sofie92 sofie92 komentáře u knih

Turbulence Turbulence Whitney G. (p)

Kniha je čtivá. Zase jiné prostředí nez klasika šéf/sekretářka. Já jsem byla spokojená.

18.01.2019 5 z 5

Řekni něco legračního Řekni něco legračního Penelope Ward

Tahle kniha mě nudila. Četla jsem ji ani ne před měsícem a už ani nevím jak to přesně dopadlo a tak. Takže za mě se k ní nevrátím nikdy.

15.01.2019 1 z 5

Milovaný nevlastný brat Milovaný nevlastný brat Penelope Ward

Za mě super. Jen mi vadil jak dopadl vztah mezi Elécem a otcem. ( Nikdy nevím jak to přesně formulovat abych neprozradila něco co nemam ;) )

15.01.2019 5 z 5

Milá Bridget, chci tě Milá Bridget, chci tě Vi Keeland

Knihu jsem přečetla rychle. Byla vtipná. :)

12.01.2019 3 z 5

Bez rozlúčky Bez rozlúčky Samantha Young

Autorka nasadila vysokou laťku předešlou sérii. Tahle kniha, ne že by mě úplně nebavila, ale nemám ráda dej který se odehrává několik let a moc nemusim když někdo opustí / chce opustit kladnou postavu. Takže já nemůžu dát všechny hvězdičky, ale každopádně knihu jsem přečetla za 1 den takze špatná není :)

10.01.2019 3 z 5

Začít znovu Začít znovu Mona Kasten

Moc pěkná knížka. Přečetla jsem ji za jeden den. Doufám, že už brzy bude další díl.

27.12.2018 5 z 5

Žhavé léto: Hříšné povídky Žhavé léto: Hříšné povídky * antologie

Za mě bohužel ke čtení pouze povídka od Pauliny Swist. Ostatní všechny podobné.

02.07.2021 2 z 5

Chobotnice Chobotnice Paulina Świst

Já prostě tuhle sérii miluju. ;) Musím si přečíst ještě jednou kolotoč protože už jsem pár věcí zapomněla, tak mi u chobotnice sem tam něco uteklo, ale myslím, že to vezmu zase od prokurátora až po chobotnici :D

13.03.2021 5 z 5

Kolotoč Kolotoč Paulina Świst

Krásná :)

28.12.2020 5 z 5

Hra Hra Elle Kennedy

Božská možná min božská než první díl, ale skvela.

09.04.2020 4 z 5

Prokurátor Prokurátor Paulina Świst

Kniha je vtipná. Hezký napsana mě pouze vadí Polska jména.

05.01.2020 5 z 5

Obsidián - Nie sú ako my... Obsidián - Nie sú ako my... Jennifer L. Armentrout

Nemám moc ráda nadpřirozeno protože tím větsinou ubíjí celý příběh a vše se motá jen okolo nadprirozenych věci a pár nemá nikdy moc prostoru. Tady je obojí :) jak nadpřirozeno tak i romantika. Těším se na další dily.

14.04.2019 5 z 5

Barva půlnoci Barva půlnoci L. J. Shen

Knizka byla vtipná. Akorát dlouha. Alex byl prostě bůh :) naštěstí nikdo neměl žádné temné tajemství které mě osobně už v knížkách nudi. I když něco tam být muselo ( nechci prozrazovat) škoda jen, že hvězdiček je tak málo

04.04.2019 5 z 5

Pravidla dohazovačů Pravidla dohazovačů Rachel Van Dyken

Kniha byla na mě dlouhá. Libilo se mi, že se příběh netocil jen kolem 2 lidi, ale byli tam i Lex a Gabi.
Ale co mě vadilo ty pravidla která mě osobně přišla nesmyslná a prostě kraviny ( vždy odepiš na 3 zprávu nikdy ne na první atd.)
Za mě já se mnohem víc těším na druhy díl na Lexe a Gabi.

21.03.2019 3 z 5

Čas něhy Čas něhy Lenka Lanczová

Moje první Lanczovka.... Krásné napsána zábavná. Jen ten otevřený konec zase ;(

01.02.2019 5 z 5

Sladké zabudnutie Sladké zabudnutie Jamie McGuire

Za mě super já jsem tedy nepřišla na to kdo je TJ. :D až na konci a ještě jsem na to koukala jak vrána jestli jsem to nepochopila špatně, že tohle by se přece nemohlo stát :D

26.01.2019 5 z 5

Kaleidoskop srdcí Kaleidoskop srdcí Claire Contreras

Za me super knížka. Klasická sladarna. Jednu hvězdu jsem ukradla za to, že to bylo zbytečně natahovane.

16.01.2019 4 z 5

Angel Angel Katie Price

Myslela jsem, že se snad nedonutim to přečíst ... Straaaaasne zdlouhavé

14.01.2019 odpad!

King King T. M. Frazier

Knihu jsem rozecetla a zavřela, že to asi nebude nic pro mě. Nemám ráda drogy a drogové závislou problematiku. Nakonec jsme se, ale ke knize vrátila protože mi to nedalo a jsem moc ráda, že jsem se k ní vrátila. Kniha se krásně rozeběhla. :) Těším se na další díl

06.01.2019 4 z 5

Jediná maličkost Jediná maličkost Erin Watt

Kniha mě docela zklamala. Myslím, že mi stačilo ji přečíst jednou.

06.01.2019 1 z 5