sabrinab sabrinab komentáře u knih

Rozdělená srdce Rozdělená srdce Bettina Belitz

Po dlouhé době skvělé knížka co jsem četla. Musím souhlasit s ostatními že začátek a prostředek super. Ale posledních 20 stran bylo strašně chaotických. Opravdu chvílemi to připomínalo Stmívání, ale je to úplně jiný příběh. Doufám, že v nejbližší době výjde pokračování..

16.06.2013 5 z 5

Inheritance Inheritance Christopher Paolini

Kniha má sice hodně stran (což miluju :) částmi sice zdlouhavá,ale díky těmto zdlouhavým pasažím mám dokonalou představu co se přesně dělo v knize, jak osoby vypadaly a pod. Doufám že se někdy dočkáme pokračování :)

Brisingr Brisingr Christopher Paolini

Je pravda že je kniha zdlouhavá, ale když se dostanete k nějaké zajimavé části kniha letí jako blesk.

Eldest Eldest Christopher Paolini

Přebaly jsou velmi krásné a nápadité :))

Eragon Eragon Christopher Paolini

Fantastická knížka. Apsolutně mě vtáhla do děje. Nedokážu si představit natěšenost fanoušků jak čekali na ostatní díly.

Kam plaveš, Gastone? Kam plaveš, Gastone? Michaela Voldřichová

Kniha vyprávi příběh nejznámnějšího Pražského tuleně Gastona. Příběh bohužel nekončí moc šťastně.

28.02.2013 3 z 5

Mě osobně strašně rozčiluje že ve filmu Edward více neodhalil že Volturiovi věděli o Victorii

27.02.2013 3 z 5

Fantom Fantom Lisa Jane Smith

Sice jsem to ještě nedočetla. Ale na stránkách fragmentu je další termín vydáni kolem 16.4.2013

26.02.2013