Ticiana Ticiana komentáře u knih

Mlha nad Shadow Sands Mlha nad Shadow Sands Robert Bryndza

První dil se mi libil vic. Bryndza píše svižně, kniha ma krátké kapitoly. Jsem zvedava, jak bude pokračovat pribeh soukromých vyšetřovatelů.

27.12.2020 4 z 5

Napsáno krví Napsáno krví Chris Carter

Další supr dil. Líbila se mi hodně Angela a doufala jsem, ze to dobre skončí. Chyběl mi trochu vic detailu vražd. A chyběla mi Tracy, doufala jsem, ze to dopadne jinak. Snad bude další dil.

19.11.2020 4 z 5

Písek Písek Hugh Howey

Kniha byla skvělá. Za mne mne mohla byt klidně delší. Hlavne konec mohl byt vic rozepsany. Ale pisek byl všude a ja si to dokázala úplně představit.

28.08.2020 5 z 5

Nejsem mrtvá Nejsem mrtvá Anne Frasier (p)

Na knihy jsem se tesila, chtela jsem kratsi detektivku. Jude a Uriah jsou skveli. Libi se mi styl psani. Je to bez nejakych vetsich vytacek, proste naprimo napsany. Podezreni jsem mela, ale bylo to hodne dobre. Tesim se na dalsi dva dily.

05.08.2020 4 z 5

Miluju takovehle knihy. Hodne pasazi mi predem vytanulo na mysli z filmu, ktery mam taky moc rada.
Kniha neni jen o vylomeninach a zivote psa. Je o lasce, kteru Vam da pes, kdyz Vy mu date tu svou. Taky je kniha pribehem mlady rodiny, ktera se rozhodne starat se o psa, jeste predtim, nez zacnou resit deti. No proste uzasna kniha, kde Vam urcite nejaka ta slzicka ukapne.

30.07.2020 5 z 5

Úplně cizí lidé Úplně cizí lidé Liane Moriarty

Mne se to líbilo hodně. Začátek je seznamování s jednotlivými postavami a jejich životem. Mne bavila nejvíc spisovatelka a hezoun Lars. Je to sice nerealni ale bavilo mne to až jsem se za hlavu chytala, co tam na ne ta svině Máša jeste připravila. Za mne jedna z lepších knih od Moriarty.

15.07.2020 5 z 5

Povídky a příhody ze zadního domu Povídky a příhody ze zadního domu Anne Frank

Jsem rada, ze jsem tuhle knihu spolu s knihou Zadni dum nasla v knihovne. Tady je hodne pribehu z Deniku, ale mne to nevadilo. Povidky jsou nektere spis pro deti, jine s hlubokymi myslenkami. Videla jsem tam odraz vztahu Anne s matkou, otcem, s Peterem a hlavne jeji hluboky vztah k Bohu skrze prirody. Je ji skoda, byla by z ni uzasna spisovatelka pro deti ale i dospele a myslim, ze by se pricinila o to, aby se svet zmenil.

19.06.2020 5 z 5

Jeden za druhým Jeden za druhým Chris Carter

Opět skvělý a geniální. Taky jsem googlila některé části. Jsem zvedava na další dil. V každým pripade mne tahle série baví čím dal vic.

20.10.2019 5 z 5

Počátek Počátek Dan Brown

No nebylo to tolik akcni, jak predesle knihy. Velice mne bavil Winston. S UI se v knihach setkavame cim dal castejic, aspon mne to tak prijde. Je to kniha, ktera nas nuti se zamyslet, jestli by to takhle mohlo fungovat. Zasazeni do Barcelony se mi taky libilo, jelikoz jsem tam byla a tyhle mista videla i na vlatni oci. A muzeum v Bilbau je pro mne jak nejaka budova ze sci-fi filmu.

