SkillJam SkillJam komentáře u knih

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

Zkusil jsem Harryho až nyní, po té co jsem viděl filmy a už dávno nejsem dítě, ale i přesto se mi kniha moc líbila, dokázala ve mě probudit "nadšení malého kluka". Předpokládám, že s každou knihou, kdy stárnou hrdinové, vyzrával i styl Rowlingové a příběh bude přibírat na vážnosti, takže určitě budu pokračovat dál, zatím moc hezké.

14.01.2019 5 z 5

Naslouchač Naslouchač Petra Stehlíková

Naprosto skvělé. Tak nádherný a zajímavě vymyšlený svět jsem už dlouho nenavštívil. Měl jsem po Naslouchači v plánu jinou knihu, ale asi se budu muset hned pustit do pokračování. Doufám, že série bude mít úspěch, z tohoto světa se dá vytěžit mnoho zajímavých příběhů. Hlavní hrdinka s pětadvacítkou je naprosto skvělá kombinace, moc se mi líbí rozvíjející se vztahy mezi nimi a doufám, že v dalších knihách blíže poznáme i ostatní členy pětadvacítky, než jen "vyvolené" z prvního dílu. Držím autorce moc palce a doufám, že nás v budoucnu bude pořádně zásobovat.

12.01.2019 5 z 5

Ocelový alchymista 2 Ocelový alchymista 2 Hiromu Arakawa (p)

Stále super kvalita. Konečně jsem se dostal k legendární scéně s dcerou a pejskem, o které jsem už tolikrát slyšel. Jo, stálo to za to...

07.12.2018 5 z 5

Staré dobré časy Staré dobré časy Robert Kirkman

Mohu si "Staré dobré časy" přidat do čtenářské výzvy jako knihu o jídle? Apetitu je tam dost, ale nevím, zda to projde :)
Každopádně doporučuji, je to výborné, pohlcující, drsné i něžné. Zatím to má vše a já se královsky bavím. Skvělý začátek obří série, které mě donutil vrhnout se hned na další díly.

07.12.2018 5 z 5

Ocelový alchymista 1 Ocelový alchymista 1 Hiromu Arakawa (p)

Pro mě jedna z prvních mang co jsem četl a musím říct, že jsem se u toho velmi pobavil, velmi sympatičtí hlavní hrdinové. Moc hezký setting, zajímavý svět a dost vtipu. Určitě budu pokračovat dál a vřele doporučuji.

19.11.2018 5 z 5