Šajler Šajler komentáře u knih

Kniha pro ženy Kniha pro ženy Olga Studničková Šípková

Krásně napsané. K některým věcem jsem už dospěla ale bylo fajn si to přečíst a zdokonalovat se dál.

09.01.2024 5 z 5

Malvína Malvína Anna Szafrańska

Pěkně ale oproti prvnímu dílu trochu slabší

11.09.2022 4 z 5

Klub rváčů Klub rváčů Chuck Palahniuk

Tohle bohužel nebyl můj šálek kávy. Snažila jsem se soustředit co to šlo ale můj mozek to prostě nedokázal vstřebat.

11.01.2022 2 z 5

Mám tě ráda, nemám tě ráda Mám tě ráda, nemám tě ráda Jo Watson

Rozpustilé, šílené situace do kterých se hlavní hrdinka dostane. Příběh je tak šílený, že se mi prostě líbil. Konec je předvídatelný ale příběh je fajn pro odreagování, kolikrát je to úsměvné :)

10.08.2021 4 z 5

Rod země a krve Rod země a krve Sarah J. Maas

Příběh mě docela zklamal, zdlouhavé, bylo tam toho hodně a víceméně nic. Celkový styl ani prostředí mi nesedlo. Aspoň že závěr nabral spád. Ale bohužel další knihy od autorky mě nelákáji

06.06.2021 1 z 5

Klan Klan Adrienne Young

Neměla jsem žádné očekávání a pozor velice milé překvapení. Příběh mě vtáhl do děje, četla jsem to jedním dechem, který mi občas teda přerušil překlep. Ale jinak pěkný

03.05.2021 4 z 5

Růže Růže Tiffany Reisz

Děj byl lepší jak u rudé galérii, řekla bych že byl o něco bohatší.Sice opět trochu šílené ale to mě baví. Fajn erotická oddechovka s řeckými příběhy :)

02.05.2021 5 z 5

Plážová chatka Plážová chatka Christina Olséni

Příběh mě moc nezaujal, chvílemi jsem měla problém se začíst. Některá místa pro mě byla zdlouhavá a tzv hluchá.

27.04.2021 2 z 5

Dvojníci Dvojníci Rebecca Hanover

Dost povedené, děj mě pohltil a ubíhal dost rychle. Hlavně ten konec byl na mě dost rychlý. Občas mě tedy některé části zklamaly,proto jen 4*. Ale přesto doufám, že brzo bude další díl.

21.04.2021 4 z 5

Jak je důležité míti Filipa Jak je důležité míti Filipa Oscar Wilde

Bylo to příjemné čtení. Dialogy byly svižné a vtipné.

29.03.2021 4 z 5

Doctor Who - Shada: Ztracené dobrodružství Douglase Adamse Doctor Who - Shada: Ztracené dobrodružství Douglase Adamse Douglas Adams

Četlo se skvěle, vtipný příběh, který je plný tajmena. Oblíbený K-9. Za mě skvělé a doporučuji.

29.03.2021 5 z 5

Generace velkého třesku Generace velkého třesku Gary Russell

No zatím mě tato knížka ze série DW bavila nejméně. Měla jsem problém se pořádně vžít do děje, což se mi u knih DW ještě nestalo. Děj na mě totiž působil docela chaoticky, občas jsem se nechytala.

08.01.2021 3 z 5

Nemám ústa & musím křičet Nemám ústa & musím křičet Harlan Ellison

Tak tuhle knihu jsem ani nedočetla. Byla jsem ráda, že jsem dokončila první povídku a pak jsem neměla chuť pokračovat ....

05.01.2021 odpad!

Dáda má kosa Oskara Dáda má kosa Oskara Ondřej Suchý

Knížku jsem milovala jako malá a četla ji několikrát. S Kosákemm se člověk nenudil.

04.01.2021 5 z 5

Božský Božský Christina Lauren

za mě nejslabší díl.Chybělo mi jísté kouzlo,které bylo v dalších dílech. Chybělo mi jisté napětí a apřitažlivost mezi hlavními postavami.

04.01.2021 3 z 5

Historky z Tinderu Historky z Tinderu Lucie Macháčková

Svěží, vtipné.. člověk si oddechne a zasměje

12.04.2023 5 z 5

Falešní hráči Falešní hráči Zdena Frýbová

Knihu jsem tak tak dočetla,dala jsem si dokonce 2-3 týdnu pauzu. Příběh mi přišel zdlouhavý a nedokázala jsem se pořádně začíst.

07.07.2022 2 z 5

Arcižár Arcižár Eoin Colfer

Bohužel jsem knihu nedočetla. Příběh mě nezaujal.

02.07.2022

Kateřina Howardová: Nevěrná královna Kateřina Howardová: Nevěrná královna Alison Weir

Mladá, naivní dívka. Bohužel její smýšlení a činy ovlivnila výchova/nevýchova u příbuzných,kde byla dost nemravná domácnost.

19.06.2022 5 z 5

V knize jsem se dočetla o spoustě studiích,které člověka zahltí obrovským množstvím informací. Ano spánek je důležitý ale přišlo mi, že ho autor prosazuje až moc. Pár zajímavých věcí jsem se dozvěděla ale nijak mě to nezaujalo.

25.04.2022 2 z 5