30.08.2019 4 z 5

Vnitřní hlas Vnitřní hlas Brian Freeman

Frost Easton je proste suprova postava. Takovej milej hezkej policista, kteremu to pali, i kdyz nekdy je temer pozde. Tenhle dil byl stejne skvely, jak prvni. Kocourka jsem si taky oblibila. Libi se mi styl autora, pise to proste lehce. Motiv, zapletka a celkove pribeh byl hodne dobre vystaveny. A jeste jsem se i zasmala. Uz se tesim na dalsi dil.

10.07.2019 5 z 5

Smrtící tajnosti Smrtící tajnosti Robert Bryndza

Plynová maska byl velice dobrej nápad. A kdyz uz se zdálo, ze je to jasný, tak přišel zvrat. V tomto díle se odkazuje hodně na předešlý případ. Líbilo se mi i zase vic z osobního života a minulosti Eriky.

08.06.2019 5 z 5

Trhlina Trhlina Jozef Karika

Fakt nevim, co si mam o knize myslet. Začalo to dobre, pak se napětí hodně povolilo a až poslední část knihy byla... no chybí mi na to slova... děsivé a divné. Určitě to nebude ma destinace na výlet... to ani nahodou

08.05.2019 4 z 5

Věř mi Věř mi J. P. Delaney (p)

Kniha ma kratke kapitoly a ja se hned zacetla. Mne se kniha libila. Bavili mne ty herecky cviceni. A chvilemi jsem vubec netusila jestli je to hra nebo ne. Za mne pecka.

11.01.2019 5 z 5

Žízeň Žízeň Jo Nesbø

Cil splnen. Precist celou serii. A od Levharta se mi knihy moc libili. Zizen byla vic o vztazich aspon mne to prislo. Hezky nakombinovane samozrejme zvraty a ze nic neni takove jak se na prvni pohled zda. Uz ted jen pockat na dalsi dil.

14.12.2018 5 z 5

Šelma Šelma Andrew Mayne

Kniha se mi moc libila. Ano je pravda, ze z policejtu udelal autor totalni tupce. Ale mne se spis libilo, ze to byla detektivka, kde nebylo moc detektivu. Spis, jak se daji vyuzit i jine metody. Pripomelo mi to Sberatele kosti. Na nekterych pasazich jsem se musela smat. Moc vydarene. A dalsi dil pristi rok v kvetnu. Moc se tesim.

23.10.2018 5 z 5

V lese visí anděl V lese visí anděl Samuel Bjørk (p)

Kniha se rozjizdela pomalejsim tempem, ale na druhy strane hned hezky vykresleny postavy. Od momentu zjisteni vraha to uz slo fakt vysokym tempem. Originalni zapletka. Kniha se mi moc libila.

09.10.2018 5 z 5

Tichá modlitba Tichá modlitba Angela Marsons

Az v tomto dile mi Kim chvili uplne lezla na nervy. Jesteze ma kolem sebe skvele lidi, co si s tim poradi. Namet se mi libil a treti subjekt jsem teda fakt na to nemohla prijit. Za me skvela kniha.

26.08.2018 5 z 5

Ďábelské hry Ďábelské hry Angela Marsons

Druhej dil se mi libil vic. Dokazala jsem se od zacatku zorientovat. A Alex? Vysinuta mrcha. Jsem zvedava na dalsi dily.

25.08.2018 5 z 5

Zlodějka příběhů Zlodějka příběhů Michaela Klevisová

Libilo se mi prostredi knihy. Myslim, ze si autorka zamerne vybira prave netradicni prostredi. Kniha byla oddechovkou, nemela jsem nejakou potrebu rychle cist nebo zjistit, kdo, co, jak a proc, coz je mozna chyba.

22.03.2024 4 z 5

Pověz mi Pověz mi Anne Frasier (p)

Navzdory pomalejsimu tempu se mi kniha libila. Daniel a Remi mi prirostli k srdci. Zaver jsem ocekavala, ale ne presne uhodla. Snad se dockame i dalsich dilu.

07.01.2024 5 z 5