tatiana7769 tatiana7769 komentáře u knih

Na smrt Na smrt Jozef Karika

Skvele napisana kniha. Nenudila ma ani jedna kapitola.
Miestami to bolo az desive a kolkokrat som to musela precitat este raz aby som pochopila,pretoze tie zverstva s koncentraku su neuveritelne .
Mrazi ma ked si uvedomim,ze sa to naozaj dialo.

17.04.2020 5 z 5

Kanibal z Nine Elms Kanibal z Nine Elms Robert Bryndza

Zaciatok knihy bol trosku zdlhavy ,ale potom sa to rozbehlo a posledne stranky som doslova hltala. Kate je sympaticka a este viac mi bol sympaticky Tristan. Dobra dvojka vysetrovatelov a snad to tak aj ostane v dalsich knihach serie.Priznam sa ale,ze Erika Fosterova mi "sadla" viac .

26.03.2020 4 z 5

Zlámané kosti Zlámané kosti Angela Marsons

Moja oblubena spisovatelka opat nesklamala. Precitala som ju jednym dychom. Tema novodobeho otrokarstva a prostitucie ,ktore nieje v dnesnej dobe tabu. Odporucam precitat..

25.01.2020 5 z 5

Sněžný měsíc Sněžný měsíc Michaela Klevisová

Knihu som bohuzel nedocetla. Moc zdlouhave,nenapinave .

20.01.2020 1 z 5

Čarodějnice Čarodějnice Camilla Läckberg

Prva kniha od tejto spisovatelky a myslim,ze urcie nebude posledna. Som uplne nadsena. Zo zaciatku sa mi trosku motali postavy,ale postupne sa vsetko otvaralo. Kniha ma tri dejove linky a je napinava az do konca.

28.10.2019 5 z 5

Tichá hrůza Tichá hrůza Tomáš Korbař

Niektore poviedky boli zdlhave a nudne.

20.08.2019 3 z 5

Cela číslo 17 Cela číslo 17 Dominik Dán

Zatial najlepsia kniha od Dominika Dana,ktoru som kedy citala. Napinave od zaciatku az do konca. Nedalo sa od nej odtrhnut ????

24.07.2019 5 z 5

Popel všechny zarovná Popel všechny zarovná Dominik Dán

Priznam sa,ze zo zaciatku sa mi kniha nepacila. Bola zdlhava a myslela som,ze ju nedocitam. Ale v polovici sa to zlomilo a zase som sa od "Danovky" nemohla odtrhnut :)

21.07.2019 4 z 5

Duch domu Ashburnů Duch domu Ashburnů Darcy Coates

Hororova klasika ... nic co by prekvapilo

25.04.2019 2 z 5

Spálená obloha Spálená obloha Gilly Macmillan

Dobra kniha..aj ked miestami trosku zdlhava.

25.04.2019 4 z 5

Sběratel trofejí Sběratel trofejí Sarah Flint

A zase Sarah Flint nesklamala. Uzasna a napinava kniha. Tesim sa na dalsie.

25.04.2019 5 z 5

Maminčin mazánek Maminčin mazánek Sarah Flint

Uzasna kniha. Odporucam precist ????

25.04.2019 5 z 5

Trhlina Trhlina Jozef Karika

Uzasna a putava kniha.Precitala som ju behom jedneho dna. Jednoznacne doporucujem precitat!

12.06.2018 5 z 5