sara2965 sara2965 komentáře u knih

Je nejvyšší čas: Co je třeba udělat, abyste dosáhly finanční svobody Je nejvyšší čas: Co je třeba udělat, abyste dosáhly finanční svobody Kim Kiyosaki

Velmi pěkne, a žensky napsané ! Hltala jsem jednu stranu za druhou, velmi přínosná kniha !

26.12.2019 5 z 5

Velmi osobní kniha o zdraví Velmi osobní kniha o zdraví Margit Slimáková

Naprosto skvělá kniha, tu by měl mít doma každý a řídit se dle ní, hned by lidé byli zdravější, psychicky by se cítili lépe. P. Slimaková je opravdu milá a znalá osoba ( soudím dle youtube videí a knihy ! )

26.12.2019 5 z 5

Neštěkej na svého psa Neštěkej na svého psa Tomáš Nushart

Milá a vtipná a rozhodně doporučuji každému začátečníkovi.

20.06.2023 5 z 5

Detoxikuj život Detoxikuj život Barbora Englischová

Velmi děkuji, poplakala jsem si

20.08.2022 5 z 5

Vztahy a mýty Vztahy a mýty Jan Vojtko

Pan Vojtko mi velmi sedí jako člověk. Moc hezky napsána kniha. Některé jeho příběhy klientů už můžete znát z vyprávění na YouTube.

11.02.2022 5 z 5

Fake Fake Robert T. Kiyosaki

Kniha nebyla špatná , ale opravdu by stačila na 200 stran. Velmi často se informace opakují zbytečně i několikrát. Jeho první kniha se mi rozhodně líbila více.

03.11.2021 3 z 5

Mengeleho děvče Mengeleho děvče Viola Stern Fischerová

Jednu hvězdičku dávám pryč z důvodu dlouhého , zbytečného začátku , kde autorka popisuje zdlouhavě svou první lásku ( přeskakovala jsem a o nic zajímavého jsem nepřišla). Další část knihy je už velmi srdcervoucí. Určitě doporučuji přečíst.

23.01.2021 4 z 5

Tak dobří, že vás nepřehlédnou Tak dobří, že vás nepřehlédnou Cal Newport

Kniha pro mne velké zklamání. Opravdu mě nebaví příběhy neznámých lidí a zdlouhavé popisy jejich životů. Sem tam se tam objevila zajímavá myšlenka, ale nemohla jsem se do knihy začíst, nakonec jsem ji ani nedočetla.

24.07.2020 1 z 5

Kurvítka v hlavě - Proč i chytří lidé jednají hloupě Kurvítka v hlavě - Proč i chytří lidé jednají hloupě Ivo Toman

Kniha se dobře četla, sem tam jsem si nějakou radu zapsala. Nic úplně nového a převratného kniha neobsahuje, ale opakování je matka moudrosti :)

22.03.2020 3 z 5

Steve Jobs Steve Jobs Kevin Lynch

Pěkně napsaná i ilustrovaná kniha. Steve byl opravdu fascinující osobnost.

21.03.2020 5 z 5

Jak se budují značky Jak se budují značky Byron Sharp

Nekupovat !! Informace jsou čerpány z jiných knih ( ještě zastaralé informace ). Studovala jsem marketing / vlastním e-shop a nic hodnotného, jako radu s velkým ,, R “ jsem nezískala ! Udává americké statistiky / neustale píše: ,, kdyby se firmě podařilo “. Takže kdyby, kdyby, kdyby...žádná rada, jak na to...Připomíná mi to zastaralé skripta ze školy...

26.12.2019 odpad!