Sabča817 Sabča817 komentáře u knih

Byla to opravdu síla! Dojemné příběhy obyčejných lidí, co si to prožili.... Ŕekla bych, že to je čtení pro opravdu silné povahy, a pro ty, co skoro nezažily totalitní režim, trochu náročné. Je tam i hodně odborných věcí z oblasti fyziky a chemie, ale celkově to opravdu stojí za přečtení...

21.07.2019 4 z 5

Mlha Mlha Stephen King

Za mě katastrofa!!! Kingovým povídkám se budu vyhýbat velikým obloukem. Několik povídek se mi líbilo - Mlha, Opice ( ta byla nejlepší), Prám, Nona, Nezmar a Babička. Některé mi přijdou jako ztráta času např. Zde jsou tygři, Některé mě nějak neohromily, takže šly jedním uchem tam a druhým ven např. Zkratka p. Todové a Baladu o pružné kulce jsem vůbec nedočetla!!! Mám S, Kinga ráda, ale raději budu číst jeho sáhodlouhé romány, povídky už opravdu NE!!!!!!!!!!!

06.07.2019 2 z 5

Cizinec Cizinec Nora Roberts

Kniha se mi moc líbila. Dobře se četla. Jenom co mi vadilo, že každému čtenáři bude jasné, jak to skončí. Za to hvězda dolů. Příběh je opravdu pěkná, ale myslím, že má Nora i lepší knihy.

11.06.2019 4 z 5

Bílá žena Bílá žena Barbara Wood

Kniha byla taková průměrná. Super začátek, potom už nic moc. To, že se Anna vzdá role jeptišky a skončí s Robertem bylo hned jasné.... Rozhodně jsem četla lepší knihy této autorky.

15.05.2019 3 z 5

Mrtvá zóna Mrtvá zóna Stephen King

Super kniha! Skvěle se četla a byla trochu jiná než ostatní Kingovky. Konec byl též zajímavý. Johnnyho mi bylo líto, i slzu jsem uronila. Opravdu DOPORUČUJU! :-)

31.03.2019 5 z 5

Dům ozvěn Dům ozvěn Barbara Erskine

Ze začátku mě tato kniha hrozně chytla. Nedalo se od ní odlepit. Je to zajímavý příběh s hororovými prvky. Když jsem se ovšem dostala někam za polovinu, už to nebylo takové, a čím víc jsem se blížila ke konci, tím víc jsem se k tomu čtení musela nutit. Řekla bych, že děj byl zbytečně moc dlouhý...

31.03.2019 3 z 5

Nebezpečná podoba Nebezpečná podoba Sandra Brown

Moje 1. kniha od Sandry a zatím nejlepší!!! :-) Napínavá do poslední stránky. Přečteno jedním dechem!

30.03.2019 5 z 5