Ta.Nejchytrejsi Ta.Nejchytrejsi komentáře u knih

Dvůr mlhy a hněvu Dvůr mlhy a hněvu Sarah J. Maas

Je 1:43 a já právě dočetla tuhle úžasnou, dechberoucí a výjimečnou knihu. Ještě teď si suším slzy z konce a z toho jak je to nádherně napsané. Hluboká poklona autorce, že dokáže vzbudit tak prudké a upřímné pocity.

02.07.2017 5 z 5

Návrh Návrh Elle Kennedy

Miluju!! Krásná romantická a vtipná knížka, ve které není milostný trojúhelník!!!! Vřele doporučuji! ❤❤

01.05.2020

Rytmus, já & Malychin Rytmus, já & Malychin Mariana Zapata

Tato knížka byla u mě první od Zapaty a musím říct, že bomba!! Nejsou tam žádné zbytečné komplikace a celou knížku jsem se řechtala jak prominutá. Líbí se mi, že se jejich vztah vyvíjel pomalu a reálně. Prostě bomba!!

27.05.2020

Vypravěčka Vypravěčka Jodi Picoult

Úžasná kniha. Myslím, že tohle je jedna z těch knížek, na kterou myslíte I dlouho poté co ji dočtete.

22.08.2017 5 z 5

Věřit znovu Věřit znovu Mona Kasten

Příběh je jako u prvního dílu krásně romatický a zahřeje každé ženské srdce. Ale sakra, jsem jediná koho štval ten překlad? Slovo "nýbrž" se tam opakovalo tolikrát, že by se na to mohla hrát panáková hra. A celkově tam byly slova, který se víc hodí do odborné literatury a ne do románu.

08.09.2019

Zaslíbená Zaslíbená Kiera Cass

Od autorky jsem četla všechny knížky... Selekce je moje oblíbená, a proto mě tato kniha dost zklamala.. Začátek vyadal slibně, říkala jsem si, že se to pěkně rozjede. A ono se to fakt rozjelo, ale jakože fakt hodně rychle rozjelo. Děj je strašně uspěchaný, hlavní hrdinka mi přijde bez emocí, se vším se hned vyrovná, to mi nepřijde úplně lidské.. Bohužel za mě nedoporučuji, zvlášť těm, co četli Selekci, tak abyste nebyly zklamaný jako já.

27.05.2020 1 z 5

Koruna Koruna Kiera Cass

SPOILERY!!

Sérii Selekce zbožňuju a je to moje srdcovka. Taky beznadějně miluju šťastný konce, takže je jasný, že miluju i tuhle knihu. Také se mi líbí, jak zde můžeme vidět Ameriku a Maxona jako rodiče a jako stále zamilovanou dvojici. Jen mě mrzí, že to nemá pořádný epilog.

08.07.2017 4 z 5

Falešný polibek Falešný polibek Mary E. Pearson

Zbožňuju fantasy a princezny, takže tohle je kniha přímo pro mě. Koupila jsem si ji už před rokem a půl v angličtině, protože se původně v češtině vůbec vydávat neměla. Naštěstí jsem ji přečetla až v našem jazyce a díky tomu jsem si to více užila a zbožňuju jí. Prince a zabijáka jsem odhadla správně, tak jsem na sebe hrdá. Už se těším na další díly.

09.07.2017 5 z 5

Papírová princezna Papírová princezna Erin Watt

Papírová princezna je výborné oddechové čtení, které nemá moc složitý děj. Čte se tak rychle, že začnete a najednou jste v půlce. Hlavní hrdinka se mi líbila tím, že i když se dostala do odlišného prostředí, chovala se stále stejně. Jenom mě trochu vytáčelo, jak se jí pořád chtělo brečet. A nakonec musím říct FUJ!! na ten konec.

08.07.2017 4 z 5