Tialexa Tialexa komentáře u knih

Město z kostí Město z kostí Cassandra Clare (p)

Viděla jsem film, ale byla jsem zvědavá na knihu. A opravdu mě překvapila. Nemohla jsem přestat číst. Knihu jsem si zamilovala hned po prvních pár stránkách. Doporučuji všech milovníkům fantasy příběhů.

28.02.2021

Město z popela Město z popela Cassandra Clare (p)

Skvělá kniha. Začetla jsem se do ní a za dva dny jsem ji měla přečtenou. Doporučuji!!!

25.02.2021 5 z 5

Sen noci svatojánské Sen noci svatojánské William Shakespeare

Tato kniha se mi zalíbila už v sedmé třídě základní školy. Doporučuji

Tajemství oceánů Tajemství oceánů Tanya Stewner

I třetí díl série se mi líbil. Musím ji doporučit všem které baví číst fantasy.

Vzdálenost mezi námi Vzdálenost mezi námi Kasie West

Skvělá knížka, miluji knížky od Kasie West, vždycky jsou geniální

02.10.2023 5 z 5

Víš, že mi chybíš? Víš, že mi chybíš? Estelle Maskame

Další díl a ani ten nestrácí originalitu.

11.04.2022 5 z 5

Víš, že tě potřebuju? Víš, že tě potřebuju? Estelle Maskame

Tohle je prostě topovka. Miluju celou sérii.

11.04.2022 5 z 5

Vampýrská akademie Vampýrská akademie Richelle Mead

Kniha byla super. Byla o mnoho lepší než film, který byl také super.

21.06.2021 5 z 5

Rychlý jako vítr Rychlý jako vítr Carola Wimmer

Nejprve jsem viděla všechny tři díly filmu a až teprve potom jsem si přečetla knihu. Kniha jde mi líbila, jediné co hodnotím negativně je česky překlad jmen, za který strhávám jednu hvězdičku.

22.05.2021 4 z 5

Pátá vlna Pátá vlna Rick Yancey

Nejprve jsem viděla film, ale kniha je podle mého názoru o dost lepší a taky z knihy pochopíte snad všechno co jste ve filmu nepochopili. Rozhodne doporučuji všem, kteří viděli film i všem, kteří mají rádi fantasy a SCI-FI.

21.05.2021 5 z 5

Luisa a Lotka Luisa a Lotka Erich Kästner

Kniha je skvělá, ale také film není k zahození. Kniha mě zaijala už po prní kapitole. Doporučuji

30.04.2021 5 z 5

Čtyřka: Divergentní povídky Čtyřka: Divergentní povídky Veronica Roth

Potom všem co se odehrálo v posledním díle bylo pro mě tohle takové oddychové. Doporučuji

09.04.2021 5 z 5

Zatmění Zatmění Stephenie Meyer

Kniha byla super. Rozhodně doporučuji nejprve přečíst

08.04.2021 5 z 5

Město ze skla Město ze skla Cassandra Clare (p)

Třetí díl byl skvělý. Bylo fajn zjistit celou pravdu o Clary a Jacovi. Opravdu skvělá kniha. Doporučuji.

28.02.2021 5 z 5

Poselství deště Poselství deště Tanya Stewner

Podle mě jsem se u tohohle dílu zasmála asi nejvíce. Je super že jsou v celé sérii zmíněny ekologické problémy. Alespon několik málo lidí si uvědomí že to co se děje všude kolem nás je problémem. Doporučuji.

Volání z hlubin Volání z hlubin Tanya Stewner

Tahle knížka mě vtáhla do děje. Stačily mi dva dny na přečtení. Doporučuji ji všem které baví číst fantasy .

Zvrácená pouta Zvrácená pouta Lexi Ryan

Tak tohle bylo mnohem lepší než jednička. V jedničce jsem chvilkama tápala, ale tohle mě vtáhlo do děje úplně celou. Hlavu jsem měla po dočtení jako střep a chtěla jsem se vrátit do knížky. Takže sprocentně doporučuji

12.06.2023 5 z 5

Zlatá klec Zlatá klec Lynette Noni

druhý díl série byl snad i zajímavější a napínavější než první díl, takže každému fantasy maniakovi vřele dopoučji

16.02.2023 5 z 5

Zlatá klec Zlatá klec Lynette Noni

Knihu jsem začala číst a nemohla jsem přestat, je skvělá. Ale ten konec byl vážně síla. Strašně se zlobím na Kivinu sestru, ale bez záporáků by to přeci nešlo.
Chápu chování hlavní hrdinky, ale přesto mě některé její rozhodnutí skutečně štvou.
Ale sotva jsem dočetla poslední stránku už jsem chtěla pokračovat. Takže už se nemohu dočkat dalšího dílu.
Samozřejmě je druhy díl mnohem lepší než jednička.

17.12.2022 5 z 5

Poslední oběť Poslední oběť Richelle Mead