SimiGSXR SimiGSXR komentáře u knih

Žár krve Žár krve Petra Neomillnerová

Já nevím proč, ale pokaždé když čtu knížku od této autorky, tak mě začátek vůbec nebaví. Přemýšlím, co mě na knize předtím tak bavilo a ono jak se dostanu cca k půlce, hned pochopím. Jako kdyby v půlce knihy najednou začal psát někdo jinej. Příběh mě chytne a hltám každé slovo. Zvláštní. Nicméně bylo v tomhle díle moc sexu. Pokud se to tak dá nazvat. Právě první polovinu snad souložili i během boje. Každý s každým. Za půlkou ubylo sexu, přibylo boje a hned se líp četlo.

12.02.2020 3 z 5

Zaklínačka Lota Zaklínačka Lota Petra Neomillnerová

Tak tohle mě fakt baví. Zaklínačka je vtipná, drsná, jednoduše super.

06.02.2020 4 z 5

Květy slunce Květy slunce Rupi Kaur

Opět povedené dílo autorky. Některé verše jakoby ke mě promlouvaly, byli mi vlastní. Nejsem fanouškem poezie, ale tahle autorka mě opravdu baví.

06.02.2020 4 z 5

Předveďte mrtvé Předveďte mrtvé Hilary Mantel

Tohle úplně není můj styl čtení, takže jsem ji četla jen díky výzvě. Ze začátku jsem měla problém pochopit o kom to sakra mluví a hlavně kdo mluví. Těžce a dlouho jsem tu knihu četla, ale nakonec nebyla tak špatná. Ba naopak. Tak v polovině mě to celkem chytlo. Ale vadilo mi, že kniha není členěná do kapitol a občas jsem měla pak problém zorientovat se, kde jsem naposledy skončila a tak se mi občas stalo, že jsem na konci stránky zjistila, že jsem ji už předtím četla. Jinak mě docela téma Jindřicha Tudora a všech jeho manželek chytlo, že se nebráním, přečíst si o něm i něco dalšího.

27.06.2019 3 z 5

Vášnivý svůdník Vášnivý svůdník Christina Lauren

Svudnik byl slabsi nez serie Bozsky, nicmene je to paradni oddechovka. Navic je tu oproti Bozskemu vic citu. Vic rozebiraji svuj vztah, lasku a zivot..nebylo to jen o divokem sexu, i kdyz je ho tam take pozehnane. Jedine minus je, ze jsem ho cetla po Bozskem a proto jsem ocekavala to same. Ale je to moc hezka knizka, jednoducha, lehce se cte, libily se mi francouzske vyrazy, ktere to trosku ozvlastnili ale zase jich nebylo moc, aby to cloveka co neumi francouzsky nudilo, bylo to takove spestreni. Trochu mi vsak chybel pohled Ansela. Ale urcite doporucuji milovnikum nenarocneho, prijemneho a oddechoveho cteni.

17.11.2018 3 z 5

Jabloňka Jabloňka Růžena Špičková

Tahle kniha ma pro mě velkou cenu, protože je o mé rodné vesničce. O místech které znám, o lidech které znám. Často jsem paní autorku potkávala na jejích procházkách. Je to strašně krásné číst o místech, které jsem navštěvovala jako malá. Nemuset si ty místa představovat podle autorových slov, prostě jen zavřít oči a vzpomenout si. Děkuji paní autorce za zvěčnění naší malé vesničky, za milé, vtipné a pro mě i poučné čtení o historii mojí rodné vísky. Povídky proložené básněmi prostě nemají chybu. Za mě 5*

24.09.2022 5 z 5

Dvanáct srdcí Dvanáct srdcí Petr Casanova

Četla jsem v době, kdy jsem procházela těžkým vztahovým obdobím a tahle kniha mi pomohla udělat si pořádek hlavně v sobě a pak i ve vztahu. Rozhodně za mě top. Sice se v knize často věci opakují, ale jak se říká: Opakování je matka moudrosti.

06.02.2020 5 z 5

Poslední vlkodlak Poslední vlkodlak Glen Duncan

Zajímavá kniha, líbil se mi autorův nápad. Jen jsem měla problém se čtením. Autor používá dost složité a dlouhé věty. Několikrát se mi stalo, že když jsem dočetla větu, nevěděla jsem jak začala. Ale kniha je to poutavá, konec mě velice překvapil a určitě ji doporučuji.

11.09.2018 4 z 5