Sajuri Sajuri komentáře u knih

Zaříkávač andělů – Neuvěřitelné příběhy naděje a lásky Zaříkávač andělů – Neuvěřitelné příběhy naděje a lásky Kyle Gray

Nadherna kniha. Snad autor napise brzo dalsi takovou....

06.10.2016

Léčebný kód Léčebný kód Alexander Loyd

Docela se čte rychle, ale to nejdůležitější se stejně dozvíte až skoro u konce, ale určitě bych nepřeskakovala.

26.10.2013 5 z 5

Tajemství jednoduché cesty Tajemství jednoduché cesty Mabel Katz

Tuto metodu používám už delší dobu.

20.07.2013 5 z 5

Gejša se smaragdovýma očima Gejša se smaragdovýma očima Jina Bacarr

Silně erotický román zasazený do prostředí Japonska. Kdo by čekal popisy týkající se oblečení, tradic, účesů gejš atd.- tak bohužel. Hlavním námětem je skutečně jenom sex.
Ale kniha není vůbec špatná, čte se velmi dobře a kdo má rád erotické romány - tak proč ne?

20.07.2013 5 z 5

Česká služka aneb Byla jsem au-pair Česká služka aneb Byla jsem au-pair Petra Braunová

Souhlasím s kamibe.
Milá beranko66 nemusela si tu knihu číst, nikdo tě k tomu nenutil a už samotný název knihy říká, že je to autobiografická kniha, která bude vypravovat o tom, jak autorka byla v zahraničí jako au-pair.
A myslím, že je dobře, že autorka takovou knihu napsala, protože takových knih moc není a jen lituji, že jsem si jí nepřečetla, než jsem odjela do zahraničí sama jako au-pair. Nejspíš by mi uštědřila hodně trápení a rozhodování :-)

20.07.2013