Sumatrae Sumatrae komentáře u knih

Zpovědi trosky po čtyřicítce Zpovědi trosky po čtyřicítce Alexandra Potter

Kniha me bavila, nasmala jsem se a az na trosku moc prehnany happy end se mi libila, mozna i vic nez vsechny predesle knizky od AP

07.12.2020 5 z 5

Klíč k minulosti Klíč k minulosti Tatiana de Rosnay

Mam rada knihy tohoto typu... zalozene na historickem podkladu, ktere autor okoreni vlastni fantazii Tato kniha me obohatila novym faktem z historie Francie, samotny pribeh byl zajimavy, ctivy, smutny...ale, jak uz tu psal nekdo nize, autorce jsem tak nejak neuverila... neukapla mi ani slzicka, a to normalne poplacu u mnoheho

21.09.2020 3 z 5

Vím, kdo jsi Vím, kdo jsi Alice Feeney

Kniha se mi dobre cetla, misty to bylo pritazene za vlasy, rozuzleni me mile prekvapilo, konec trosku zarazil

04.08.2020 3 z 5

Zlatá klec Zlatá klec Camilla Läckberg

Prijemna knizka na dovolenou, dobre se cetla

28.07.2020 2 z 5

Jih proti Severu 1 Jih proti Severu 1 Margaret Mitchell

Jsem nadsena Knizka se dobre cte, zajimavy dej, zajimave postavy Uz se tesim az oprasim film, ktery jsem naposledy videla nekdy v puberte a ted po letech jsem si vzpomnela, ze ma knizni predlohu a urcite by si ji stalo za to precist...a nelituju :)

16.03.2020 5 z 5

Krasojezdkyně Krasojezdkyně Jojo Moyes

Prijemna kniha, nelibila se mi tolik jako Nez jsem te poznala, ale dobre se cetla a celkove se mi libilo tema pribehu

16.02.2020 4 z 5

Prvok, Šampón, Tečka a Karel Prvok, Šampón, Tečka a Karel Patrik Hartl

Prijemna kniha, u ktere jsem se nejednou hlasite zasmala

08.01.2020 5 z 5

Říjnová země Říjnová země Ray Bradbury (p)

Moje prvni kniha od tohoto autora a jsem moc rada, ze jsem ho objevila, urcite doporucuji milovnikum tohoto zanru

14.12.2019 5 z 5

Houbařka Houbařka Viktorie Hanišová

Silny pribeh, kniha se dobre cetla

22.10.2019 5 z 5

Černý úsvit Černý úsvit Rolf Börjlind

Nejvice se mi asi zatim libil dil prvni, ale ani tato kniha nezkalama

21.07.2019 4 z 5

Nejlepší víkend Nejlepší víkend Patrik Hartl

Luxusni oddychovka, vtipne, ze zivota

21.07.2019 5 z 5

Monstru podoben Monstru podoben Viktorín Šulc

Opet kniha nezklamala Detektivka psana zivotem...stale me neprestane prekvapovat, ceho je clovek na cloveku schopen spachat...natoz, kdyz to spachaji uz mladistvi

04.07.2019 5 z 5

Obeť bez tváre Obeť bez tváre Stefan Ahnhem

Az na par detailu me knizka bavila Byla napinava, zajimava zapletka, ktera je na dnesni dobu pomerne aktualni

17.02.2019 5 z 5

Písky času Písky času Barbara Erskine

Opet spokojenost, i kdyz u nekterych pribehu me mrzelo, ze jsem se s nimi musela tak rychle rozloucit a nebyly delsi

12.01.2019 5 z 5

Dům ozvěn Dům ozvěn Barbara Erskine

Moje kdysi prvni setkani s touto autorkou, kdy jsem knihu přečetla jednim dechem behem dvou dnu a od te doby jsem nevynechala jedinou jeji knihu..vsechny zdobi mou knihovnu U teto autorky jde o spojeni vseho, co mam rada....historie, laska, prolinani ruznych casovych os, detektivka....

12.01.2019 5 z 5

Losos v kaluži Losos v kaluži Markéta Lukášková

Milada me bavila, Barka mi prisla takova krkolomna az protivna, prislo mi, ze u ni autorka misty tlacila moc na pilu Ze zacatku jsem myslela, ze knihu nedoctu, ale pak se to zlepsilo a zaverem jsem byla rada, ze jsem ji dala sanci

07.01.2019 3 z 5

Skočný příliv Skočný příliv Rolf Börjlind

Napínavá, zajímává... Četla jsem ji jedním dechem.

24.11.2017 5 z 5

Bretaňské poměry Bretaňské poměry Jean-Luc Bannalec (p)

Kniha ma trosicku pomaly rozjezd a celkove byla spise slabsi a popisna, ale beru to jako seznameni se s prostredim a hlavnimi postavami a doufam, ze dalsi dily budou mit lepsi spad, i kdyz zapletka a prostredi zlocinu byly zajimave

05.01.2024 4 z 5

Kočovná nevěstka Kočovná nevěstka Iny Lorentz

Historicky roman, do ktereho jsem se nejprve nemohla zacist, ale nakonec me jeho dej tak chytil, ze jsem se nemohla odtrhnout Zaver mi prisel pomerne useknuty, ale vse, co jsme se meli dozvedet, jsme se dozvedeli

17.05.2023 5 z 5

Pohřbená Pohřbená E. G. Scott

Zajimava kniha, vyborna zapletka Zaver me zamrzel, ale dal se ocekavat Vypraveni Rebeccy me obcas neskutecne rozcilovalo, prislo mi, ze to jsou porad dokola ty stejne zvasty, ale Paul to krasne vyvazil Normalne bych knihu asi nekoupila, ale kdyz mel Luxor akci 11 knih za 333Kc, rekla jsem si, ze to zni dobre, ze ji zkusim a nelituji, cetla se dobre

13.09.2022 3 z 5