salča salča komentáře u knih

Námi to končí Námi to končí Colleen Hoover

NEMÁM SLOV...
Každá z knih od Colleen mě vždy naprosto upoutala.Moje top byla kniha"Bez naděje",ale tato ji naprosto předčila.Nešlo přestat číst.Odkládala jsem ji jen na nezbytně nutnou dobu.A za ten jediný den,kdy jsem ji celou přečetla,jsem byla naprosto vyčerpaná ze všech těch pocitů..
Byla to smršť emocí.
S Lily jsem se radovala, prožívala štěstí i její zamilovanost a najednou,jako když blesk udeří,nastalo těch zmiňovaných 15 sekund...Zatajil se mi dech a já jsem přímo s ní cítila tu velkou bolest,strach, nenávist a přes to všechno,stále i tu lásku.Několikrát jsem měla slzy v očích.
U věty"Už nemusíš dál plavat ,Lily.Už jsme u břehu."a poznámce autorky mi slzy už tekly proudem.
Vyprávění o Atlasovi a rodičích formou dopisů bylo skvělé.
Jednoznačně nejlepší kniha od Colleen.
Právem si zaslouží 5 *.

14.09.2018 5 z 5

Nesnáším tě Nesnáším tě Vi Keeland

Tohle se autorkám opět povedlo.Originální pohodové čtení plné romantiky,vtipu a jiskření.Skvělé postavy-nebojácná,spontánní Charlotte a neodolatelný Reed...
I když je to příběh zpočátku vtipný,odhaluje i vážnější téma.Přesná ukázka toho,že co se má stát,se stane a kdo se má potkat,se potká.
Zakončeno krásným epilogem.

14.09.2020 5 z 5

Pravda, nebo lež Pravda, nebo lež Colleen Hoover

Mrazivý a místy až dechberoucí příběh.
Tajemno a napětí mě pohltilo hned na začátku a s každou další kapitolou nabíralo na síle.
Konec?...velmi povedený,nečekaný a naprosto vystihující název knihy.
Takže...Pravda nebo lež?
...bonusem ke skvělé knize je úžasná obálka...

11.07.2020 5 z 5

Plán Plán Elle Kennedy

Tato série byla úžasná.Milovala jsem tuto partu a četla jeden díl za druhým.I když 1.a 3.díl (Garrett a Dean)byly naprosto super,tak i příběh Logana a Tuckera byl něčím hezký a stál za přečtení.Super parta,vtipné popichující dialogy,pohodové,odpočinkové čtení.Už se těším na navazující sérii.

08.05.2017 5 z 5

Risk Risk Elle Kennedy

Stejně jako autorku bavilo psaní tohoto dílu-mě bavilo čtení tohoto dílu.
Brenna mě mile překvapila a sebevědomý Jake,toho jsem zbožňovala.Užívala jsem si jejich vzájemné narážky a škádlení a postupné odhalování jejich povah i celého příběhu.Ke zpestření knihy přispěl i Hollis a Rupi.Pokud jsem první díl hodnotila 5*, teď musím dát 5+, protože to bylo ještě lepší.

01.05.2020 5 z 5

To nejlepší v nás To nejlepší v nás Colleen Hoover

Knihy od Colleen mě pokaždé naprosto pohltí.
Jinak tomu nebylo ani u této,která se zabývá silným a bolestným tématem mnoha párů.
Střídání děje v kapitolách-tehdy a teď- mi dalo opět naplno přímo pocítit všechny emoce hlavních hrdinů(jak už to u autorčiných knih bývá).Prožila jsem s nimi začátky zamilování se,štěstí,plánů do budoucna...a zároveň jsem naplno zakusila smutek,bolest,prázdnotu tvrdé reality a nenaplněných snů...
I ve chvílích,kdy jsem musela knihu odložit,i tehdy mou mysl neustále zaplňoval Graham a Quinn.Graham byl skvělý-jeho dopisy,víra v sílu lásky..takových Grahamů víc.
Konec nebyl úplně takový, jaký jsem očekávala.Colleen ho krásným ale i tak udělala.

31.12.2019 5 z 5

Struny lásky Struny lásky Samantha Young

Příběh,od kterého se nedá jen tak odejít.
Originální, krásně napsaný...hrdinka Skylar zažívá slávu a popularitu, která ale pro ni představuje spíše utrpení a bezmoc.Její příběh však není plný jen bolesti a smutku...postupně pocítí také touhu, vzrušení a lásku.

28.12.2020 5 z 5

Skóre Skóre Elle Kennedy

Páni,prostě super.Dean byl skvělý.Kniha je čtivá a dost jsem se pobavila.V kapitole,kdy je Dean ve vaně jsem měla totální záchvat smíchu.Musím souhlasit,že 1.a 3.díl se autorce fakt povedl.

01.05.2017 5 z 5

Kosti v srdci Kosti v srdci Colleen Hoover

Colleen je pro mě jistotou a zárukou skvělého čtení. Vždy mě naprosto pohltí a naplno vtáhne do děje.Její knihy jsou plné emocí, romantiky a zároveň i vážných témat k zamyšlení.
V každém příběhu od této úžasné autorky zažívám chvíli,kdy se mi zatají dech... okolnosti, události,které vyplynou na povrch... ,které nečekám ...
Opravdu pokaždé tu je to ,,wau,, pokaždé to je krásné čtení.

