Světnadhlavou Světnadhlavou komentáře u knih

Ta přede mnou Ta přede mnou J. P. Delaney (p)

Tohle je asi nejlepší kniha, kterou se dosud četla. Od začátku napínavá a velmi čtivá. Nedokážete se odtrhnout. Rozhodně doporučuju.

27.07.2018 5 z 5

V pasti lží V pasti lží B. A. Paris (p)

Na první pohled mě kniha zaujala a s její koupí jsem neváhala. Každopádně ze začátku mi moc zajímavá nepřišla, ale jakmile jsem se dostávala ke konci, nemohla jsem se odtrhnout.

27.07.2018 4 z 5

Da Vinciho kód Da Vinciho kód Dan Brown

Skvělá knížka. Nemám co vytknout, čtivá už od začátku, naprosto pohltí.

23.03.2018 5 z 5

Pomsta Pomsta Sandra Brown

Ze začátku mě kniha vůbec nenadchla, ale nevzdávala jsem to a četla dál, asi v půlce začala být zajímavá a nemohla jsem se odtrhnout.
Celkově se mi líbila, jen měla trochu pomalejší a nudnější začátek.

23.03.2018 3 z 5

Papírová města Papírová města John Green

Knížka pěkná, hezky se četla, napínavá. Film se mi tolik nelíbil.

Kapky rosy Kapky rosy Lenka Lanczová

Knížka mi dlouho ležela v knihovně, ale pak jsem se konečně odhodlala a jsem ráda. Skvělá oddechová knížka, měla jsem přečteno za víkend.

06.07.2017 5 z 5

Nejsem mrtvá Nejsem mrtvá Anne Frasier (p)

Ze začátku se knížka četla sama, ke konci už tak čtivá nebyla. Přesto se mi kniha líbila, velmi zajímavý příběh.

10.06.2019 3 z 5

Záměna Záměna Sandra Brown

Výborná detektivka. Ikdyž člověk možná tušil, jak to dopadne, tak stejně nebyla nouze o pár překvapení. Knížka byla čtivá a napínavá už od začátku. Doporučuju.

23.03.2018 4 z 5

Láska na splátky Láska na splátky Sophie Kinsella (p)

Kniha se mi moc nelíbila. Ze začátku nebyla vůbec zajímavá a rozběhla se asi až tak v půlce. Hlavní hrdinka mi nebyla vůbec nebyla sympatická a nad jejím chováním jsem někdy obracela oči. Konec už byl lepší, ale mohl být více popsaný. přišlo mi to rychle ukončené oproti tomu, jak se to ze začátku táhlo.

06.04.2021 1 z 5

Ledové sestry Ledové sestry S.K. Tremayne (p)

Spíše průměrná kniha, moc mě nanadchla, ale příběh zajímavý.

27.07.2018 2 z 5

Kulka Kulka Mary Louise Kelly

Skvělá kniha. Napínavá, skvěle promyšlená, velmi zajímavá. Líbil by se mi i druhý díl. Závěr hodně překvapil.

10.12.2017 5 z 5

Ať žijí rytíři! Ať žijí rytíři! Ivona Březinová

Pěkná a veselá knížka. Hezky se čte. Seriál a film taky super.

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Na tuhle knížku jsem narazila v jednom časopise a po přečtení anotace jsem si ji okamžitě koupila a jsem ráda. Rozhodně nelituju. Knížka je naprosto skvělá, začátek je trochu slabší, ale jakmile se začtete, tak knihu neodložíte. Určitě doporučuju!

06.07.2017