Šmoulinka1980 Šmoulinka1980 komentáře u knih

Krása přináší smrt Krása přináší smrt Mary Higgins Clark

Moje 3. přečtená kniha od této autorky a zatím se mi tato líbila nejvíce. Zaujalo mě jak téma příběhu, tak čtivost a v neposlední řadě i nepředvídatelný závěr. Vraha jsem netipovala správně, bylo to napínavé až do konce. Jen i já četla stejné vydání jako Prateri tj. edice Klokan 2010 a opravdu byl text plný překlepů a chybějících písmen a dost to rušilo :-(.

18.02.2018 5 z 5

Prokletý osud Prokletý osud Lucie Cermanová

Opravdu zvláštní příběh. Čekala jsem spíše příběh alá červená knihovna, jak se starší osamělá knihovnice seznámí s osudovou láskou na celý život. Zpočátku to tak i vypadalo. Ale časem se ukázalo, že vše je jinak a konec byl vskutku nečekaný. A byla jsem šokována i chováním samotné knihovnice jak vše nakonec "vyřešila". Hodnocení je nižší, ale na druhou stranu to bylo nevšední čtení a za přečtení kniha určitě stojí.

12.02.2018 3 z 5

Ostrov polámaných panenek Ostrov polámaných panenek Egoni Scaar

Knihu jsem nedočetla. Nebavila mě. A ač čtu psychologická témata v knihách moc ráda, tento styl vyprávění mi fakt nesedl. Jednu hvězdičku dávám za nápad napsat o psychických poruchách.

21.01.2018 1 z 5

Dospělost je mýtus Dospělost je mýtus Sarah Andersen

Komiks jsem si chtěla přečíst ze zvědavosti, protože jsem často četla a slyšela pozitivní a nadšené hodnocení. Ale já nejsem už ta správná věková kategorie, pro kterou je kniha určena :-). Ano, obrázky jsou hezké, texty chtějí být vtipné,ale já se vlastně ani jednou při čtení nezasmála :-(. Takže buďto jsem už moc stará nebo suchar, co nemá smysl pro humor ;-). Zkrátka, kdybych si tuto knihu nepřečetla, vlastně by se vůbec nic nestalo...

02.01.2018 2 z 5

Metoda 15/33 Metoda 15/33 Shannon Kirk

Já za sebe mohu knihu doporučit. Námět příběhu je opravdu originální. Na začátku mi sice chvíli trvalo než jsem se do knihy začetla, zvykla si asi na styl vyprávění, ale později už jsem byla zvědavá jak to celé dopadne a co všechno hlavni hrdinka Lisa vymyslí. Líbilo se mi i střídání vyprávění v rámci kapitol.Vypráví buď Lisa nebo agent FBI Roger Liu. Kdo má rád hlavně psychologické thrillery, toho tato kniha zaujme a nezklame.

18.12.2017 4 z 5