tomik2132 tomik2132 komentáře u knih

To To Stephen King

Výborná záležitost. Všude byl příběh. Nebyl problém dočíst a ani jsem neměla pocit, že to v polovině vzdám a hodím ji do kouta. Děsivé, stálé napětí - to je prostě klasika od Kinga. DOPORUČUJU!

25.12.2018 4 z 5

Lovec králíků Lovec králíků Lars Kepler

Celkově postup děje byl podle mě dobrý a napínaný. Rozhodně skvělé čtení do mrazivých/deštivých/ i slunečných dnů, jelikož mi při čtení naskakovala až husí kůže. Hodně napětí, akce, krve a brutality a tady byly vraždy dost podrobně popsány. Takže za tohle u mě kniha stoupla ještě víc. 5/5

02.12.2018 5 z 5

Mléko a med Mléko a med Rupi Kaur

Jedno velké WOW. Mám hrozně ráda, když si můžu přečíst nějaký citát, hned mi to vylepší den. Většinou když mám špatnou náladu, přečtu si nějaký pěkný citát a všech. Má srdce plné lásky, které mluví k ženám, aby se přijaly takové, jaké jsou. NEJLEPŠÍ!

27.11.2018 5 z 5

Falešný román Falešný román Magdalena Mintová

Děj knihy nebyl špatný, trochu jiný styl psaní. Jinak se Falešný román četl skvěle. Párkrát jsem se i nasmála. Takže za mě oddechovka dobrá, pokud překousnete hrdinku. Podruhé bych tu knihu užasi nečetla. Vhodná možná pro mladší čtenáře.

27.11.2018 4 z 5

Siréna Siréna Kiera Cass

Sice je to jiný příběh, než Selekce, ale Kierra Cassová píše tak dobře, že se od knížky nejde odtrhnout. Pohodová kniha. Rozhodně chci další díl, zaslouží si pokračování.

26.11.2018 4 z 5

Romeo a Julie Romeo a Julie William Shakespeare

Romeo a Julie je prostě klasika. Patří mezi moje srdcovky. Souboje o čest, o pomstu, spravedlnost. Ten příběh miluji, i když končí tak nešťastně. DOPORUČUJI.

26.11.2018 5 z 5

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Na tuhle knihu jsem byla zvědavá z hlediska tehdy velkého zájmu, ale taky proto jsem od ní moc nečekala. Napsaná je pěkně, čte se velice dobře a děj je dost promyšlený, ale i přesto je v postavách trochu velký zmatek a člověk už si na konci všechny nepamatuje. Ale top kniha to rozhodně nebude.

24.11.2018 4 z 5

My děti ze stanice ZOO My děti ze stanice ZOO Christiane Vera Felscherinow

Tohle je knížka, která vtáhne do děje. Vyprávění je drsné, syrové a velmi znepokojivé. Odstrašující, ale zároveň tak pravdivé, rozhodně mě po přečtení této knihy vážně neláká si to zkusit na vlastní kůži.

Girl Online Girl Online Zoe Sugg

Zoellu sleduju na YouTube už hodně dlouho. Téhle knize se snad nedá nic vytknout! Naprosto dokonalá, prostě úžasná. Podle mě je spíše vhodná pro čtenáře ve věku 13-15let. Ale jinak ji doporučuji.

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Poté, co jsem se zamilovala do filmu, jsem se dostala také ke knize a i ta mě dostala! Kniha která vás nepustí ani po přečtení. Nádherně napsaný příběh, který nutí k zamyšlení. Rozhodně DOPORUČUJI!

24.11.2018 5 z 5

Sedmilhářky Sedmilhářky Liane Moriarty

První přečtená knížka od této autorky a musím říct, že se mi moc líbila. Autorka výborně vykreslila psychologii všech postav, mezilidské vztahy. Vynikající! Vřele doporučuji.

24.11.2018 5 z 5

Babička pozdravuje a omlouvá se Babička pozdravuje a omlouvá se Fredrik Backman

Velmi emotivní knížka. Nádherná knížka o vztazích v rodině, o vnučky a babičky, o dcery a matky.