Termina Termina komentáře u knih

Hana Hana Alena Mornštajnová

A tak tu sedím, přemýšlím a pláču. Kniha mi vzala slova a přinesla spousty myšlenek. Ohromnou úctu Všem kteří si museli projít válkou a s pokorou se klaním autorčinu skvělému zpracování.

11.05.2019 5 z 5

Jeden za druhým Jeden za druhým Chris Carter

Ten pocit že ležím ... zavírají se mi oči a za čtyři hodiny vstávám do práce ale stejně otáčím stránku za stránkou a musím se pročíst ke konci ... to je podle mě ukazatel skvělé knížky ... a tohle rozhodně skvělá knížka byla. DÍK!

14.12.2019 4 z 5

Černé léto Černé léto M.W. Craven

No, tomu říkám poutavá četba .. pokračování bych se nebránila. DÍK!

03.08.2023 4 z 5

Muži, kteří nenávidí ženy Muži, kteří nenávidí ženy Stieg Larsson

Nádhera, nádhera a nádhera, přesně takovou knížku jsem chtěla potkat. DÍK!

03.08.2022 5 z 5

Nekonečná noc Nekonečná noc Agatha Christie

Nemám slov, jsem unesena. Podle mě jedna z nejlepších, ne-li nejlepší kniha od Agathy.
Když ji člověk vyloví v antiku za pár kaček rozhodně nečeká takovou smršť.
DÍK!

21.02.2022 5 z 5

Pět malých prasátek Pět malých prasátek Agatha Christie

Při četbě A. Christie mám výbornou schopnost předpokládat kdo z popisovaných postav je vrahem... a nikdy se netrefit a to už podle mého svědčí o prozíravém autorčinu talentu. O skvělém popisu postav se snad ani nemusím zmiňovat. DÍK!

30.09.2019 5 z 5

Mama milovala Gabčíka Mama milovala Gabčíka Veronika Homolová Tóthová

Tak jsem ruku v ruce s knihou prošla minulostí a je mi z nás smutno ... nádherná kniha plná lidského selhání ale především lidské odvahy a touhy žít i umřít za lepší svět. DÍK!

21.09.2019 5 z 5

Stalker Stalker Lars Kepler

Díl od dílu se z Joony stává téměř nepřemožitelný hrdina ???? ale musím říct že knihou rozhodne nejsem zklamaná .. četla jsem ji opět jedním dechem a nezbývá mi nic jiného než zítra začít číst další díl ❤️ Úžasný , děkuji za knižní zážitek !

31.01.2019 5 z 5

Její konec Její konec Shari Lapena

Autorčino psaní zbožňuju, na knihu jsem se těšila a nezklamala … DÍK!

08.01.2023 4 z 5

Zloba Zloba Chris Carter

Každou ženskou postavu si představuji po Robertově boku a furt nic ... tak jasný dozvěděla jsem se konečně že někdy nějakou svou milovanou měl ale ? ... Kniha ale zase perfektně zpracovaná. DÍK!

19.12.2019 5 z 5

Tiché roky Tiché roky Alena Mornštajnová

Několika hodinová jízda a bylo to :) velice čtivá kniha s otevřeným a vlastně pozitivním koncem .. musím říci, že se autorka stává mojí oblíbenkyní. DÍK!

27.08.2019 4 z 5

Deset malých černoušků Deset malých černoušků Agatha Christie

Tady opravdu platí .. skvělá autorka.. skvělá kniha :)

25.01.2019 4 z 5

Hrůzy lásky a nenávisti Hrůzy lásky a nenávisti Zdena Frýbová

No páni, takový ten pocit kdy od té knihy vlastně nic nečekáš a pak jenom valíš oči. Paráda, DÍK!

27.08.2021 5 z 5

Hovor se smrtí Hovor se smrtí Chris Carter

Už mi chybí přečíst pouze poslední dvě knihy z celé série ... může mi někdo prosím říct jak pak budu moci žít dál? Miluji tě Cartere DÍK!

04.01.2020 4 z 5

Sochař smrti Sochař smrti Chris Carter

Když záporák není záporákem :) DÍK!

11.12.2019 4 z 5

Noční lovec Noční lovec Chris Carter

Fenomenální... DÍK!

09.12.2019 5 z 5

Noční pták Noční pták Brian Freeman

Takže já mám další platonickou lásku v podobě detektiva Frosta... DÍK !

09.11.2019 4 z 5

1984 1984 George Orwell (p)

Knižní skvost :)

23.01.2019 5 z 5

Hospodyně Hospodyně Natalie Barelli

Od začátku do konce jedna velká čtenářská jízda plná zvratů.. konec sice sladší jak v pohádce, ale já se bavila. DÍK!

25.01.2023 4 z 5

Nejlepší pro všechny Nejlepší pro všechny Petra Soukupová

Nejlepší pro mě bylo přečíst si tuto knihu. DÍK!

27.09.2019 5 z 5