stastnyctenar stastnyctenar komentáře u knih

Skvělá kniha. Je tam spousta věcí k zamyšlení.

19.05.2020 5 z 5

Život bez hranic: Naplňte svůj potenciál Život bez hranic: Naplňte svůj potenciál John C. Maxwell

Přiznám se, že jsem měl od této knihy větší očekávání a zklamala mě. Přijde mi dost americká a připadá mi, že se autor v ní trochu vychvaluje. Znám lepší knihy této tématiky (teda alespoň dle mého názoru a z mého úhlu pohledu). Další knihy tohoto autora si již nekoupím.

16.05.2020 3 z 5

Čajové opojení Čajové opojení Linda Gaylard

Mám snad všechny knihy o čaji, ale tuto řadím mezi nejlepší. Pro začátečníky vše krásně vysvětlí a zkušené čajomilce potěší nejen obrázky, ale dodá chuť na čaj a mě osobně zlepšuje představivost a hladí po duši.

21.04.2020 5 z 5

Hovory s Bohem IV – Probuzení ohroženého druhu Hovory s Bohem IV – Probuzení ohroženého druhu Neale Donald Walsch

Přečetl jsem spoustu knih osobního růstu a "duchovního" růstu (nikoliv náboženských). Každá kniha byla o něčem jiném, i když spousta myšlenek se opakovala. Tato kniha všechny myšlenky mnou přečtených knih propojila do jednoho celku. Z mého pohledu skvělá kniha, kterou si nechám v knihovně a určitě dokoupím další díly Hovorů s Bohem. Za sebe mohu s čistým svědomím tuto knihu doporučit.

07.03.2020 5 z 5

S koněm mezi světy S koněm mezi světy Linda Kohanov

Tuto knihu jsem si koupil na základě hodnocení a zklamala mě. Podle mě je určena spíš pro chovatele koní a pro ty kdo se o koně zajímá. Pak mi tam dost vadila "skrytá reklama" na autorčin ranč. Ani jsem ji nedočetl.

22.01.2020 3 z 5

Potřebujete víc peněz Potřebujete víc peněz Manero Matt

Klasická americká hamižná knížka. Jsem z ní zklamaný. Věnoval jsem ji dál a už ji číst nikdy nebudu.

19.11.2019 odpad!

Myšlením k bohatství pro 21. století Myšlením k bohatství pro 21. století Napoleon Hill

Je to vylepšená verze klasiky "Myšlením k bohatství". Vylepšená v tom smyslu, že je v ní vysvětleno co chtěl autor sdělit do dnešní mluvy. Nebyla by chybět v knihovně nikomu, kdo se chce vzdělávat a mít se lépe a zlepšit život jak sobě, tak i ostatnim lidem.

15.08.2019 5 z 5

Prosperita Prosperita Lisa Nichols

Dle mého názoru je knížka roztahaná (jako by autorka potřebovala popsat hodně stránek) a je dost "americká". Pak mi dost vadí připomínání, že má autorka syna a co všechno syn umí a jak je v tom dobrý. To si myslím, že čtenáře nezajímá. Autorka byla skvělá ve filmu Tajemství, ale to je vše.

10.05.2019 2 z 5

Jistou cestou k bohatství Jistou cestou k bohatství Wallace Wattles

Super kniha. Řekl bych, že jedna ze základních knih pro osobní rozvoj. Můžu doporučit. Je v ní spoustu skvělých myšlenek a návodů k zamyšlení (a k realizaci).

23.03.2019 5 z 5