Spark Spark komentáře u knih

Pátá vlna Pátá vlna Rick Yancey

Četlo se to dobře, ale jak již bylo zmíněno, něco tomu chybí, navíc ten konec se mi vůbec nelíbí, přijde mi to nedotažené...

18.01.2014 3 z 5

Templářské dědictví Templářské dědictví Steve Berry

Moc povedená kniha a rozhodně si přečtu další od tohoto autora. Děl byl zajímavý a nutilo mě to číst dál a dozvědět se více. Velice se mi líbí, že autor na konci knihy vysvětluje, co vše čerpal ze skutečných zdrojů a co je fikce.

31.12.2013 5 z 5

Božský bastard Božský bastard Christina Lauren

Potřebovala jsem oddechové čtení a tak jsem sáhla po této knize - splnila očekávání, nemusí se u ní přemýšlet, každopádně bych ji rozhodně hodnotila lépe, než padesát odstínů, už z důvodu, že děj nebyl zbytečně uměle prodlužován. Pohled obou se mi líbil a bylo příjemné, že se nic nevyprávělo dvakrát jednou z jeho pohledu a jednou z jejího... Co mi ale vadilo byl překlad, některá slova prostě nebyla vhodně zvolená a některé věty divně seskládané.

24.08.2013 3 z 5

Triptych Triptych Karin Slaughter

Nemohu než souhlasit s komentáři níže. Kniha se četla skoro sama a čím blíže se blížíte ke konci, tím méně se Vám ji chce odkládat... Rozhodně se chystám i na další díly této série a už se na ně moc těším.

31.03.2013 5 z 5

Než pomine tvůj hněv Než pomine tvůj hněv Åsa Larsson

Další díl ze série knih o Rebecce. Rebecka stále působí jako státní zástupkyně. Novým prvkem je zde pohled ducha zemřelé, jejíž smrt se vyšetřuje. Kniha je čtivá, ale jak již bylo zmíněno v komentářích níže, chybí nějaké větší napětí či překvapivý vývoj děje. Vstupování ducha do děje je zajímavé, ale nemůžu říci, že by mě tím příběh nějak více uchvátil, spíše bych řekla, že bez tohoto pohledu bych se obešla.

30.01.2013 4 z 5

Sluneční bouře Sluneční bouře Åsa Larsson

Kniha, která se moc dobře čte, žádné nudné dlouhé pasáže a napětí se stále stupňuje. Čím více se blížíte ke konci, tím méně se Vám knihu chce odložit. Těším se na další díly.

30.12.2012 5 z 5

Život po tobě Život po tobě Jojo Moyes

První díl byl asi lepší, ale ani od teto knihy jsem se nemohla odtrhnout.

13.10.2017 5 z 5

Všechno je jinak! Všechno je jinak! Gilles Legardinier

Moc pěkná knížka, skvělá oddychovka, chvílemi jsem se smála nahlas ;)

08.12.2014 4 z 5

Konec vosí sezóny Konec vosí sezóny Denise Mina

Musím říct, že zpočátku jsem se do čtení musela spíše nutit a trochu jsem se ztrácela. Ale čím více jsem se do děje dostávala, tím více mě to bavilo. Každopádně první detektivka, kterou jsem četla, kde byl vrah odhalen již na začátku, asi mi více vyhovuje, když nevím, kdo to je a snažím se ho odhalit, ale takle to také není vůbec špatné... Jestli budou další díly, tak si je určitě přečtu.

01.03.2014 3 z 5

Ticho Ticho Becca Fitzpatrick

Tento díl se mi asi líbil o něco více, než ten předchozí a rozhodně jsem zvědavá, jak to bude pokračovat dál, když už jsem to přečetla až sem ;)

01.02.2014 4 z 5

Crescendo Crescendo Becca Fitzpatrick

Kniha dobrá, ale první díl byl asi lepší. Přišlo mi, že se tam dlouho nic pořádně nedělo a odhalení podstatnějších věcí trvalo moc dlouho. Otevřený konec mě ale rozhodně nutí přečíst si i další díl, tak uvidíme...

26.01.2014 3 z 5

Genesis Genesis Karin Slaughter

Další kniha o Willu Trentovi a další dobrá kniha. Příběh je velice dobře napsaný a nechává čtenáře stále napnutého, vůbec se mi nechtělo knihu odkládat.

01.06.2013 5 z 5

Nic nebude jako dřív Nic nebude jako dřív Karin Slaughter

Skvělá kniha, zajímavá a napínavá. Nejsem dobrý detektiv, takže jsem do poslední chvíle netušila, kdo je vlastně skutečný pachatel.... ;) Moc se mi líbila a už se těším na další knihu této autorky.

06.05.2013 4 z 5

Nepřítel mého nepřítele Nepřítel mého nepřítele Kateřina Petrusová

Dobře napsaná kniha, která se dobře čte.

07.04.2013 4 z 5

Bez milosti Bez milosti Lisa Jackson

Čtivá a napínavá kniha. Určitě se u ní člověk nenudí. První kniha od této autorky, kterou jsem četla. Uričtě se chystám i na další.

22.02.2013 4 z 5

Temná stezka Temná stezka Åsa Larsson

Další pokračování příběhu Rebecky je opět velmi čtivé. Děj se tentokrát výrazně liší od předchozích dílů, ale určitě to není na škodu, spíše naopak. V knize se autorka odkazuje na předchozí díly, což se dá samozřejmě předpokládat, když jde o třetí díl, ale na druhou stranu je spousta věcí znovu zmíněna či vysvětlena, takže se určitě neztratí i ti, kteří předchozí díly nečetli. Dle mého názoru určitě stojí za přečtení.

29.01.2013 5 z 5

Na ostří Na ostří David Morrell

První kniha od tohoto autora, kterou jsem četla. Jsem opravdu nadšená, napínavý děj, který Vás nenechá se od knihy odtrhnout. Doporučuji.

30.12.2012 5 z 5

Tanec s draky Tanec s draky George R. R. Martin

První půlku jsem trochu trpěla a nemohla se jí prokousat, rozhodně by mohla být méně obsáhlá ;) Ke konci se kniha konečně někam rozjela a četla se mi o dost lépe, ale zase hned rychle skončila. Tak uvidíme, kdy bude pokračování....

03.01.2016 4 z 5

Hostina pro vrány Hostina pro vrány George R. R. Martin

Tento díl mi přišel o něco slabší a vadilo mi, že se tam neobjevovaly všechny postavy....

19.10.2015 4 z 5

Bouře mečů Bouře mečů George R. R. Martin

Další výborně propracované zvraty, nemohu se dočkat, až začnu číst další díl

17.03.2015 5 z 5