30.12.2022 5 z 5

Rebelský dědic Rebelský dědic Vi Keeland

Tak tohle byl přesně můj šálek kávy na odpočinkové odpoledne.
Sympatická dvojice Rush a Gia.Příběh je vtipný,místy hezky dojemný.Bavilo mě jejich neustálé popichování a Rushe si nešlo nezamilovat.
No a konec...wow.Jdu ihned na další díl.
Obálka sedí na popis Rushe přesně,jak psala v komentáři 2688.

25.07.2019 5 z 5

Na hraně zapomnění Na hraně zapomnění Jessica Ann Redmerski

Tato kniha se mi líbila moc.
Je plná emocí,vtáhla mě do děje a nepustila.Příběh jednoduchý,ale o to víc krásný.Andrewa a Camryn jsem si zamilovala.
Konec mě totálně dostal,ale epilogem mi naštěstí autorka vrátila chuť přečíst si i druhý díl.

10.06.2017 5 z 5

Omyl Omyl Elle Kennedy

Ikdyž byla tato kniha o něco slabší než první díl,i tak se mi líbila.Logana jsem si oblibila pro jeho srdečnost a pobavila se při plnění úkolů:).Celkově jsem si u knihy odpočinula a příjemně početla.

27.04.2017 5 z 5

Návrh Návrh Elle Kennedy

Wau,tak tenhle příběh se mi moc a moc libil.I když je děj trochu předvídatelný,kniha je krásně napsaná.Hlavní postavy jsem si hned oblíbila a bavila se u jejich dialogů.Je to knižka,kterou si určitě časem ráda přečtu znovu.

18.04.2017 5 z 5

Nelituju ničeho Nelituju ničeho Colleen Hoover

Colleen-moje oblíbená autorka.
Opět mi nedala příležitost s její knihou strávit více než jeden den.
Trochu jiné než je u ní zvykem...předvídatelné...ale stejně poutavé,místy bolestné,místy dojemné,místy krásně romantické...
Postavy byly sympatické.Výborné střídání pohledu matky a dcery,kde krásně vystihuje,jak se každá po svém vyrovnává s velkou tragédií a šokujícími okolnostmi.
Pokaždé tato autorka umí člověka připoutat,udržet si jeho pozornost,mnohdy šokovat a napnout jak strunu. V tomto případě občas i pobavit.Příběh poukazuje na důležitost vzájemné komunikace, místy je vtipný a má hezký romantický závěr.

01.01.2021 5 z 5

Lidé, kteří mě znali Lidé, kteří mě znali Kim Hooper

No PÁNI...
Skvělá obálka a strhující, smutný příběh, který jsem četla s těžkým srdcem.
Po téhle knize nejde jen tak hned sáhnout po další.Byla čtivá od první do poslední stránky.Hezky se střídala minulost s přítomností a život Emily s Connie.I když jsem s Emily v některých situacích nesouhlasila,i tak si získala mé sympatie.Život jí toho naložil opravdu hodně.Stejně tak i Drew-dostat po tolika letech zprávu jako dostal on...PECKA.
Na konci bych uvítala ještě o pár stran víc,
ale myslím, že k této knize otevřený konec patřil.

21.04.2018 5 z 5

Cítit znovu Cítit znovu Mona Kasten

Mona Kasten umí ve svých knihách krásně popsat pocity, které s hrdiny naplno prožíváte.Isaac-naprostý opak hlavních postav(sebevědomých idolů dívčích srdcí).Je stydlivý,nesmělý,zdrženlivý....s velkým srdcem,překypujícím láskou a oddaností ke své rodině.Sawyer-svérázná,uzavřená... toužící po rodině a domovu,který ztratila.Jejich osudy nebyly lehké,ale postupným sbližováním se oba navzájem mění.Příběh je o hledání svého místa,domova...touze někam patřit.

10.01.2021 5 z 5

Kroniky prachu Kroniky prachu Lin Rina

Krásná obálka - krásný příběh - krásné pohlazení na duši.

30.06.2020 5 z 5

Lov Lov Elle Kennedy

Bylo fajn zavzpomínat na starou partu hokejistů ze série Off campus a zároveň se začíst do nového příběhu Summer a Fitze.Summer byla tornádo-všude jí bylo plno.Fitz byl naprostý opak toho všeho.
Příběh nepostrádal vtipné dialogy mezi hrdiny,kterými jsem se skvěle bavila a nejednou zasmála.

01.05.2020 5 z 5

Začít znovu Začít znovu Mona Kasten

Příběh Kadena a Allie mě chytil od první stránky.
I přes stokrát ohrané téma-spolubydlící, nesnášenlivost a láska...mě tyto knihy baví a je to můj šálek kávy pro skvělý odpočinek.

02.06.2019 5 z 5

Odvrácená tvář lásky Odvrácená tvář lásky Colleen Hoover

Tak jako všechny knihy od Colleen i tahle má své kouzlo a hloubku.
Opět mě přímo pohltila.Velmi emotivní,čtivá,plná bolesti,smutku,ale i bezmezné a čisté lásky.Moc hezky popsaná Milesova minulost ve střídavém pohledu s Tate.
Tyto dva hrdiny si nejde nezamilovat.
Nad každou knihou od této autorky jsem měla slzy v očích a tahle rozhodně nebyla vyjimkou.Epilog byl krásný.Doporučuji.

09.02.2018 5 z 5