sira sira komentáře u knih

Amulety, drahokamy a talismany Amulety, drahokamy a talismany Elka Angelova - Koleva

Velmi stručná kniha, která zahrnuje širokou škálu témat -od práce s krystaly po tvorbu amuletů. Jako základní info určitě super, jinak vzhledem ke svému útlému obsahu nemá šanci témata pořádně probrat.

05.02.2019 3 z 5

Kniha 11 - Nadzvedávání závoje, Apokalypsa v novém světle Kniha 11 - Nadzvedávání závoje, Apokalypsa v novém světle Carroll Lee - Kryon

Velmi přínosná kniha plný praktických informací od Kryona!

14.12.2018 5 z 5

Kryon 14 - Nový člověk Kryon 14 - Nový člověk Carroll Lee - Kryon

Další skvělá kniha od Kryona a Lee Carrolla! Aktuální kniha plná zajímavých informacích o tom, co se děje a o nás, kteří se snaží přijít na to, jaký má smysl tu být.

29.11.2018 5 z 5

Rekalibrace lidstva Rekalibrace lidstva Carroll Lee - Kryon

Naprosto úžasná kniha, kterou mohu doporučit všem, kteří přemýšlí o tom, proč tu jsme a kam směřujeme. Kniha přináší mnoho odpovědí na otázky, nad kterými často přemýšlíme.
Knihu jsem přečetla až po semináři v Praze s Kryonem a všechny informace se mi lépe propojují a dávají větší smysl než dříve.
Pamatuji, že když jsem před lety četla poprvé: Zdravím vás, jsem Kryon z magnetické služby - tak jsem si říkala, že ti lidé už nevědí, co si mají vymyslet:-) Tehdy to nebyly informace pro mne, ale zřejmě u mě došlo ke změnám, protože když jsem potkala knihy od Kryona znovu, byla jsem překvapená, že dávají smysl a zažívala jsem při jejich čtení nepopsatelné zážitky.
Jsem ráda, že se Kryon překládá dál do češtiny - v odborných částech bych se ztratila. Hezké počtení, já pokračuji v další knize.

05.10.2018 5 z 5

Tvoření peněz Tvoření peněz Sanaya Roman

Velmi přínosná kniha plná praktických doporučení a cvičení. Díky této knize si můžeme uvědomit, že hojnost má mnoho podob a také zapřemýšlet nad tím, co nám mají naše peníze vlastně přinést.

07.09.2018 5 z 5

Zaměstnání a vesmírné síly Zaměstnání a vesmírné síly Bärbel Mohr

Souhlasím s předchozím hodnocením - v knize toho není příliš mnoho nového, ale ani jsem to tolik nečekala. Pokud si chcete myšlenky autorky připomenout a je to už dlouho, co jste četli předchozí knihy tak jako já, tak je to kniha příjemná a i inspirující.

10.08.2018 3 z 5

Prožijte láskyplné vztahy Prožijte láskyplné vztahy Shakti Gawain

Velmi inspirativní kniha, která nás provede seznámením s našimi různými aspekty / vlastnostmi, které jsme si tak zvnitřnily, že je už nedokážeme ani odlišit od sebe. Kniha nabízí cestu, jak si uvědomit, že máme všichni mnoho vlastností a často i ty, které potlačujeme, že ovlivňují náš život. Na závěr jsou v knize ještě praktická cvičení, které si může každý sám vyzkoušet. Poslední info: kniha je právě ke koupi v Levných knihách za super cenu.

11.07.2018 4 z 5

Od utrpení k blaženosti Od utrpení k blaženosti Petra Schneider

Kniha popisuje cestu autorky k osvícení. Na rozdíl od ostatních knih od téže autorky se mi tato četla hůře. Chvílemi mi přišla trošku nepřehledná, ale i tak jsem si tam nalezla několik praktických doporučení do života.

21.06.2018 4 z 5

Jak rozumět vlastní duši Jak rozumět vlastní duši Wahlgrenis

Příjemná kniha, která jednoduchým způsobem pomáhá najít cestu k sobě. Celá filozofie tohoto přístupu je založená na tom, že máme věřit sami sobě, své intuici, nic nepřehánět a prostě nechat věci plynout.

18.06.2018 4 z 5

Andělé stojí při nás Andělé stojí při nás Gerhard K. Pieroth

Kniha nabízí podrobný popis andělskou hierarchií, u jednotlivých andělů a archandělů uvádí oblasti, na které se zaměřuje a vždy je tu meditace na naladění. Autorka dokáže skvěle vše přiblížit normálnímu (tj. ne zcela ezoterickému) čtenáři a seznámit ho s andělskou říší.

