Scheila Scheila komentáře u knih

Hrdý Budžes Hrdý Budžes Irena Dousková

Krásná a komická kniha :-) zasmála jsem se.... ake asi jsem nějak nepochopila o co tom tam šlo :-) přišlo mi že autorka pořád přeskakovala v ději a vlastně tam o nic nešlo. Ale zase je to nádherná oddechova kniha, ke které se určitě vrátím :-)

10.09.2017 4 z 5

Něco víc Něco víc Patrick Ness

Knihu jsem četla pekelně dlouho, ne proto že by to nebylo zajímavé, ale je to spíše čtení pro mládež.
Nápad je sám o sobě velmi dobrý, jediné co mě zklamalo že se v knize vlastně nic nedovíme. Působilo to na mě tak že se sutor sám zamotal do toho psal a neveděl jak to zakončit a vysvětlit, proto to nechal tak jak to nechal. Pokud bych tušila že si mam věci co se tam dějí domyslet, tak bych přestala číst kousek za půlkou. protože se tam pak věci už jen opakovali...
ale hlavní hrdiny jsem si zamilovala. :) Hezké nenáročné oddechové čtení pro mládež.

07.05.2017 3 z 5

Náš nejmladší má čtyři tlapky Náš nejmladší má čtyři tlapky Dana Gringel

Hezká knížka. Jsem pejskař a tak mě příběh oslovil. Myslim že lidi co pejska nikdy neměli tak nepochopí tu vtipnost v příběhu o různých naschvalech a zlobeni tohoo úžasně milého pejska. Ale lidé co mají pejsky a vědí, tak kniha určitě pobaví. :-D

10.09.2016 2 z 5