sedmula sedmula komentáře u knih

Dům u jezera Dům u jezera Kate Morton

Knihu jsem četla v němčině, takže mi její přečtení trvalo delší dobu. Trošku rozsáhlejší popisy prostředí se občas vyskytly. Kniha se mi líbila a četla se výborně

12.06.2019 5 z 5

Musela jsem zemřít Musela jsem zemřít Anita Moorjani

Hodně zajímavé čtení, v mnoha ohledech se shoduje s mým přesvědčením. Srozumitelně napsáno, ale i toho je určitě kniha, do které musí člověk dozrát, aby ji přečetl až do konce

27.04.2017 4 z 5

Kostík hledá přátele Kostík hledá přátele Pawel Pawlak

Moje 4letá dcerka tento typ knihy zbožňuje. není to klasický pohádkový příběh, přesto ji chce každý večer před spaním a žádnou jinou. Pokud se líbí i vašim dětem, doporučuji od paní Mrázkové knihu Můj medvěd Flóra

15.06.2019 5 z 5

Inspektor Fousek na stopě Inspektor Fousek na stopě Hana Lamková

Dcera se při čtení pobavila a přitom se jí příběh se zápletkou moc líbil. Ráda tuto knihu doporučuji malým detektivům :)

20.01.2024 5 z 5

Z vůle Luny Z vůle Luny P. C. Cast (p)

Ten příběh mě uchvátil a vtáhnul do děje. Netrpělivě jsem čekala na další díl.

12.06.2019 5 z 5

Elegantní hřích Elegantní hřích Kendall Ryan

takový americký happyend, ale dalo se to přečíst. Našla jsem slušnou paralelu mezi myšlením hlavní postavy a sebou, proto 3 hvězdičky :)

26.01.2018 3 z 5

Kruh ohně Kruh ohně Michelle Zink

tato trilogie v pro me odpocinkove literature nasadila latku hodne vysoko

Strážkyně Brány Strážkyně Brány Michelle Zink

super pokracovani prvniho dilu,dynamicky dej,napeti

Proroctví sester Proroctví sester Michelle Zink

knihu jsem zhltla jako uz dlouho zadnou ne

21.08.2017 5 z 5

Komplet: Andělé v mých vlasech, Schody do nebe, Andělské poselství naděje, Nebeská láska Komplet: Andělé v mých vlasech, Schody do nebe, Andělské poselství naděje, Nebeská láska Lorna Byrne

myslím si,že v těchto knihách si každý najde pár myšlenek určených přímo pro sebe.

01.08.2017 4 z 5

Padesát odstínů svobody Padesát odstínů svobody E. L. James (p)

už jsem četla i horší knihy, ale četla jsem to jen ze setrvačnosti. Stále dokola se opakující ty samé věty bez kloudného děje

21.10.2016 2 z 5

Lovkyně štěstěny Lovkyně štěstěny Daisy Goodwin

četla jsem ji teda v angličtině, ale výborná oddechová kniha

05.10.2016 4 z 5