Teruška214 Teruška214 komentáře u knih

Rose Rose Holly Webb

Sérii o Rose jsem si přímo zamilovala! Ještě nedávno byla mými nejoblíbenějšími knihami, celou sérii jsem přečetla 6x po sobě, což je u mě osobní rekord. Podle mého názoru, byl naprosto bombastický první a třetí díl. Nevím proč, ale druhý a čtvrtý se mi zdál malinko slabší, přesto stále vynikající!
Rozhodně neváhejte a pusťte se do čtení!

20.10.2015 5 z 5

Šepotání Šepotání A.G. Howard (p)

Úžasné! Asi jsem se zamilovala! XD Trošičku morbidně předělané postavy z "Alenky" a napínavý příběh! :D U knihy jsem se v žádné části nenudila a nemohla jsem odolat a čtu ji znovu od začátku XD Také je tu trocha té romantiky...která to parádně okoření XD U mě to ale asi chce číst trochu pomaleji, abych to všechno pobrala, takže jsem se musela docela dost přemáhat. I tak jsem ji přelouskla ani ne za dva dny :3 Doporučuji! Doporučuji! Doporučuji! A nemůžu se dočkat Divotání, které dostanu až na Vánoce :( :D

09.12.2015 5 z 5

Šedá smrt Šedá smrt Brandon Mull

Třetí díl nezklamal stejně jako předchozí dva :*

Jediné co musím ale vytknou je, že v ČR není celá série Příběhů z kouzelné obory k dostání. Nemyslím tím tyto tři díly, ale následující dva. V angličtině sice jsou, nicméně ty knihy nejsou zrovna tenounké, a já s angličtinou taky moc nezářím :D

Každopádně první tři díly jsou fantastické a já je vřele DOPORUČUJI! :DD

11.10.2015 5 z 5