Sky Sky komentáře u knih

Horečka Horečka Lauren DeStefano

Druhý díl mě nějako moc nezklamal, ale na konci bych si nejraději vytrhala vlasy. A bavíc člověka naštve, že si po tomhle nemůže přečíst i třetí díl, protože se ho nakladatelství rozhodne nevydat.

23.07.2015 4 z 5

Počkám na tebe Počkám na tebe J. Lynn (p)

Příběh byl lehký, vtipný a dobře čtivý. Zajímavý příběh kde nechyběl humor, smutek a taky trošičku té erotiky. Řekla bych že bych neváhala kdybych měla navrhnou někomu tuto knihu aby si ji přečetl:-) ale každý má jiný názor na knihy :-D

Jen jeden den Jen jeden den Gayle Forman

Pane bože!!!! Druhý díl, druhý díl. Chci dvojku!!! Já chci víc!
Kniha byla čtivá se zajímavým příběhem. Hlavní hrdinka byla na můj vkus příliš ukvapená, přece jenom jela s cizím klukem pryč..

13.09.2014 4 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

Měla jsem počkat až vyjde další díl! Teď budu jako na prášcích:-( No styl psaní autory je velice stručný a čtivý. Hlavní hrdinku jsem si zamilovala a jediné co mě naštvalo je že kniha končí otevřeně:-( Děj byl zábavný ale místy i nudný. Obálka mě sice zaujala ale děj už moc ne. Pořád omývaly jedno a to samé pořád dokola, dokola a dokola. A již na začátku byla kniha velice ale velice průhledná. Nic mě nepřekvapilo. I přes to musím dát knize 4 hvězdičky:-)

Dublin Street Dublin Street Samantha Young

Mě tahle kniha nějakou jinou připomíná ale nedokážu jsi vzpomenout jakou. Příběh je skvělí ale strašně moc předvidatelný. Sympatická hlavní hrdinka ale knihu jsem četla s poměrným nezájmem. Ale i přes to se mi líbila :-)

On On Carey Heywood

Kniha je taková oddechová pro nenáročné čtenáře, a nebo popřípadě jako já že u některých knih chtějí jen vypnout a ponořit se do děje:-) Vůbec jsem u knihy nemusela myslet kdo je to a kdo je zase tamhle to. Takže za mě 4 hvězdičky ;-)

Na půl cesty do hrobu Na půl cesty do hrobu Jeaniene Frost

Dobře napsaná kniha s vypracovaným dějem, kde nechybí dobrodružství na každé stránce. Těším se na další díl :-)

Mrtví do soumraku Mrtví do soumraku Charlaine Harris

Seriál jsem viděla, ale nějak moc extra jsi ho nepamatuju:-)) Kniha je senzační! Sympatická hlavní hrdinka, velice čtiví obsah. Ale něco mi tam furt chybí..

19.09.2014 4 z 5