Termina Termina komentáře u knih

Nenávist Nenávist Chris Carter

Jsem rozpačitá... rozhodně už měl Chris Carter lepší dny při psaní knih ... DÍK!

11.01.2020 3 z 5

Já jsem smrt Já jsem smrt Chris Carter

Možná už by bylo fajn přečíst knihu kde se vyšetřování nebude stále dokola týkat vyšetřovatelů a osob jim blízkých.
Na další díl se ale samozřejmě těším a postava Huntera mi nepochybně přirostla už k mému velkému čtenářskému srdci. DÍK!

27.12.2019 4 z 5

Růže bílá, černý les Růže bílá, černý les Eoin Dempsey

Od začátku do konce jsem byla v napětí a šťastný konec v knize odehrávající se za války je pro mě příjemné plus. DíK !!!

19.11.2019 4 z 5

Zlomení andělé Zlomení andělé Gemma Liviero

Kniha se mi moc líbila. Jednoznačné dobro a zlo neexistuje ... a nejhorší zlo jsou lidé kteří zlu přihlížejí a záměrně ho přehlížejí.. DÍK !

25.08.2019 5 z 5

Veronika se rozhodla zemřít Veronika se rozhodla zemřít Paulo Coelho

To je tedy nález smyslu života .. DíK!

06.02.2024 5 z 5

Milé dítě Milé dítě Romy Hausmann

Jedním dechem DÍK!

13.08.2023 5 z 5

Nemesis Nemesis Agatha Christie

Boží Boží Boží ... Agátho já Vás miluji ! DÍK!

30.03.2023 5 z 5

Chůva Chůva Gilly Macmillan

Svižná, oddechová četba :) zajímavá zápletka. Myslím že se podívám po autorčině další tvorbě. DÍK!

03.12.2022 3 z 5

Nikdy Nikdy Ken Follett

Vážně jsem teď dočetla fiktivní příběh nebo naopak náhled do budoucnosti ? DÍK!

06.09.2022 3 z 5

Člověk má povědomí, že ne-každý si spokojeně proplouvá životem plného vlastního rozhodování a možností. Přesto je pak střetem s realitou šokován. Zajímavé čtení které ve Vás zanechá pachuť vlastní spokojenosti. DÍK!

21.02.2022

Smrt paní Westawayové Smrt paní Westawayové Ruth Ware (p)

Zbožňuji ponuré prostředí detektivek Agathy Christie a díky Ruth Ware jsem se do takového domu jako vystřiženému z Agathyna famoznímu popisu mohla dostat :) Dovolím si tvrdit že žádný autor nechce být spojován, porovnáván a srovnávám s jiným autorem ale jakožto běžný něčím nezajímavý čtenář bych si přála aby bylo více autorů kteří se tak trochu vydají po cestě za Agathou a já se tak budu moci potěšit podobným dílem :) DÍK!

15.06.2020 3 z 5

Kanibal z Nine Elms Kanibal z Nine Elms Robert Bryndza

Rozhodně potřebuji pokračování :) DÍK!

15.06.2020 4 z 5

Popravčí Popravčí Chris Carter

Druhým dílem této úspěšné série jsem byla mile překvapena. DÍK!

02.12.2019 4 z 5

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

Asi už mám hodně načteno a tak vím jakým směrem se mám ubírat k rozuzlení toho padoucha ale od poloviny knihy jsem měla jasno. Rozhodně to ale nic nemění na tom že kniha je perfektně zpracovaná a již sahám po dalším dílu. DÍK !

28.11.2019 3 z 5

Pusinka Pusinka Sophie Hannah

Kniha se mi líbila moc. Od poloviny knihy jsem už sice celkem dobře odhadla konec ale rozhodně to knize nepřipisuje v mých očích žádné minus. DÍK!

23.11.2019 4 z 5

Karibské tajemství Karibské tajemství Agatha Christie

Já jí prostě zbožňuju !!! DÍK !

14.11.2019 5 z 5

Ani muk Ani muk David Jackson

Kniha je určitě napsaná velice poutavým stylem, nutí Vás otáčet stránku za stránkou.
Musím se přiznat že, kdyby se na posledních stranách neodhalilo pravé počínání únosců přišla by mi kniha něčím ne příliš zajímavá. Po posledních stranách jsem ale s koncem překvapena. Škoda že už není rozvedené jak budou holčičky a jejich (milovaní) rodiče žít dál.

14.05.2019 3 z 5

Davidovy hvězdy Davidovy hvězdy Kristina Ohlsson

Tato kniha byl můj vánoční dárek a vůbec by mě nenapadlo že mě tak pohltí :) Za mě skvělá četba a okamžitě objednávám všechna vydání s tímto policejním týmem :) Severské kriminálky prostě navždy moje slabost :)

03.04.2019 5 z 5

Lazar Lazar Lars Kepler

Ano, je pravda že je příběh už taková nekonečná pohádka o statečném a nezničitelném policajtovi ale musím uznat že kniha byla opravdu čtivá a otevřený konec je zaručením že jakmile bude další díl budu ho potřebovat číst ..

18.02.2019 4 z 5

Němý křik Němý křik Angela Marsons