sramkovamichala sramkovamichala komentáře u knih

Sběratel motýlů Sběratel motýlů Dot Hutchison

Skvělá kniha! Napínaví do poslední chvíle, žádné zdlouhavé pasáže. Vřele doporučuji!

18.04.2020 5 z 5

Smrtící tajnosti Smrtící tajnosti Robert Bryndza

Pro mě trochu slabší příběh ze série Eriky Fosterové.

26.01.2020 4 z 5

Skryté karty Skryté karty Angela Marsons

Další skvělý příběh ze série. Velmi dobře a rychle se čte.

13.01.2020 5 z 5

Smrtící bílá Smrtící bílá Robert Galbraith (p)

Další skvělá detektivka ze série Cormorana Strika. Napínavý příběh se spoustou zápletek, který se dobře čte.

03.01.2020 5 z 5

Kořist Kořist Paul Finch

Opět skvělá kniha z celé série. Napínavý a čtivý příběh. Jedině doporučuji!

27.06.2019 5 z 5

Mrtvý muž přichází Mrtvý muž přichází Paul Finch

Opět skvělá kniha z celé série. Nicméně asi nejslabší z těch všech dosavadních, což nesnižuje její kvalitu.

13.06.2019 4 z 5

Klub zabijáků Klub zabijáků Paul Finch

Další skvělá kniha z celé série!

08.06.2019 5 z 5

Zloba Zloba Chris Carter

Moje první kniha od tohoto autora a absolutní nadšení! Kapitoly jsou krátké, takže se velmi dobře a rychle kniha čte. Zároveň je každá kapitola napínavá a

07.03.2019 5 z 5

Štvanec Štvanec Michael Robotham

Skvělé čtení, napínavé až do konce.

10.02.2019 5 z 5

Chladnokrevně Chladnokrevně Robert Bryndza

Skvělé jako vždycky.

20.01.2019 5 z 5

Do posledního dechu Do posledního dechu Robert Bryndza

Opět skvělý případ Eriky, nemám co vytknout.

31.12.2018 5 z 5

Počátek Počátek Dan Brown

Skvělý příběh, historie tam je tak akorát. Závěr možná úplně nevrcholí, ale za mě super!

23.11.2018 5 z 5

Pokrevní pouta Pokrevní pouta Angela Marsons

Případy Kim jsou neskutečně čtivé! Opět přečteno jedním dechem!!

23.09.2018 5 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Po dlouhé době jsem se rozhodla pro román, protože jsem byla překvapená z vysokého hodnocení a musím přiznat, že to je HODNĚ silný příběh!

25.08.2018 4 z 5

Pět Pět Ursula Poznanski

Od této autorky jsem četla první knihu Hlasy, která mě nadchla, ale tohle byla ještě větší pecka. Zajímavý námět, příběh byl zamotaný, nepředvítalný a nešlo se od něj odtrhnout!

17.08.2018 5 z 5

Zaklínač duší Zaklínač duší Sebastian Fitzek

Nemohla jsem se odtrhnout. Zajímavě napsáno s 2 dějovými liniemi a rozuzlením, které jsem absolutně nečekala.

16.07.2018 4 z 5

Balíček Balíček Sebastian Fitzek

Knížka se mi moc líbila, měla originální děj a byla jsem mile překvapena. Četla jsem první knihu od Fitzeka, ale určitě se vrhnu i na Zaklínače duší.

10.07.2018 4 z 5

Jiná Gabriela Koukalová Jiná Gabriela Koukalová Martin Moravec

Chtěla jsem si udělat vlastní názor a jsem ráda, že už nemusím spoléhat na řeči ostatních. Kniha je napsaná jednoduchým, strohým jazykem, nicméně pro fanoušky Gábiny nebo biatlonu celkově určitě doporučuji přečíst.

27.06.2018 4 z 5

Hlasy Hlasy Ursula Poznanski

Zajímavá knížka, přesto např. detektivky s Erikou Fosterovou mě baví víc jak příběhem, tak stylem jakým jsou napsané.

12.06.2018 3 z 5

Jsou světla, která nevidíme Jsou světla, která nevidíme Anthony Doerr

I přesto, že vůbec nečtu knihy s válečnou tématikou, tak se mi pozadí této knihy moc líbilo.

06.06.2018 3 z 5