spedula spedula komentáře u knih

Hladový oheň Hladový oheň Erik Axl Sund

Super, ten konec mě opravdu dostal. Sice jsem dost zmatena z toho všeho,ale doufám, že třetí díl bude ohromující a vše do sebe zapadne. Jsem zvědavá jak to celé dopadne a nemůžu se dočkat třetí knihy. I když se může stát,že se občas budete ztrácet v postavách, knihu doporučuji přečíst.

20.07.2015 5 z 5

Osudné tajomstvá v podzemí Osudné tajomstvá v podzemí Roderick Gordon

Série podzemí byla velice zajímavá,ale ten konec mě docela zklamal. Přišlo mi to až moc překombinované, stačilo trošku ubrat fantazie a bylo by to lepší. Ještě se mi nestalo abych měla tolik neoblíbených postav, děj nebyl špatný,ale ty postavy a jejich chovaní mi prostě nesedlo, taky proto mi asi to čtení trvalo déle.

12.01.2016 2 z 5

Pýthiiny rady Pýthiiny rady Erik Axl Sund

Trilogie se mi líbila,opravdu skvěly a zajímavý příběh. Závěr mě nezklamal i když vše vypadalo zamotaně,tak se jim to podařilo vše dobře rozmotat. :) V některých částech by se mi líbilo více informací,mam pocit jako by něco chybělo, ale i tak jsem z vyřešením spokojena.

25.09.2015 5 z 5

Zelená míle Zelená míle Stephen King

Úžasná kniha,sice mě nedojala k slzám,ale i tak mě příběh dostal. Film jsem neviděla a ani jsem netušila o čem příběh je. Podle komentářů je film stejně úžasný jako kniha a jsem ráda,že jsem si nejdřív přečetla knihu a vytvořila si vlastni představu zelené míle.

06.09.2015 5 z 5

Anatomie lži Anatomie lži Dan Brown

Další perfektní kniha,která se dobře čte. Ten konec mě dostal, opravdu mě překvapilo kdo za tím vším nakonec stoji. Při čtení jsem měla pocit,že se mi v hlavě přehrává americky film a jak to tak u amerických filmu bývá i konec této knihy mi připadal americky šťastny a dokonaly :)

31.07.2015 5 z 5

Osvícení Osvícení Stephen King

Super, fakt jsem se místy bála a musela přerušit čteni,ale zvládla jsem to přečíst dokonce. :) Ten mě konec trochu zklamal, čekala jsem od něj více informaci,ale i tak jsem z knihy nadšena.

07.08.2015 4 z 5

Přebyteční Přebyteční Gemma Malley

kniha mě mile překvapila, náhodně jsem koupila v levných knihách a nečekala jsem,že mě příběh tak chytne,přečteno během chvilky.

13.07.2015

Vraní dívka Vraní dívka Erik Axl Sund

Kniha se mi dobře četla,ale že by mě nějak nadchla. Od začátku jsem měla tušení jak to cele dopadne a v polovině jsem si už byl jista jak to skončí. Čekala jsem,že mě kniha více šokuje a bude drsnější,ale nakonec jsem ráda,že byla mírnější a některé části nebyly detailně popsané.

13.07.2015 3 z 5

Dívka v pavoučí síti Dívka v pavoučí síti David Lagercrantz

Mám z toho smíšené pocity. Hrozně jsem se těšila na pokračování a byla jsem zvědavá jak to autor zvládl. Ze začátku jsem četla s nadšením a hltala každé slovo, ale jak jsem se blížila ke konci mě nadšení nějak upadalo a už mi to nepřipadalo tak senzační. Řekla bych takový průměr nic hrozného,ale ani nic suprového. :)

13.03.2016 3 z 5

Čachtická paní Čachtická paní Jožo Nižnánsky

Jednoduše skvělá kniha,kterou bych všem doporučila.

13.07.2015 5 z 5

Paměti kata Mydláře Paměti kata Mydláře Josef Svátek

Výborná kniha, opravdu dobře se mi četla. Měla jsem pocit,že kat je sadisticky,nepřátelský člověk, ale po přečtení této knihy jsem zjistila,že kat je vlastně obyčejný ušlechtilý člověk. Je opravdu zajímavé podívat se na toto řemeslo z katovy strany, stoji to za přečtení.

22.08.2015 5 z 5

Padesát odstínů svobody Padesát odstínů svobody E. L. James (p)

Mám pocit,že se děj neustále opakuje,měla jsem problém knihu dočíst,ale zvládla jsem to. Nejlepší je konec psaný z Christianová pohledu.

13.07.2015 2 z 5

Padesát odstínů temnoty Padesát odstínů temnoty E. L. James (p)

Pro mě celkem nuda, mam pocit,že jedna kniha by bohatě stačila.

13.07.2015 2 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Taková erotická pohádka pro ženy. I když mi Anastazie připadala naivní a hloupá a erotické scény přehnané, kniha se mi dobře četla. Žádný dokonalý děj,ale dobré čtení když je člověk sám, aspoň trošku vzruša :)

13.07.2015 3 z 5

Dvanáctka Dvanáctka Justin Cronin

Knihu jsem přečetla jedním dechem. Měla jsem trochu obavy, abych se, jako v prvním díle, neztrácela v příbězích a lidech,ale druhý díl mě mile překvapil a opravdu potěšil. Doufám, že brzy vyjde třetí díl.

04.07.2015 5 z 5

Přechod Přechod Justin Cronin

Začátek knihy mě zaujal, v polovině knihy jsem měla pocit,že ji nejspíš ani nedočtu,ale byla jsem zvědavá jak to dopadne. Když jsem se prokousala, pro mě nudnou části, tak se to konečně trošku rozjelo i když čekala jsem něco víc. Na mě tam bylo hodně postav s příběhy a ze začátku jsem se v nich trošku ztrácela. Každopádně po přečtení poslední věty se vrhám na druhý díl.

25.06.2015 3 z 5