spackler spackler komentáře u knih

Paměti agenta FBI Paměti agenta FBI Scott Frost

seriál mam rád hlavně kvůli cooperovi...a tohle mě baví vlastně ještě víc než celej tp..čteno už několikrát a určitě ne naposled. perfektní kombinace humoru a tajemna

24.10.2020 5 z 5

Černá krabice Černá krabice Joe Hill (p)

tak už potřetí nedočteno...pokaždý jsem zapomněl proč jsem odložil a teď už to vím...hlavní hrdina je prostě kokot

24.10.2020

Podivný Thomas Podivný Thomas Dean Koontz

dlouho jsem se vyhejbal..bral jsem koontze jako takovýho béčkovýho kinga a co já vím třeba to tak i je(čet jsem zatim jen oči soumraku a moc mě to nenadchlo) ale tohle je pecka..připomnělo mi to mýho oblíbenýho johna na konci umře..tohle teda není zdaleka tak jetý..určitě zkusim i další díl.

24.10.2020 5 z 5

Povznesení Povznesení Stephen King

v gaimanových amerických bozích se mi nejvíc líbilo, jak si stín v zimním prdelákově zatepluje okna seznamuje se s lidma a nic moc se nestane-takhle na mě působil i tenhle mini román-fajn postavy a strašná pohoda z toho jde

23.10.2020 5 z 5

Lovecraftova země Lovecraftova země Matt Ruff

Tohle sice není pro každýho, ale já jsem nadšen. Názvem si kniha nicméně lehce podřízla větev, tady kosmickou hrůzu nečekejte. Naproti tomu kdo má rád Coscarelliho pohodový horory, nebo třeba Kingovo Z buicku 8, bude si rochnit jako já. Zručně napsaný, decentně humoru, nepamatuju kdy mi naposled takhle záleželo na postavách(na rozdí od HPL jehož suchaři jsou mi srd*čně u prdele) a asi nejsem jedinej koho to bavilo- JJ Abrams koupil práva a chystá tv minisérii. Těžce podhodnocená záležitost.edit-tak abramsovo seriál je naprosto debilní ani jsem ho nedokoukal-bohužel dělá knížce špatnou reklamu

28.02.2019 5 z 5