Předtuchy

Předtuchy https://www.databazeknih.cz/img/books/61_/61900/predtuchy-61900.jpg 4 63 16

Grace má předtuchy. Pronásledují ji od té doby, co jí zemřela maminka. Neví, jak se s nimi vypořádat, a ani nechce. Neví, jestli vidí minulost, přítomnost nebo budoucnost. Vidiny k ní prostě přicházejí. Pak ale zmizí její nejlepší kamarádka Emily. Z obávaných předtuch se náhle stane jediný klíč k záhadě, kam se Emily poděla. Dokáže ji Grace zachránit včas?... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Albatros (ČR)

Premonitions , 2004

Sammy.Boy
16.12.2020 3 z 5

Už od začátku jsem měl takové neblahé PŘEDTUCHY, že kdybych tuhle knížku četl pár let dřív, určitě bych byl u vytržení víc. Ale i přesto se mi líbila jak detektivní linka, tak i to jemně naznačené tajemno. I když tedy zaměřeno na podstatně mladší cílovou skupinu, četlo se mi to vcelku příjemně.

bubka
21.07.2019

velmi čtivá kniha, kromě detektivního příběhu řeší i otázky smutku, důvery a odpovednosti k druhým.

Poopie
16.01.2019 3 z 5

Knížku mi přinesla kolegyně když jsem byla nemocná a neměla jsem co číst.
Nepatřila jsem do cílové věkové skupiny, ale knížka špatná nebyla. Četla se skoro sama, a neusnula jsem u ní. Člověk chtěl vědět co za tím zmizením je. V době vydání mohla být kniha i celkem "moderni".
Sci-fi ano, hororové prvky ? To nevím...
Oddychovka, víc od knížky nečekejte.

Lil30
24.08.2018 4 z 5

Neměla jsem žádná velká očekávání již kvůli tomu, že je kniha pro mladší čtenáře, ale velice mile mě překvapila. Byla napínavá, hezky se četla,prostě příjemná oddychovka.

Dresia
05.01.2018 5 z 5

Super knížka, náhodou mi padla do ruky v levných knihách a líbila se mně i dvanáctileté dceři ;)

Twinny
13.12.2016 4 z 5

Ze začátku jsem nevěděla, jestli jí vůbec dočtu. Ale od poloviny knihy jsem se nemohla odtrhnout.

Alka3
20.03.2016 4 z 5

"Napínavý detektivní příběh s hororovými prvky." S první částí komentáře uvedeného na knize by se dalo souhlasit, ale s hororovými prvky? Co se týče hororových prvků mám jinou představu... To však nic nemění na tom, že kniha byla opravdu napínavá, zajímavá a dobře se mi četla. Kdo hledá knížku na oddychové čtení na cestách, tohle je dobrá volba.

sabanka
06.02.2016 4 z 5

Děj trochu nedomyšlený, ale jinak skvěle napsaná, čtivá kniha

Hann89
21.08.2015 3 z 5

Knížka ze začátku mě vůbec nenadchla ,ale jak se děj začal rozjíždět nemohla jsem přestat ji číst. Rozhodně doporučuju.

Merlinit
25.11.2014 4 z 5

Příjemné překvapení. Dobře se to četlo, dalo se tomu věřit, fakt dobré. A naopak bych nemyslela, že je to určeno dvanáctiletým čtenářům, jak uvádí vydavatel.

Martinka 135
14.02.2014 4 z 5

Jako dítěti se mi tato kniha moc líbila. Jak bych ji hodnotila dnes, netuším, ale tenkrát na mě udělala velký dojem.

zuza.floderova
18.08.2013 5 z 5

Bylo to zajímavé, ale také si myslím, že je spíš pro mladší čtenáře. :)

CinkRo
03.07.2013

Četla jsem ji kolem 14 let a velice se mi líbila.Byla napínavá a vždy,když to vypadalo,že už Vás děj nemá jak překvapit,tak přišel zvrat. Doporučuji pro mladší čtenáře.

Michaela91
28.06.2013 3 z 5

Kniha je napínavá a velice dobře se čte. Ale myslím že je určená pro mladší čtenáře.

Termix
21.10.2012 4 z 5

Skvělá kniha! Napínavá, dobrodružná, vážně naprosto skvělá! Tenhle příběh odvážné a chytré Gracie a dalších se mi fakt moc líbil. Doporučuju! ;) xx

johisa
29.02.2012 3 z 5

Kniha je velmi napínavá, ale neni to muj typ knižek, takže bych si ji znovu asi nepřečetla.

předtuchy

Autorovy knížky