Spark Spark komentáře u knih

Konec vosí sezóny Konec vosí sezóny Denise Mina

Musím říct, že zpočátku jsem se do čtení musela spíše nutit a trochu jsem se ztrácela. Ale čím více jsem se do děje dostávala, tím více mě to bavilo. Každopádně první detektivka, kterou jsem četla, kde byl vrah odhalen již na začátku, asi mi více vyhovuje, když nevím, kdo to je a snažím se ho odhalit, ale takle to také není vůbec špatné... Jestli budou další díly, tak si je určitě přečtu.

01.03.2014 3 z 5

Finále Finále Becca Fitzpatrick

Musím říct, že mě poslední díl tak trochu zklamal. Vůbec ne obsahem, ale spíš formou. Chvílemi jsem se musela přemlouvat, abych sérii dočetla do konce.

05.02.2014 3 z 5

Ticho Ticho Becca Fitzpatrick

Tento díl se mi asi líbil o něco více, než ten předchozí a rozhodně jsem zvědavá, jak to bude pokračovat dál, když už jsem to přečetla až sem ;)

01.02.2014 4 z 5

Crescendo Crescendo Becca Fitzpatrick

Kniha dobrá, ale první díl byl asi lepší. Přišlo mi, že se tam dlouho nic pořádně nedělo a odhalení podstatnějších věcí trvalo moc dlouho. Otevřený konec mě ale rozhodně nutí přečíst si i další díl, tak uvidíme...

26.01.2014 3 z 5

Zavržený Zavržený Becca Fitzpatrick

Také jsem byla mírně skeptická, než jsem knihu začala číst, ale Stmívání jsem nečetla, takže s tímto nesrovnávám. Opravdu skvěle se to četlo. Souhlasím, že je to oddechovka, ale dle mého názoru zdařilá. A přebaly této série jsou také velice podařené.

21.01.2014 4 z 5

Pátá vlna Pátá vlna Rick Yancey

Četlo se to dobře, ale jak již bylo zmíněno, něco tomu chybí, navíc ten konec se mi vůbec nelíbí, přijde mi to nedotažené...

18.01.2014 3 z 5

Templářské dědictví Templářské dědictví Steve Berry

Moc povedená kniha a rozhodně si přečtu další od tohoto autora. Děl byl zajímavý a nutilo mě to číst dál a dozvědět se více. Velice se mi líbí, že autor na konci knihy vysvětluje, co vše čerpal ze skutečných zdrojů a co je fikce.

31.12.2013 5 z 5

15 minus 15 minus Tomáš Zářecký

O knize jsem se dozvěděla z komentářů u Hunger games. Musím říct, že rozhodně nelituji! Mně se kniha velice líbila, ano, místy byla možná až příliš drsná, ale na druhou stranu, o to vlastně v tom příběhu šlo. Kniha byla určitě napínavá a neustále jsem byla zvědavá, jak to bude dál. Doporučuji.

12.10.2013 5 z 5

Velká povídka o Americe Velká povídka o Americe Josef Škvorecký

Zajímavé vyprávění o cestování po Americe v 60. letech. Spousta věcí se tam nemění ;) Bohužel musím říct, že mi kniha nepřišla až příliš čtivá, občas jsem se do dočtení musela nutit. Ale jinak určitě zajímavá a stojí za přečtení.

12.10.2013 3 z 5

Božský bastard Božský bastard Christina Lauren

Potřebovala jsem oddechové čtení a tak jsem sáhla po této knize - splnila očekávání, nemusí se u ní přemýšlet, každopádně bych ji rozhodně hodnotila lépe, než padesát odstínů, už z důvodu, že děj nebyl zbytečně uměle prodlužován. Pohled obou se mi líbil a bylo příjemné, že se nic nevyprávělo dvakrát jednou z jeho pohledu a jednou z jejího... Co mi ale vadilo byl překlad, některá slova prostě nebyla vhodně zvolená a některé věty divně seskládané.

