Thrixie Thrixie komentáře u knih

X Terra Incognita X Terra Incognita Stanislava Nopová

Dala jsem na hodnocení a bohužel velké zklamání. Nedotažené, zmatené. Na jednu stranu jim jde o život a vzápětí nic se neděje...

21.02.2019 2 z 5

Prvok, Šampón, Tečka a Karel Prvok, Šampón, Tečka a Karel Patrik Hartl

Nebyla sice tak skvělá jak Maylý pražský erotikon. Ale i tak se mi moc líbila. Už se těším na další knihu od tohoto autora.

18.08.2016 4 z 5

Malý pražský erotikon Malý pražský erotikon Patrik Hartl

Prostě skvělá kniha. Za mě TOP.

18.08.2016 5 z 5

Selský baroko Selský baroko Jiří Hájíček

Od Hájíčka jsem četla skoro všechny knihy a všechny byly skvělé. O to jsem byla nemile překvapená, že mě takhle kniha vůbec nedostala a naopak jsem přeskakovala řádky. Čekala jsem od ní více.

18.08.2016 1 z 5

Mrtvá světice Mrtvá světice Kathy Reichs

Podle recenzí jsem se na ni těšila, ale čekalo mě velké zklámání. Pořád jsem doufala, že mě něco zaujme, dočetla jsem ji jen se setrvačnosti.

22.01.2016 1 z 5

K moři K moři Petra Soukupová

Moje první kniha od autorky. Malou knížečku jsem brala jako oddychové čtení na cesty a vyklubala se z toho úžasná kniha, na kterou potřebujete klid a těšíte na čtení dalších stranek příběhu.

Zmizet Zmizet Petra Soukupová

Moje oblíbená česká autorka. Její knihy nemají chybu.

Pokoj Pokoj Emma Donoghue

Skvělá kniha. Dramatický příběh. Škoda, že autorka nemá další knihy.

Hypnotizér Hypnotizér Lars Kepler

Má první kniha od odvojice Lars Kepler a nemohla jsem se od toho odtrhnout, těšila jsem se domů, až se budu moci opět začíst a pokračovat v odhalování vraha :-).

Taťána a Alexandr Taťána a Alexandr Paullina Simons

Hodně dlouho jsem těšila na pokračování. Druhý díl mě vělice zklamal. Třetí díl jsem se rozhodla už ani neotevírat.

13.01.2016 2 z 5

Slepá mapa Slepá mapa Alena Mornštajnová

Skvělá kniha. Životní osudy zasažené dějin. událostmi.