Thunair Thunair komentáře u knih

Strašidla Strašidla Chuck Palahniuk

Srašidla vás vyděsí. Strašidla vás znechutí. Strašidla vám ukážou co to je dneska bejt člověk. Palahniuk se do toho opět vrhá po hlavě a kladivem..nejspíš po vaší hlavě. Povídka za povídkou které spojují jeden obrovský příběhový celek. Tahle kniha vás do sebe vtáhne a někdy se přistihnete jak si dáváte prsty před oči,ale mezírkou čtete dál.

30.11.-0001 5 z 5

Red Red Jack Ketchum (p)

Horror vztahů na malém městě...konflikt nového a starého. Konflikt pocitu spravedlnosti a zhýčkaného bohatství, které je zvyklé dostat co chce. Všechno začne nesmyslným zabitím psa a zvrhne se v něco co nikdo nečekal aze začátku ani nechtěl...výborná směs tísně, husté atmosféry, pocitu bezmoci a místy i dojetí.
P.S.: tak tady vzali předlohu pro Johna Wicka? :D

02.05.2018 5 z 5

Tryzna Tryzna Neil Gaiman

Král je mrtev, ať žije král! Desátá kniha hlavní série o Sandmanovi je zároveň knihou poslední. A Jedná se o více než důstojné rozloučení s Morfeem z rodu Věčných. Stejně jako všichni snící, i vy jste zváni na jeho Tryznu.

Víc se točtete na: http://geekcave.cz/front/comics/recenze/273

10.05.2016 5 z 5

Vampirella Vampirella John Smith

Millarovo zklamání. Nemastné neslané sázející na rádoby erotičnost a brutálnost...vyhozený peníz...

06.01.2012 odpad!

Chromý bůh Chromý bůh Steven Erikson (p)

5* bez diskuze

04.08.2017 5 z 5

Dračí cesta Dračí cesta Daniel Abraham

Kdykoliv se pouštím do čtení nové fantasy knihy chtě nechtě mi na mysli vytane Pán Prstenů. Tolkienovi knihy byly první fantasy které jsme kdy četl a pravděpodobně zůstane i nejlepší. To samé si uvědomují asi i současní autoři, kteří se neustále snaží přijít s něčím novým aby se nemuseli pouštět do klasického epického fantasy, kde je snadné si vylámat zuby a část ose to ( a tady je nutno říci naštětí) těmto autorům daří. To koneckonců potvrzuje i celá série vydavatelství Laser „Moderní díla fantasy“. Následující recenze na knihu Dračí cesta by nám mohla pomoci zodpovědět otázku: Je ještě dnes možné napsat epickou fantasy, která by byla klasická, dobrá a zároveň čerstvá? ( více na Geekcave.cz)

14.07.2016 5 z 5

Kick-Ass: Nářez Kick-Ass: Nářez Mark Millar

Toto je AntiHrdinský comics. Je potřeba číst bez vztahu k filmu a užít si syrovost a ciničnost na plné pecky :)
Beztak všichni budete slintat nad HIt Girl čuňata.
5* a prominu i otřesnou kresbu páně Romity Jr.
kéž by se u tatíka naučil víc.

06.01.2012 5 z 5

Daredevil: Muž beze strachu: Omnibus: Kniha druhá Daredevil: Muž beze strachu: Omnibus: Kniha druhá Brian Michael Bendis

Ještě působivější než První omnibus. Nejedna zlomová událost Marvel universe.

06.01.2012 5 z 5

Daredevil: Muž beze strachu!: Omnibus: Kniha první Daredevil: Muž beze strachu!: Omnibus: Kniha první Brian Michael Bendis

Zapomeňte na Bena Aflecka a pusťte se do Bendisova perfektního DD!

06.01.2012 5 z 5

Captain America: Omnibus: Kniha první Captain America: Omnibus: Kniha první Ed Brubaker

Nejlepší éra Capa od jeho stvoření a pokračuje dodnes.

Čas oblevy Čas oblevy Vendula Brunhoferová

Parádní Space Opera. Víc brzy v recenzi na GeekCave

28.07.2017 4 z 5

Mrtvý nebo živý Mrtvý nebo živý Mark Millar

Superpadoušský comics? proč ne:) Potěší odkazy na Marvel a DC :)

06.01.2012 4 z 5

Ultimates 2: Kniha druhá: Jak ukrást Ameriku Ultimates 2: Kniha druhá: Jak ukrást Ameriku Mark Millar

Bombastické vyvrcholení Millarových Ultimates s úžasnou čtyř stranou.

Ultimates: Národní bezpečnost Ultimates: Národní bezpečnost Mark Millar

Druhá Kniha Prvních Ultimates. Obsahuje jednu z nejlegendárnějších hlášek Captain Americy :)

Ultimates: Nadčlověk Ultimates: Nadčlověk Mark Millar

Začátek Ultimates aneb Ultimátní alternativy Avengers ( v této době ultimate Avengers ještě nebyli).

Zrod Zrod Brian Michael Bendis

Ultimátní fantastic Four patří do stejnéh ouniversa jako Ultimates tedy ne jako CA, DD čiSpider man kteří u nás vychází. škoda že se s ultimate FF dál u Crwe nepočítá :(

Tajná válka Tajná válka Brian Michael Bendis

Velice luxusní vydání se spousotu bonusů. Libovka!

Preludia & nokturna Preludia & nokturna Neil Gaiman

Neil gaiman Dostal Starého Sandmana a volnou ruku. Na starého sandmana zapomněl a vytvořil Mýtus, který se zakrátko stal Kultem. Tohle je první kniha.

Čaroprávnost / Mort Čaroprávnost / Mort Terry Pratchett

Klasika v pevné vazbě. Magie vs. hlavologie. Smrť vs. Mort.

Tajemství původu Tajemství původu Geoff Johns

Ačkoliv jde o v pořadí pátou knihu Green lantern co se týká data vydání ( v této sérii smaozřejmě) chronologicky je to book první a jako vstup a seznámení s Halem Jordanem můžu doporučit.
Recenze: http://fantasyplanet.cz/clanek/green-lantern-tajemstvi-puvodu