24.08.2013 3 z 5

Bestie Bestie Martina Cole

Pro mě první kniha od této autorky a můžu říct, že mě rozhodně nezklamala a určitě si přečtu i něco dalšího. Vyprávění z pohledu více osob mě na začátku trochu štvalo, ale nakonec mi to přišlo perfektní, byly jasně vidět rozdíly mezi pohledy jednotlivých lidí. Příběh se celou dobu rozvíjel zajímavým způsobem a objevovaly se nové zvraty, takže jsem se rozhodně nestihla nudit.

13.08.2013 4 z 5

Oběť Molochovi Oběť Molochovi Åsa Larsson

Další díl ve kterém sledujeme osudy Rebecky. Kniha mě moc bavila a četla se skoro sama;) Vkládaný příběh z minulosti mě nejdříve nezaujal, ale pak jsem chtěla vědět, jak to dopadne, stejně jako v současnosti, takže hodnotím pozitivně. Mansovi jsem nikdy moc nefandila, tak uvidíme, jak to dopadne ;) Rozhodně se také nemohu dočkat dalšího dílu.

10.08.2013 5 z 5

Bílý kůň Bílý kůň Alex Adams

Kniha se mi moc líbila, hodně mě zaujalo rozdělení na tehdy a teď. Určitě vtáhne a člověk chce vědět, jak to dopadne... a před chvílí jsem se dozvěděla, že bude druhý díl, takže vlastně pořád nevím, co bude dál ;) Už se těším.

29.07.2013 4 z 5

Padesát odstínů temnoty Padesát odstínů temnoty E. L. James (p)

Co se týče děje, tak lepší, než první díl. Ale co se týče čtivosti - rozhodně horší. Poměrně často jsem se u knihy nudila a těšila se, až ji budu mít dočetenou a to ne zrovna kvůli napínavosti.... Kniha je zbytečně natahovaná a druhý díl snad ještě více než první, nebo mě to už mnohem více unavovalo... ;)

14.07.2013 2 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Body dávám za to, že je kniha velmi čtivá a to navzdory tomu, že je příliš zdlouhavá. Některé pasáže mi přijdou zbytečně "natažené" - myslím, že jí to spíše ubírá než přidává. Zase na druhou stranu je to nenáročné čtení vhodné pro odreagování, rozhodně se u toho nemusí moc přemýšlet;) a vlastně jsem od této knihy ani nic jiného neočekávala, takže vlastně mé očekávání splnila :D

08.07.2013 2 z 5

Genesis Genesis Karin Slaughter

Další kniha o Willu Trentovi a další dobrá kniha. Příběh je velice dobře napsaný a nechává čtenáře stále napnutého, vůbec se mi nechtělo knihu odkládat.

01.06.2013 5 z 5

Nic nebude jako dřív Nic nebude jako dřív Karin Slaughter

Skvělá kniha, zajímavá a napínavá. Nejsem dobrý detektiv, takže jsem do poslední chvíle netušila, kdo je vlastně skutečný pachatel.... ;) Moc se mi líbila a už se těším na další knihu této autorky.

06.05.2013 4 z 5

Nepřítel mého nepřítele Nepřítel mého nepřítele Kateřina Petrusová

Dobře napsaná kniha, která se dobře čte.

07.04.2013 4 z 5

Triptych Triptych Karin Slaughter

Nemohu než souhlasit s komentáři níže. Kniha se četla skoro sama a čím blíže se blížíte ke konci, tím méně se Vám ji chce odkládat... Rozhodně se chystám i na další díly této série a už se na ně moc těším.

31.03.2013 5 z 5

Netopýr Netopýr Jo Nesbø

První kniha, kterou jsem od tohoto autora četla. Dle mého názoru průměr, nic zvláštního. Každopádně dle komentářů níže se jeho knihy stále zlepšují, nenechám se tedy odradit a přečtu si i další knihy...

17.03.2013 3 z 5