05.06.2018 5 z 5

Andělské duše Andělské duše Petra Schneider

Kniha je velmi zajímavá. Nabízí další pohled na to, jak najít cestu sám k sobě a to prostřednictvím informací a různých meditací. Líbí se mi, že nenabízí žádné dogma, ale seznamuje s tím, co autorka sama prožila a co si vyzkoušela. Jsou ze i přínosné náhledy na proces reinkarnace a naše životní poslání.

01.06.2018 5 z 5

Štíhlost bez diet a šamanský půst Štíhlost bez diet a šamanský půst Lisa Biritz

Velmi přínosná kniha! Jednoduchým způsobem popisuje, jak funguje šamanský půst a jaký je rozdíl mezi ním a dietou. Hned jsem vyzkoušela a kupodivu to funguje přesně tak, jak autorka popisuje:-) Opravdu je to všechno o vlastní přístupu. Po půstu jsem se cítila opravdu lehčí a neměla jsem žádný problém s únavou a ani hladem. V knize jsou cvičení, která s půstem mohou pomoci.

31.05.2018 5 z 5

Buddha vchází do kanceláře Buddha vchází do kanceláře Lodro Rinzler

Kniha nabízí cestu, jak přenést duchovní život a principy budhismu do běžného života. To je ta správná výzva! Doma při meditaci to umíme, ale co v práci? :-) Oceňuji praktické rady a hlavně přiznání, že chyby děláme všichni, je to nepříjemné, ale máme se z nich poučit a ne se z nich stále obviňovat.

18.01.2018 4 z 5

Archandělé, meridiány a čakry v praxi Archandělé, meridiány a čakry v praxi Trudi Thali

Inspirativní kniha, která přináší konkrétní informace o propojení jednotlivých částí těla a energetických drah. Zajímavý je také pohled na vztah člověka k planetě a jednotlivým zemím vzhledem k lidskému tělu. Kniha obsahuje také meditace a informace o některých archandělech.

04.01.2018 4 z 5

Tajemství kroniky Akáše Tajemství kroniky Akáše Edgar Cayce

Kniha přináší zajímavé pohledy na náš pobyt na Zemi a na to, že karma není daná. Líbí se mi celá filozofie - že máme možnost téměř všechno ovlivnit.

21.12.2017 4 z 5

Rakovina a její poselství Rakovina a její poselství Lise Bourbeau

Kniha je přínosná a obsahuje zásadní informace. Jen asi nesouhlasím s kompletním postupem, jak zpracovávat svoje témata, ale to je určitě názor každého, ať se rozhodne sám:-)

03.11.2017 4 z 5

Život ve světle - Průvodce osobní a kosmickou transformací Život ve světle - Průvodce osobní a kosmickou transformací Shakti Gawain

Příjemná kniha, která nám přináší praktické návody a návrhy meditací a cvičení, které nám pomohou v osobním rozvoji a zároveň zůstat nohama na zemi a žít ve společnosti ostatních. Nemusíme býti dokonalí, abychom se věnovali spirituálnímu rozvoji.

20.10.2017 4 z 5

Kryon 1: Konec času Kryon 1: Konec času Carroll Lee - Kryon

Zajímavá kniha plná channelingu. Četla se mi trošku obtížně, protože jsem bojovala s některými používanými termíny (např. implantáty apod.), ale obsahově je kniha přínosná a určitě stojí za to přečíst, pokud se zabýváte vzestupem. Plánuji přečíst další od tohoto autora.

04.10.2017 5 z 5

Přítomnost andělů Přítomnost andělů Diana Cooper

Krásná kniha, která jako jedna z mála přináší informace o světelných kruzích - orbech, které se v posledních letech objevují. V knize jsou také fotografie jednotlivých orbů (a jejich podrobnější popisy), prostřednictvích kterých se můžeme naladit na jednotlivé energie. Opravdu inspirující kniha.

14.08.2017 5 z 5

2012: Budíček lidstva 2012: Budíček lidstva Diana Cooper

Další skvělá kniha od Diany Cooper. Kniha je zaměřená na tento zlomový okamžik a postupně tento proces probírá z celkového pohledu a pak se zaměřuje ve svých předpovědích na jednotlivé země. Současně jsou zde praktická cvičení a meditace, kterými můžete pomoci sobě i ostatním.
+ Je zajímavé číst další komentáře. Netuším, co si někdo představuje pod slovem satanismus, ale já něco velmi negativního a nebezpečného - v knihách této autorky nic podobného není. Jedná se o čistě duchovní literaturu, která pracuje s energiemi a světlem. Ale zřejmě to nebude čtení pro každého:-)

12.08.2017 5 z 5