soph soph komentáře u knih

Všechny malé zázraky Všechny malé zázraky Jennifer Niven

spoilers...
Tak jo...
to byla šílená knha. Bože, pořád je mi z ní smutno a to jsem ji četla před měsícem! Prvních několik kapitol jsem se opravdu nudila... ale potom BUM a nemůžu přestat. Totálně jsem se zamilovala do Theodora Finche ♥ stašně mě bolí, že umřel :( asi jsem to čekala a ani nevím, proč jsem doufala, že by přežil, protože poslední kapitoly to už bylo jasný, ale... PROČ?! Většinou mi přijde trapný, když jsou happy endy, ale tohle tak moc bolí!!! :(
no jo, dokonalá kniha na pár večerů :)

11.03.2016 5 z 5

Odhalená Odhalená Kristin Cast

Proč vám přijde zbytečný tenhle díl? nebo spíš... Proč vám přijde zbytečný JENOM tenhle díl.?! Proboha, vždyť tam už od prvního dílu jde o to samý. Párkrát tam někdo umře, potom se zase vrátí, aby se neřeklo a je to zase to SAMÝ. Začala jsem tu sérii číst v srpnu a mezi každým dílem jsem si musela dát opravdu dlouhou přestávku a přečíst minimálně dvě knihy, abych se z toho nezbláznila. Opravdu je nutný i ten poslední díl? Neplánují autorky nakonec napsat ještě další tři, ve kterých si najdou novou zápornou bytost, nebo by rovnou mohly oživit ZNOVU Neferet.
Tleskám.

11.03.2016 3 z 5

Železný král Železný král Julie Kagawa

Nejsem si jistá, pro jakou věkovou kategorii je tahle kniha, ale nad 10 bych to nedávala. Bylo tak trapný a nudný jenom v mojí hlavě? Musím uznat, že jsem se na tý trapnosti pobavila. Přece jenom se to asi hodně lidem líbí, ale... Musím dát pár hvězdiček za to, jak se spisovatelka snažila, aby to okopírovala od ostatních knih :)

11.03.2016 3 z 5

Niky Niky Zuzana Ryšavá

No já nevím :D
Upřímně jsem čekala nějakou normální knihu a ne jako by byla okopírovaná od těch amerických. Jsem to jenom já, nebo je Martin úplná napodobenina Chucka z Gossip girl? Děj se taky přiblioval. Ale notak lidi! Začnete psát něco novýho a ne pořád to samý.
Ale dala jsem 4*. No jo je to první kniha, sice by mohla být lepší, ale u všech těch podobností s ostatními knihami a snažením autorky napodobit Ameriku, jsem se dost nasmála :)

11.03.2016 4 z 5