Shadeee Shadeee komentáře u knih

Zkřížené hnáty Zkřížené hnáty Patricia Briggs

Po třetím dílu trochu slabší, ale i tak čtivé. Jen se nemůžu zbavit dojmu, že charaktery postav jsou stále nepropracované. U jiných knih mám pocit, že se s postavami znám, ale tady mi u nich stále něco chybí. Jsou pro mě jen knižními postavami na papíře. A popravdě jsem i trochu zklamaná vztahem Adama a Mercy. Sice si vyznají lásku, ale nějak ji z těch listů prostě necítím.

05.08.2015 3 z 5

Magie mrtvých Magie mrtvých Ilona Andrews

Hlavní hrdinka sympatická od první kapitoly a svět vytvořený Ilona Andrews velice zdařilý. Dle mého názoru se sice jedná o nejslapší knihu celé série, ale i tak se drží vysoko nad mým čtenářským průměrem. Děj má rychlý spád, břitký humor a propracované charaktery postav. A jakmile se objeví Pán šelem nejde nečíst dál:)

30.07.2015 4 z 5

Aliance Aliance Veronica Roth

Velké zklamání! Chování hlavních postav mi přišlo opravdu podivné, jako by to ani nebyli oni! Chaotické přeskakování od Tobiase k Tris na čtivosti také nepřidalo. A ten konec? No popravdě moc nechápu myšlenku.

22.08.2015 3 z 5

Železný polibek Železný polibek Patricia Briggs

Pro mě zatím nejlepší díl. Z prvního a druhého dílu jsem byla poměrně zklamaná. Proto příjemné překvapení:)

04.08.2015 4 z 5

Trápení Trápení Richelle Mead

Bohužel jsem se musela hodně přemáhat, abych knihu vůbec dočetla a do dalšího dílu se rozhodně pouštět nebudu. Tématika sukuby mě nadchla. Nemilé překvapení však přišlo v momentě, kdy jsem zjistila, že sukubou je tuctová holka od vedle:) A její vysněný muž Seth? Tichý, nevýrazný pisálek? Proboha, kdo chce o takovým chlapovi číst?

26.01.2016

Měsíční píseň Měsíční píseň Patricia Briggs

Kniha je často srovnávána s Kate Daniels. Popravdě netuším proč, jelikož ji nesahá ani po kotníky. Děj poměrně nudný a svět, který je v knize vytvořen je na můj vkus nedotažený do konce. Hlavní hrdinka naprostá tuctovka a z chlapských postav mě nezaujal nikdo. Ale nechci jen kritizovat...
Autorka zbytečně dějovou linku nenatahuje, takže se kniha čte lehce a rychle. Série Mercy po prvním díle pro mě horší průměr, ale nerada hážu flintu do žita, takže přečtu i další díl:)

30.07.2015 3 z 5