tomassovak tomassovak komentáře u knih

Hormony štěstí Hormony štěstí Thierry Hertoghe

Jde to ovšem schází mi podstatná čás knihy. Hlavně pohlavně... pro muže. O andropauze pro muže ale taky hormonální dieta. Podsatné informace o dietě pro muže jsem se toho moc nedozvěděl. Všechno napsané v obecné rovině. Může to pro začátek stačit. Ale jelikož se jedná o druhou knihu od kolektivů autorů. Tak jsem zklamán. O nemocech a výživě jsem taky čekal více informací.Nejlepší by bylo kdyby vyšla i jednička v češtině. To je ten proslulý Ikarův pád. Ale ta nevyšla snad se ani neplánuje no to je diskriminace pro muže. Návaznost je potřeba. Na nás muže nikdo nemyslí i když už nemůžeme. Doporučuji všem co chtějí se sebnou něco udělat. Nejdůležitější věk kdy začít je onem třicátý rok života. Na ostaní knížky o dietě výživě se vyprdnětě. Hormony hovoří za všechno. O zdravé stravě atp

10.05.2013 4 z 5

Řeč těla lásky Řeč těla lásky Allan Pease

Jsem spokojený. Byl jsem odhodlaný něco změnit v neúspěchu u žen a dívek. Může to být dobrý pomocník. Ale všechno do porobnosti jsem se nedozvěděl. A pomohla osvětlit pár věci o kterých jsem předtím neměl ani potuchy . Kdo chce se dozvědět víc si cestu najde. Mám ještě čemu se učit!

17.04.2013 4 z 5

Jak pomoci tělu, aby se vyléčilo samo Jak pomoci tělu, aby se vyléčilo samo Karel Erben

Tak musím dodat, že kdo chce se svým zdravím něco udělat doporučuji si přečíst tuto knihu. Je sice obecně napsaná ale pro laickou veřejnost dostačující. Vše psané v obecné rovině. Pro rozsáhlejší bych asi sáhnul po již nedosupné Homocystein klíč ke zdraví. Dnešní svět se nechá zmanipulovat reklamou. Jiný se se zaměří buďto na lékaře nebo léčitele. Obě entity je potřeba řešit komplexně. Jako z celostního přístupu. Ale ani celostní medicína nevyřeší vše. Rozšíření znalosti o psychosomatiku je nutnosti.

Další pokráčování v etapě léčby, zlepšení životního stylu v dnešní době není nikdo zdraví. Proto doporučuji přečíst Hormony štěstí, Zdravý člověk v nezdravém světě, Doba jedová, Konec nemocem, Jak vypéčit nevyléčitelné, Nikdy není pozdě, Změntě mozek, Enzymy klíč ke zdraví, Je možné žít 150 let? Lži o zdraví, Uzdravení bez léků a lékařů. Nemocí pochází z emocí atd...

To je snad všechno co k tomu dodat.

26.03.2013 4 z 5