TimeLord TimeLord komentáře u knih

Velká kniha komiksů #3 Velká kniha komiksů #3 Vlastislav Toman

Myslím, že tiež dobré ako predošlé dve.

06.09.2018 4 z 5

Captain Britain Captain Britain Chris Claremont

Nič extra, ale docela dobré čítanie. Myslím, že ak Captaina vôbec nepoznáte, tak sa dá lepšie spoznať z prvých štyroch retro čísel, lebo v tých novších je docela chaos, lebo je tam veľa neznámych postáv. Takto som to mal ja, pred prečítaním som počul len o Britainovi, a tie ostatné som vôbec nepoznal.

01.09.2018 4 z 5

Smrt lorda Edgwarea Smrt lorda Edgwarea Agatha Christie

Teraz neviem čo dať na prvé miesto v mojej obľúbenosti, či toto, alebo Päť malých prasiatok. Dej ma veľmi bavil, bolo to napínavé a tajomné. A ten koniec... Proste super.

30.08.2018 5 z 5

Vôbec to nebolo dobré. Postavy tam boli hrozne vykreslené, príbeh nanič.

27.08.2018 2 z 5

Planeta opic Planeta opic Pierre Boulle

Mal som ju rýchlo prečítanú, a je to super kniha.

27.08.2018 5 z 5

Zápisník smrti 6 Zápisník smrti 6 Cugumi Óba (p)

Komentár k celej sérii:
Najprv som videl anime, ktoré ma do polovice strašne bavilo. Zistil som, že vyšla aj manga v češtine, a nemohol som to nekúpiť. Naozaj dobre spracované, kresba pekná, skoro všetky postavy boli podarené, a samostatná myšlienka zápisníku smrti je výborná. Manga je naozaj skvelá. Jediné, čo mi vadilo bol Near, ale dokázal som to prežiť. Je to napínavé dielo, s výbornou atmosférou, myslím, že som si to užil viac než anime.

27.08.2018 5 z 5

Harry Potter a relikvie smrti Harry Potter a relikvie smrti J. K. Rowling (p)

Sériu Harryho Pottera som začal čítať v ôsmych rokoch. Čo povedať, bola to jedna z mojich najobľúbenejších.

Hobbit Hobbit J. R. R. Tolkien

Klasika :)

Dávný čas Dávný čas Trevor Baxendale

Ušlo, na koniec série dobré.

27.08.2018 4 z 5

Dalecká generace Dalecká generace Nicholas Briggs

Miestami ma kniha nudila, a ten koniec bol teda iný ako som čakal. Je to taká priemerná knižka.

27.08.2018 3 z 5

Silueta Silueta Justin Richards

Tretia kniha zo série, určite nezklamala. Fanúšikov seriálu určite poteší.

27.08.2018 4 z 5

Na dně Na dně Dan Abnett

Ešte lepšie než prechádzajúce dva diely. Hlavne kresba bola veľmi pekná.

22.11.2019 5 z 5

Snehová bitka Snehová bitka Jeff Kinney (p)

Po predchádzajúcich troch dieloch som si hovoril, že už z toho asi pomaly vyrastám, pretože ma už nebavili tak ako kedysi. Ale pri konci tohto dielu, pri „snehovej bitke", som sa dosť nasmial, takže vidím, že to stále ešte pre mňa je :D

04.06.2019 5 z 5

Slovenské dejiny I. Slovenské dejiny I. Matúš Kučera

Kniha určite stojí za prečítanie, je dobre napísaná a spracovaná. Netrvalo mi dlho ju prečítať, najviac ma bavili časti o panovníkoch, bojoch o trón, bitkách, a zas na druhej strane, časti o hospodárstve, umení a architektúre ma až tak nebavili. Napriek tomu sa mi ale kniha dosť páčila, poskytla mi rôzne informácie, veľa som sa toho naučil.

05.05.2019 5 z 5

Vražda je zvyk Vražda je zvyk Agatha Christie

Dobré čítanie, aj som uhádol vraha

12.02.2019 4 z 5

Čas zabíjet draky Čas zabíjet draky Jeff Smith

Ďalší super diel

26.09.2018 5 z 5

Útěk z Kůstkova (01) Útěk z Kůstkova (01) Jeff Smith

Séria Kůstek ma fakt bavila.

26.09.2018 5 z 5

Velká kniha komiksů #2 Velká kniha komiksů #2 Vlastislav Toman

Rovnako ako prvý diel, bohužiaľ si to už moc nepamätám na to, aby som hodnotil jednotlivé príbehy.

06.09.2018 5 z 5

Simpsonovi / Futurama: Propletená lapálie (Crossover) Simpsonovi / Futurama: Propletená lapálie (Crossover) Matt Groening

Super crossover, zabavil.

03.09.2018 5 z 5

Koralina Koralina Neil Gaiman

Kniha sa mi páčila viac než film, bola dosť dobrá, odporúčam.

02.09.2018 5 z 5