surikata246 surikata246 komentáře u knih

Kosmetickou mozaikou k sebevědomí ženy Kosmetickou mozaikou k sebevědomí ženy Jana Marie Blahušová

Jako malá si vzpomínám,že tyto sešitky kupovala a sbírala všemi milovaná teta Miladka. Strašně ráda jsem si je prohlížela i když tenkrát jsem uměla jen pár písmenek a ničemu jsem nerozuměla. Jak stárne vyklízí a třídí věci a knihy a já je teď dědím a je to trochu nostalgické a dnes už dost zastaralé,ale i tak jsem vděčná.

Londýn Londýn Michael Shichor

Dostala jsem knihu a zájezd od svého bratra po maturitě a úspěšných přijímacích zkouškách na vysokou školu. Bylo to krásné a často si na něho zvláště v těchto dnech vzpomenu blíží se 10.výročí jeho umrtí. Bohužel uteklo to tak rychle, ale stále mě chybí.

Turecko Turecko Anthony Haywood

Knížka se nám hodila při cestování a jsou tam určitě užitečné informace i o méně známých místech,které taky stojí za vidění.

Kuchař Kuchař Martin Suter

Knihu jsem přečetla,ale nijak mě nenadchla.

25.10.2018 1 z 5

Dívka, která nikomu nechyběla Dívka, která nikomu nechyběla Håkan Nesser

Od začátku jsem měla trochu problém se soustředit bylo to zdlouhavé,ale pak to nabralo spád a bylo lépe.

25.10.2018 3 z 5

Rytíř v rezavém brnění – Aneb o muži, který našel sebe sama Rytíř v rezavém brnění – Aneb o muži, který našel sebe sama Robert Fisher

Knížka se se mi líbila a mnoho mi dala při vyrovnání se z obtížnou životní situací. Jsem ráda, dostala se mi do ruky zcela náhodou. Doporučuji všem.

14.04.2018 4 z 5

Já a tropy Já a tropy Ludmila Vítovcová

Celkem to ušlo,čteno na dovolené u moře.Doporučeno od kamarádky.

14.04.2018 3 z 5

Angličtina plná her Angličtina plná her Jana Hanšpachová

Četla jsem s dětmi, pomohla k rozvoji slovní zásoby a zájmu o angličtinu.

08.04.2018 4 z 5