tereza3951 tereza3951 komentáře u knih

Policie Policie Jo Nesbø

Moje první kniha, kterou jsem kdy doslovně odhodila! Tak moc mě ta jedna konkrétní vražda dostala. Dlouho jsem pak seděla a přála si, aby tohle Jo nenapsal... Byla jsem nevím, jestli víc nas..ná nebo šokovaná, ale fakt mě to zasáhlo. Nakonec v tom HH přece nenechám samotného... nedalo mi to. Chtěla jsem aby HH toho parchanta našel!
Dočetla jsem to.
Za sebe, ještě jsem nikdy k imaginárnímu sériovému vrahovi necítila tolik nenávisti. I když autor to uměl popsat, že ten motiv vrah jakž takž měl.
U mě nejemotivnější a nejděsivější kniha ze série HH.

20.02.2022 5 z 5

Bratrstvo neohrožených Bratrstvo neohrožených Stephen Edward Ambrose

Knížku jsem měla půjčenou a rozečtenou jsem jí zase vrátila. Musela jsem si prostě koupit svojí. Jediná, kterou jsem četla více než dvakrát. A konec pokaždé obrečím.

18.10.2018 5 z 5

Šelma Šelma Andrew Mayne

Dost jiné krimi. Ale jo, mě se to líbilo. Super, že nejde o detektiva ani vyšetřovatele. Hl. postava, která je vědec, strašně chytrý až geniální, o kterého jsem se od začátku do konce strachovala. Fakt jsem si říkala: holka tahle kniha nebude na pokračování! Ten umře na každé další stránce... Asi možná tím, že není ostřílený detektiv, jsem se dokázala opravdu doně vžít do dramatických částí.
A co mě dostalo úplně. Části hrůzy střídají části smíchu, to se jen tak někomu nepovede.

20.02.2022 5 z 5