd., ale jakmile jsem se trochu zorientovala, musela jsem číst, číst a číst. Výborná severská krimi, ve které nechybí ani hlubší seznámení se s osobním životem vyšetřovatelů, což já osobně hodnotím velmi kladně.

09.12.2016 5 z 5

Náhradnice Náhradnice Tania Carver

Tohle byla tedy kniha. Brutální, špičkově propracovaný příběh, za mě stokrát ano, takové knihy jsou celkem vzácností. Tak trochu Crossova Posedlost, ale v o něco lepším hávu.

07.10.2018 5 z 5

V pasti V pasti Lilja Sigurðardóttir

Vynikající, svižná kniha, od které jsem se nemohla odtrhnout. Velice uvěřitelné, skvěle napsané, charaktery postav propracované. Tohle bylo fakt silný kafe a neprosto předčilo mé očekávání. Touto knihou u mě autorka rozhodně nekončí.

25.07.2017 5 z 5

Bílé kosti Bílé kosti Graham Masterton

Tak tohle byla jízda. Mé nadšení nebere konce, čtivé, napínavé až do samého konce a velice, velice těžce odložitelné. Pane Mastertone, klobouk dolů, rozhodně jdu i do dalších Vašich knih!

03.01.2017 5 z 5

Zmizelý Zmizelý C. L. Taylor

Tahle kniha je pro mě autorčina nejlepší. Bez rozmýšlení. Silný a napínavý příběh plný emocí a zvratů mě uchopil do svých spárů a až do svého nečekaného rozuzlení nenechal vydechnout. Perfektní thriller, který stojí za přečtení.

02.10.2017 5 z 5

Chyť mě Chyť mě Lisa Gardner

Je mi záhadou, jak mi mohla uniknout taková Paní spisovatelka, jakou je Lisa Gardner. Excelentní, bravurní a úžasně napsaná kniha, která člověka nenechá vydechnout. Tak a teď pěkně popořadě, milá D.D.

29.09.2017 5 z 5

Polámané panenky Polámané panenky James Carol

Krajně nesympatický vyšetřovatel, to bylo asi to, co mi na této průměrné detektivce vadilo nejvíc. Kniha neurazila, ale ani nenadchla.

29.08.2017 2 z 5

Zkurvenej příběh Zkurvenej příběh Bernard Minier

Celou dobu jsem čekala, kdy mě to chytne, ale nedočkala jsem se. Po trilogii, která patří k tomu nejlepšímu, co jsem kdy četla, je tohle prostě obrovské zklamání. Myslím, že autorův pokus o jakýsi underground bohužel nevyšel. Zkurvený to bylo teda skrz naskrz. Jedna hvězda navíc za ten konec.

28.07.2017 1 z 5

Bez slitování Bez slitování Tim Weaver

Příběh to byl velmi zajímavý, postavy dobře vykreslené, nechybělo napětí a překvapení, konec jsem fakt nečekala.
Ale... To nekonečné popisování naprosto všeho, to mě ubíjelo, to byl důvod, proč jsem chtěla knihu několikrát odložit, zároveň mě však něco nutilo číst dál. Dočetla jsem a myslím, že jsem dobře udělala :-)

09.01.2017 4 z 5

Andílek Andílek Mary Kubica

Moje první knížka od této spisovatelky a naprosto mě uchvátila. Kniha mě už od prvních stran chytila do svých spárů a nepustila až do konce. Styl psaní, příběh, atmosféra....jedinečný čtenářský zážitek.

09.12.2016 5 z 5

Posedlost Posedlost Neil Cross

Kniha, která si naprosto a v ničem nebere servítky, patří k tomu nejlepšímu v žánru, co jsem doposud přečetla. Drsná, brutální, syrová a inteligentní. Taková je Posedlost.

04.09.2017 5 z 5

Hovor se smrtí Hovor se smrtí Chris Carter

Opět výborné, Carter si stále drží svůj vysoký standard.

18.07.2017 5 z 5

Andělé smrti Andělé smrti Patricia Gibney

V knize je spousta postav, ale o žádné skoro nic nevím. Mám ráda knihy, které odsýpají a dokážou vtáhnout pod povrch. Tady se jen bruslilo na hladině, dialogy byly takové nemastné neslané. Chvíli mě to bavilo chvíli ne. Za mě průměr.

25.02.2020 2 z 5

Spouštěč Spouštěč Wulf Dorn

Naprostá slátanina. Předvídatelné, nudné a hrozně hloupé.... Zbytečná kniha.

18.08.2017 1 z 5

Ví o tobě Ví o tobě Sarah Pinborough

Velice zvláštní kniha. Fascinující a uhrančivá.

13.07.2017 5 z 5