sarka3708 sarka3708 komentáře u knih

Podzim andělů Podzim andělů Angela Dorsey

Nejlepší díl :)

08.01.2024 5 z 5

Zima mrznoucích vod Zima mrznoucích vod Angela Dorsey

Trochu někdy zbytečně natahované ale jinak se četla hezky :)

13.07.2023 3 z 5

Jaro pytláckých nocí Jaro pytláckých nocí Angela Dorsey

Ze začátku trochu nuda ale pak příběh nebere rychlí spád a nejde se od nej odtrhnout :)

19.02.2023 5 z 5

Úlomky ženy Úlomky ženy Katarína Krnáčová

Pomohla mi v těžkých chvílích, v některých kapitolách jsem se videla jako v zrcadle. Dodala mi sílu jít dál.. Doporučuji

27.11.2021 5 z 5

Měsíční kruh Měsíční kruh Eleanor Jones

Kniha je napsaná velmi svižně, dá se přečíst rychle, obsah je místy velmi napínavý, a konečně po dlouhé době kniha z Ponyclubu která měla jasný konec

11.06.2020 3 z 5

Hotel U zeleného koně Hotel U zeleného koně Isolde Pullum

Ze začátku celkem zajímavá kniha, ale rozhodně nenaplnila moje očekávání, nejzajímavější část je divně useknuta a ten konec??....

03.06.2020 1 z 5

Jak zbavit koně zlozvyků Jak zbavit koně zlozvyků Jo Bird

Skvělá kniha, pochopitelné pro mladší, zajímavé i pro starší, čte se rychle, a myslím že předá i spoustu zajímavých informací.

14.01.2020 5 z 5

Tyrolské elegie Tyrolské elegie Karel Havlíček Borovský

Krátká, přečtenou jsem ji měla asi za 10 minut ale člověk se na ni musí víc soustředit tím jak je to napsaný v poezii. Kdybych ji nemusela číst k maturitě asi bych si ji jinak nepřečetla :)

12.06.2019 3 z 5

Fellow - přátelství na zkoušku Fellow - přátelství na zkoušku Sabine Giebken

Rychle se čte, příběh je lehce předvídatelný ale je i napínavý a vtáhne vás do děje.

12.06.2019 4 z 5

Přízraky z Grinshillského lesa Přízraky z Grinshillského lesa Eleanor Jones

Kniha byla dobrá, autorka má u všech svých knih stejný styl, který mi nevadí. Jen mě mrzelo, že tam bylo dost věcí v závěru knihy nevysvětleno. Ale dala se zhltnout za jedno odpoledne :)

28.05.2019 4 z 5

Když koně mají problémy Když koně mají problémy Karin Kattwinkel

Jednoduše napsaná, skvělé příběhy, veterinářské pojmy jsou tam krásně vysvětleny, jen si myslím že to nebude pro ty co nemají rádi alternativní medicínu a léčení za pomoci energie. :)

02.03.2017 5 z 5