Sammy.Boy Sammy.Boy komentáře u knih

Předtuchy Předtuchy Jude Watson

Už od začátku jsem měl takové neblahé PŘEDTUCHY, že kdybych tuhle knížku četl pár let dřív, určitě bych byl u vytržení víc. Ale i přesto se mi líbila jak detektivní linka, tak i to jemně naznačené tajemno. I když tedy zaměřeno na podstatně mladší cílovou skupinu, četlo se mi to vcelku příjemně.

16.12.2020 3 z 5

Nebezpečná známost Nebezpečná známost A. J. Rich

Extra třída to určitě není, ale vyloženě ani průměr. Námět zajímavý, to se musí nechat. Úvodní sekvence z místa činu skvělá! Někde uprostřed bylo na můj vkus až zbytečně moc té "odborné vaty" a neustálé opakování již vyřčeného, ale i tak mě příběh svou čtivostí donutil knihu zdolat za dva dny a potvrzuji, že tohle byla vážně NEBEZPEČNÁ ZNÁMOST!

30.09.2020 4 z 5

127 hodin: Na hraně smrti 127 hodin: Na hraně smrti Aron Ralston

I když nejsem zastáncem čtení knih po zhlédnutí filmu, příběh Aarona Ralstona mě ovlivnil natolik, že jsem knihu hrozně potřeboval mít a následně ji přečetl jedním dechem. Jak už to u psaných příběhů bývá, čtenář se dozvídá o hodně víc z těch nekonečných 127 HODIN dlouhého boje o přežití, než při projekci v kinosálu. Konec mě dojal a usvědčil v tom, že vůle přežít sahá daleko za hranice lidského chápání!

14.09.2020 5 z 5